Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(naughty-me @ 2007 05 08, 12:47)
zulika, yra toks vaistas, man jo skyre per paskutini iui: pavadinimo jau pebepamenu (citomeganas arba cetro... nepamenu) jo skiria tam, kad sunaikintu ovuliacijai netinkamus folikulus. jo kaina apie 160 lt. atrodo, kad ji leidausi 24 val iki ovitrellio leidimosi, bet gal klystu. nieko nebepamenu  doh.gif  bet parasau, kad zinotumet apie toki dalyka apskritai ir kuri galit savo gyd paklausti.
man ji skyre, kadangi be 5 ovuliacijai tinkamu folikulu buvo priauge dar ir mazesniu, ir iui diena ideali butu viena veliau negu man dare, tai skyre tuos vaistus, kad padetu sunaikinti tuos mazucius folikuliukus. nezinau ar ka supratot  g.gif


Ar tik ne Citrotide tie vaistukai, g.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 05 08, 13:04)
Ar tik ne Citrotide tie vaistukai,  g.gif


tikrai taip drinks_cheers.gif
recepto nebeturejau jau, ir niekaip nebeprisiminiau pavadinimo. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 05 08, 13:16)
tikrai taip  drinks_cheers.gif
recepto nebeturejau jau, ir niekaip nebeprisiminiau pavadinimo.  blush2.gif

biškį prajuokinai, nes citomegalas visai kas kita, ir linksma buvo, kad kažkur varpai skambėjo, tik nepamenu kur mirksiukas.gif

toks variantas man nebuvo girdėtas, bet aš labai tikiuosi neteks man jo išbandyti, aš tikrai nenoriu, kad tiek pristimuliuotų, kad paskui reiktų slopinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 08, 13:29)
biškį prajuokinai, nes citomegalas visai kas kita, ir linksma buvo, kad kažkur varpai skambėjo, tik nepamenu kur mirksiukas.gif

toks variantas man nebuvo girdėtas, bet aš labai tikiuosi neteks man jo išbandyti, aš tikrai nenoriu, kad tiek pristimuliuotų, kad paskui reiktų slopinti doh.gif


zulika, jeigu tave prajuokino, ok. galbut kazkam si informacija pravers, as parasiau, kad nebepamenu kaip vadinosi, ir parasiau kam butent mano atveju ji skyre. as parasiau savo patirti, ir varpai skambejo mano kieme, o kad nepamenu kaip tiksliai jie skambejo, tai sutinku.

Cetrotide- "Priešlaikinei ovuliacijai stabdyti toms pacientėms, kurioms atliekamas
kontroliuojamas kiaušidžių stimuliavimas, o po jo paimamas oocitas
dirbtiniam apvaisinimui." - taip vaisto anotacijoje parasyta, internete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naughty-me: 08 gegužės 2007 - 12:43
QUOTE(naughty-me @ 2007 05 08, 13:38)
zulika, jeigu tave prajuokino, ok.

tai juokinga buvo grynai dėl vaistų pavadinimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 05 08, 14:38)
zulika, jeigu tave prajuokino, ok. galbut kazkam si informacija pravers, as parasiau, kad nebepamenu kaip vadinosi, ir parasiau kam butent mano atveju ji skyre. as parasiau savo patirti, ir varpai skambejo mano kieme, o kad nepamenu kaip tiksliai jie skambejo, tai sutinku.

Cetrotide- "Priešlaikinei ovuliacijai stabdyti toms pacientėms, kurioms atliekamas
kontroliuojamas kiaušidžių stimuliavimas, o po jo paimamas oocitas
dirbtiniam apvaisinimui." - taip vaisto anotacijoje parasyta, internete.


Man jo du kartus skyre, sake nebijoti sio vaisto, nes jis tik subrandina geriausius folikulus iki iki, ir tik susileidus Ovidreli ir jie puch visi geriaaausi ir sprogsta bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 08, 13:53)
tai juokinga buvo grynai dėl vaistų pavadinimo  biggrin.gif

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simutė @ 2007 05 08, 13:54)
Man jo du kartus skyre,  sake nebijoti sio vaisto, nes jis tik subrandina geriausius folikulus iki iki, ir tik susileidus Ovidreli ir jie puch visi geriaaausi ir sprogsta bigsmile.gif

biškį nesupratau doh.gif
tai jie brandina, ar naikina doh.gif

ps, jaučiu neišsimiegojau, bet nebesuprantu nieko
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 08, 13:58)
biškį nesupratau  doh.gif
tai jie brandina, ar naikina doh.gif

ps, jaučiu neišsimiegojau, bet nebesuprantu nieko



ko čia nesuprasti, citrotide subrandina iki pačio optimaliausio dydžio, o ovitrelis juos susprogdina 4u.gif
Atsakyti
Citrotide skiriamas, kai bresta nevienodo dydzio folikulai. Ji susileidus - nesprogsta didieji.. ju augimas suletinamas ir iki apvaisinimo dienos speja papildomai subresti pries tai dar buve mazesni folikulai.
Nezinau jo tiesiogines sasajos su cistu susidarymu ar panasiai.. smile.gif
Atsakyti
Naughty-me aš pagalvojau, kad tau labai rūpestingai po IUI skyrė visokius papildomus vaistus, ko dažnai IUI atveju nedaro. Pas ką tu lankeisi, kokia gydytoja darė IUI?
Atsakyti
smile.gif+2007 05 08, 14:00-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 08, 14:00)
ko čia nesuprasti, citrotide subrandina iki pačio optimaliausio dydžio, o ovitrelis juos susprogdina 4u.gif

nu bet taip galima datraukt ir iki 8-10 folikulų ir ką tada daryt bigsmile.gif ivf aš suprantu, bet juk kalbam apie iui...
Atsakyti