Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos merginos,

Laukau kumsčius už jus visas. Linkiu dideliausios sėkmės.
Pagaukit visos savo stebukliukus.

Norėčiau ir aš, jei priimsit, į Jūsų diskusija įsitraukt.

Aš tai turiu didelę bėdą su savo brangiausiu.
Mano istorija tokia. Jau beveik 3 metai laukiam gandrų, bet jie vis neatskrenda.
Lapkričio mėnesį supykom ir nusprendėm išsitirt. Aš pasidariau visus reikiamus tyrimus: hormonus, gimdos nuotrauką, monitoringą. Viskas kaip ir gerai, neturi jie prie ko prisikabint.
Mano brangiausias galvojo, kad problema yra manyje, todėl atsisakydavo kategoriškai tirtis, bet išsityrė. Tyrėsi net du kartus prieš mano hormonus, ir po visų tyrimų. Pirmąją spermogramą darė pas Kamarauską tai jis sakė, kad viskas gerai.
Prieš dvi savaites padarėme Eugenijos klinikoj. Tyrimai nenudžiugino:
kažkaip ten 21mln. norma 20mln. A+B = 50 bet A tik 11, visi kiti B. Tai diagnozė normospremija, bet ji labai ant ribos.
Susitarem, kad darysim IUI.
Tai nuėjau aš pas K ir jis pasiūlė po trijų dienų, kad mėnesio neprarast. Buvo vienas didelis folikulas. Kai pasakiau savo brangiausiam, kad po dviejų dienų einam IUI pakėlė tokį skandalą. Tipo aš ne invalidas ir nedarysiu, nors prieš tai kiek kartų kalbėti viskas jam tiko.
Dabar jau ne.
Gal turit kokių patarimų kaip prisikalbint?

Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 08, 14:08)
nu bet taip galima datraukt ir iki 8-10 folikulų ir ką tada daryt  bigsmile.gif ivf aš suprantu, bet juk kalbam apie iui...



Žulika, žinoma, kad reikia kontroliuoti padėtį lotuliukas.gif , ta prasme galbūt toms, kurioms labai gerai stimuliuojasi , jas reikia kelis kartus stebėti, daryti echo, kad neperdozuoti gonalio ir t.t. Kas svarbiausia, kad vaistai visas veikia skirtingai, aš šį kartą susileidau tikrai daug gonalio, dabar tiksliai nepamenu kiek , o normalaus dydžio gavosi 2 folikulai.

Kurioje pati stadijoje? gal jau į sąrašiuką nori?
Atsakyti
QUOTE(agnieshska @ 2007 05 08, 14:12)
Gal turit kokių patarimų kaip prisikalbint?

gal duot adresus ir kitų neinvalidų, kurie darosi iui biggrin.gif

o šiaip tai matyt dar neatėjo jam laikas... negali prieš žmogaus valią kažką daryt, bandyk šnekėt ta tema, bandyk papasakoti mūsų skyrelio gražias istorijas ax.gif kur be iui niekaip, nors ir priežasčių nėra...
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 08, 14:08)
nu bet taip galima datraukt ir iki 8-10 folikulų ir ką tada daryt  bigsmile.gif ivf aš suprantu, bet juk kalbam apie iui...


o ar nuo gonalio doziu tas folikulu kiekeis nepriklauso. man buvo irgi viena IUI kai cetrotide naudojau. bet priaugo tada tik 5 folikulai. kita vel gi buvau be cetrotido, bet vel priauge buvo 4 folikulai. tai manau, kad gal jis kiekio folikulu nedidina. nes ir pries cetrotide buvo 5 augantys, bet nevienodo didzio.
Atsakyti
QUOTE(agnieshska @ 2007 05 08, 14:12)
Sveikos merginos,
Tipo aš ne invalidas ir nedarysiu, nors prieš tai kiek kartų kalbėti viskas jam tiko.
Dabar jau ne.
Gal turit kokių patarimų kaip prisikalbint?



Agnieška, sveika prisijungusi 4u.gif
šiaip nelabai supratau ko jis nedarys??? nenori spermos duoti IUI, ar iš vis nenori IUI daryti?
labai svarbus dalykas- abipusis noras leliuko, ir pasiryžimas jo siekti bet kokiais įmanomais būdais. Jei tokio dalyko nėra, niekaip jo nepriversi, čia žmogus tam turi subręsti, žinoma yra tokių, kurie kategoriškai prieš bet kokį medikų įsikišimą, tačiau kaip be jų, jei be jų neįmanoma.
Čia tikria niekasb nepatars
Atsakyti
QUOTE(agnieshska @ 2007 05 08, 15:12)
Sveikos merginos,

Laukau kumsčius už jus visas. Linkiu dideliausios sėkmės.
Pagaukit visos savo stebukliukus.

Norėčiau ir aš, jei priimsit, į Jūsų diskusija įsitraukt.

Aš tai turiu didelę bėdą su savo brangiausiu.
Mano istorija tokia. Jau beveik 3 metai laukiam gandrų, bet jie vis neatskrenda.
Lapkričio mėnesį supykom ir nusprendėm išsitirt. Aš pasidariau visus reikiamus tyrimus: hormonus, gimdos nuotrauką, monitoringą. Viskas kaip ir gerai, neturi jie prie ko prisikabint.
Mano brangiausias galvojo, kad problema yra manyje, todėl atsisakydavo kategoriškai tirtis, bet išsityrė. Tyrėsi net du kartus prieš mano hormonus, ir po visų tyrimų. Pirmąją spermogramą darė pas Kamarauską tai jis sakė, kad viskas gerai.
Prieš dvi savaites padarėme Eugenijos klinikoj. Tyrimai nenudžiugino:
kažkaip ten 21mln. norma 20mln. A+B = 50 bet A tik 11, visi kiti B. Tai diagnozė normospremija, bet ji labai ant ribos.
Susitarem, kad darysim IUI.
Tai nuėjau aš pas K ir jis pasiūlė po trijų dienų, kad mėnesio neprarast. Buvo vienas didelis folikulas. Kai pasakiau savo brangiausiam, kad po dviejų dienų einam IUI pakėlė tokį skandalą. Tipo aš ne invalidas ir nedarysiu, nors prieš tai kiek kartų kalbėti viskas jam tiko.
Dabar jau ne.
Gal turit kokių patarimų kaip prisikalbint?



na zinai, reikia ir jam laiko...as tai leidau jam paciam su ta mintim susitaikyt...nors problemos pas mane...o veliau dar padaviau knyga ovuliacija paskaityt...na tada jam akys atsivere...aisku, ten zymiai sudetingiau viskas...nu bet dabar bent jau zino ir mane labiau supranta...tai tiek
Atsakyti
smile.gif+2007 05 08, 14:14-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 08, 14:14)
Kurioje pati stadijoje? gal jau į sąrašiuką nori?

dėl stebėjimo neturiu abejonių... bet su tuo papildomu vaistu vis tiek man kažkaip iki galo neaišku... blogiausia, kad inete nieko nerandu...
man matyt stogas pavažiavo, bet nusprendėm(su vyru, ne su gyd) pailsėt doh.gif
kadangi stimuliuotam su 2 folikulais nesigavo nieks, tai gyd nusprendė toliau tęsti naturaliam, tai sakiau ateisiu kitą ciklą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 08, 15:08)
nu bet taip galima datraukt ir iki 8-10 folikulų ir ką tada daryt  bigsmile.gif ivf aš suprantu, bet juk kalbam apie iui...


Tai, kad po Cetrotide suleidimo, Ovidrelis po 12h suleidziamas mirksiukas.gif

QUOTE
gal duot adresus ir kitų neinvalidų, kurie darosi iui 
thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simutė: 08 gegužės 2007 - 13:26
QUOTE(zulika @ 2007 05 08, 14:22)
dėl stebėjimo neturiu abejonių... bet su tuo papildomu vaistu vis tiek man kažkaip iki galo neaišku... blogiausia, kad inete nieko nerandu...
man matyt stogas pavažiavo, bet nusprendėm(su vyru, ne su gyd) pailsėt  doh.gif
kadangi stimuliuotam su 2 folikulais nesigavo nieks, tai gyd nusprendė toliau tęsti naturaliam, tai sakiau ateisiu kitą ciklą  ax.gif



Viskas gerai su tavo stogu thumbup.gif , jei norisi pailsėti, pailsėkit 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 08, 14:05-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 08, 14:05)
Naughty-me aš pagalvojau, kad tau labai rūpestingai po IUI skyrė visokius papildomus vaistus, ko dažnai IUI atveju nedaro. Pas ką tu lankeisi, kokia gydytoja darė IUI?


man dare Klaipedos VK gyd J. Salygiene. as labai ja patenkinta thumbup.gif man ji iskart patiko, labai ja pasitikiu, jinai tikrai "gydytoja is pasaukimo".
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 05 08, 14:20)
na zinai, reikia ir jam laiko...as tai leidau jam paciam su ta mintim susitaikyt...


Jeigu pati manai, kad jam reikia laiko, tai nespausk jo, nes per prievartą nieko nebus schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

O pas mane ne kokios naujienos verysad.gif
Šiandien buvau pas gydytoją savo derliaus parodyti ax.gif Užaugo 5 folikulai, bet deja, visi toje pusėje, kurioje mano kiaušintakis visiškai nepraeinamas verysad.gif

Man kažkaip nesiseka, tarsi užburtas ratas-pirmas kartas nesėkmingas, paskui du mėnesiai cistos, dabar folikulai ne ten kur reikia verysad.gif
Atsakyti