Įkraunama...
Įkraunama...

IUI


[[/quote]
Labs rytas 4u.gif
Oi Veronika, žinok visiškas štilius, pojūčių 0, net spenelių nebeskauda, bet gal tyla prieš audrą, juk dar tik 6 d. po IUI. Iš tikro nežinau, vis dar bandau tikėti cool.gif

Vilmunce, nepergyvenk tu taip dėl to dufastono gėrimo, čia tikrai tik dėl skrandžio taip liepia gerti mirksiukas.gif
[/quote]

pas mane irgi štilis, jokių pojūčių schmoll.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 08, 08:25-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 08, 08:25)
Ina, šaunuolė, kad dar pasilikai pas mus, sekmės mergyt 4u.gif

Dėkui 4u.gif tau to paties linkiu.
Gal tikrai dar per anksti tau jaust požymius? Kai man jautri krūtinė buvo, prisisvaigau, prisisvajojau ir še tau.... Gal kaip tik gerai, kad požymių kol kas nėr ax.gif Ramiakas, viskas bus ok smile.gif
Atsakyti
man apie 20c.d. pradės mausti krūtinę, tai pažiūrėsim ar tas pats maudimas kaip ir visada būdavo ar kiek kitoks ax.gif
Atsakyti
Gal galit kuri trumpai papasakoti del ko susidaro cistos ?
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2007 05 08, 09:37)
Gal galit kuri trumpai papasakoti del ko susidaro cistos ?



Dėl neovuliavusių folikulų 4u.gif
Atsakyti
Aisku. Dekui. 4u.gif
Atsakyti
kažin kaip Laukiukui sekasi? artėjo jos diena bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2007 05 07, 13:43)
Papasakokit man, ar daug jūsų darės IUI natūraliam cikle? g.gif Ir iš dariusių, ar daug kam pavyko? ax.gif

Viktoriuk, taigi negi nepameni maniškis buvo naturaliam ir sėkmingas ax.gif mirksiukas.gif stimuliuotam deja nei karto nepavyko ir nutarėm, kad vėl bandysim naturaliam wub.gif

QUOTE(vilmunce @ 2007 05 07, 18:04)
galėjai to nerašyti.....  angel_sadangel.gif

deja, bet turiu tave pradžiuginti, kad man teko laimė pastoti būtent po įvykusios O, ryte ovuliavau, vakare darė iui...

QUOTE(Zajončku @ 2007 05 08, 09:37)
Gal galit kuri trumpai papasakoti del ko susidaro cistos ?

va kai per anksti pradedi vartot dufastoną, tai ir susidaro cista biggrin.gif
o šiaip kuo toliau, tuo labiau galvoju, kad jei folikulų ryškiai ne 2, tai reiktų papildomos dozės sprogdinančių, kad visus išsprogdintų... juk stimuliuojantys veikia ne 5 dienas, ir folikulai buvę iui dieną per maži gali per kelias dienas užaugti iki normalių, o va susprogti gali nebespėti...
kažkaip painiai čia prirašiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 08, 08:14)
Viktoriuk, taigi negi nepameni maniškis buvo naturaliam ir sėkmingas  ax.gif  mirksiukas.gif stimuliuotam deja nei karto nepavyko ir nutarėm, kad vėl bandysim naturaliam  wub.gif

Pamenu pamenu bigsmile.gif Tave tik ir žinau su natūraliu ciklu, užtai ir klausiu blush2.gif O man vis dėlto nusprendė nenatūraliam daryt lotuliukas.gif Tai va, jei jau ką, sekančiam cikle jungsiuos prie jūsų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 05 08, 11:14)
Viktoriuk, taigi negi nepameni maniškis buvo naturaliam ir sėkmingas  ax.gif  mirksiukas.gif stimuliuotam deja nei karto nepavyko ir nutarėm, kad vėl bandysim naturaliam  wub.gif
deja, bet turiu tave pradžiuginti, kad man teko laimė pastoti būtent po įvykusios O, ryte ovuliavau, vakare darė iui...
va kai per anksti pradedi vartot dufastoną, tai ir susidaro cista  biggrin.gif
o šiaip kuo toliau, tuo labiau galvoju, kad jei folikulų ryškiai ne 2, tai reiktų papildomos dozės sprogdinančių, kad visus išsprogdintų... juk stimuliuojantys veikia ne 5 dienas, ir folikulai buvę iui dieną per maži gali per kelias dienas užaugti iki normalių, o va susprogti gali nebespėti...
kažkaip painiai čia prirašiau  doh.gif


zulika, yra toks vaistas, man jo skyre per paskutini iui: pavadinimo jau pebepamenu (citomeganas arba cetro... nepamenu) jo skiria tam, kad sunaikintu ovuliacijai netinkamus folikulus. jo kaina apie 160 lt. atrodo, kad ji leidausi 24 val iki ovitrellio leidimosi, bet gal klystu. nieko nebepamenu doh.gif bet parasau, kad zinotumet apie toki dalyka apskritai ir kuri galit savo gyd paklausti.
man ji skyre, kadangi be 5 ovuliacijai tinkamu folikulu buvo priauge dar ir mazesniu, ir iui diena ideali butu viena veliau negu man dare, tai skyre tuos vaistus, kad padetu sunaikinti tuos mazucius folikuliukus. nezinau ar ka supratot g.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 08, 11:17-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 08, 11:17)
kažin kaip Laukiukui sekasi? artėjo jos diena bigsmile.gif


Lakiukas sėdi ausis suglaudęs ir dreba, kaip čia bus.. blush2.gif 10 daraus testą.Pojūčių jokių.. schmoll.gif Krūtinę skauda, betskaudėjo jau prieš IUI unsure.gif Temperatūra tai faina-37,4, bet gal tik dėl įvykusios ovuliacijos... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 05 08, 12:03)
Lakiukas sėdi ausis suglaudęs ir dreba, kaip čia bus.. blush2.gif 10 daraus testą.Pojūčių jokių.. schmoll.gif Krūtinę skauda, betskaudėjo jau prieš IUI unsure.gif Temperatūra tai faina-37,4, bet gal tik dėl įvykusios ovuliacijos... blush2.gif


kad pas mane tokia aukšta būtų bt. būčiau laiminga. man niekad nepakildavo aukščiau 37. šį ciklą net bijau matuot, kad iš anksto neišprotėčiau ax.gif pas mane prieš O būdavo 36,4, o po O net 36,9
Atsakyti