Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos, nepaliksiu taip lengvai šio skyrelio smile.gif buvau pas gydytoją, vieną ciklą praleidžiam, kitą, jei viskas gerai, bandom paskutinę IUI, tada, jei nepavyksta, IVF... taip kad dar čia pasivaidensiu ax.gif

QUOTE(Viktoriukas @ 2007 05 07, 13:43)
Papasakokit man, ar daug jūsų darės IUI natūraliam cikle? g.gif Ir iš dariusių, ar daug kam pavyko? ax.gif

Man darė gal kokius du kartus natūraliam cikle. Nepavyko nei natūraliam, nei stimuliuojant. Nieko, pavyks kažkada...

QUOTE(vilmunce @ 2007 05 07, 17:39)
***** susiparinau  verysad.gif tik dabar pamačiau recepte kad duph reikia gerti po valgio, o aš vakar ir šiandien išgėriau ant tuščio skrandžio  cray.gif  tik pirmas dvi dienas po valgio, ramiai, neskubant

Tai gal nieko baisaus, kad prieš valgį? jo poveikis vis tiek, manau, turėtų išlikt, tik gal skrandžiui nelabai geai. Kiek žinau, prieš valgį reik gert tik vaistus nuo skrandžio ir pilvo skausmų. Ar ne?...
Atsakyti
QUOTE(AnnaSt @ 2007 05 05, 20:42)
Labas, merginos. Aš jau seniausiai skaitau jusu istorijas, labai džiugu kad daug kas paseke savo tiksla (tapti neštukė). Noriu prie jusu prisijungti, irašykite mane i sąrašiuka IUI dariau 04.30, tai va dabar laukiu... čia man 2 UIU. Pirmas buvo ligiai prieš metus, po to ilgas kepenų atstatimas( po Gonalio poblogejo kepenų veikla). dabar jau gerai ir gydytojai leido statuoti iš naujo. ka ir padariau.


Sveikutė AnnaSt. 4u.gif

Lygtai pernai buvai pasirodžiusi čia ir paskui dingai.Matai, o aš čia jau metai sėdžiu ir dar nieko. verysad.gif
Gonalis gali pakenkti kepenims. ohmy.gif Nežinojau tokio jo pašalinio poveikio.Kaip dabar jautiesi? g.gif
Tiesiog aš, o kaip tu? smile.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmunce @ 2007 05 07, 12:50)
man irgi gydytojas pasakė, kad galima daryti  per 24 h po O, ir net 48 h 


Skaičiau vienos ginės nuomonę, kad IUI geriau daryti prieš sprogstant folikulams, nes spermijai gimdoj išlieka gyvybingi apie tris paras, taigi geriau, kai įvykus O kiaušialąstę iškart pasitinka spermijai. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 07 gegužės 2007 - 17:02
QUOTE(Veronika @ 2007 05 07, 17:57)

Skaičiau vienos ginės nuomonę, kad IUI geriau daryti prieš sprogstant folikulams, nes spermijai gimdoj išlieka gyvybingi apie tris paras, taigi geriau, kai įvykus O kiaušialąstę iškart pasitinka spermijai. smile.gif


galėjai to nerašyti..... angel_sadangel.gif
Atsakyti
Ina, tai dar vis dėlto bandysi IUI.O tai tos IUI natūraliam cikle kaip ir nesiskaito? g.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmunce @ 2007 05 07, 18:04)
galėjai to nerašyti.....  angel_sadangel.gif


Vilmunce, nenusimink taip smarkiai.Čia tik vienos ginės nuomonė,o kaip yra geriau tik dievai žino.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 07, 18:07)
Ina, tai dar vis dėlto bandysi IUI.O tai tos IUI natūraliam cikle kaip ir nesiskaito? g.gif
Papildyta:
Vilmunce, nenusimink taip smarkiai.Čia tik vienos ginės nuomonė,o kaip yra geriau tik dievai žino.


man tik mintis nepaleidžia, kad per vėlai dariausi iui. jau išvakarėse dienos metu jaučiau šoną maudžiant (tik po 5 valandų suleido pregnyl), o iui darė tik po kokių 27valandų nuo šono maudimo doh.gif manau, kad rekėjo ryte darytis, būčiau įsitilpus į 24 valandas

ot, patrizniojau dabar, dvigubai lotuliukas.gif
Atsakyti
Vilmunce, suprantu tave labai puikiai.Aš dabar kai permąstau savo paskutinę nepasisekusią IUI, tai įtariu, kad man per vėlai padarė tą IUI.Manau, kad turėjo daryti 15 c.d., bet 15 c.d. išėjo sekmadienis, tad liepė atvažiuoti pirmadienį 16 c.d..Atvažiavau pirmadienį, klausiu ginės ar folikulai ovuliavę, nes sekmadienį jaučiau ovuliacinius skausmus.Ji kažką numykė, kad tik vienas ovuliavęs.O iš kur aš galiu žinoti ar ji nemelavo, negaliu to patikrinti. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 07, 18:20)
Vilmunce, suprantu tave labai puikiai.Aš dabar kai permąstau savo paskutinę nepasisekusią IUI, tai įtariu, kad man per vėlai padarė tą IUI.Manau, kad turėjo daryti 15 c.d., bet 15 c.d. išėjo sekmadienis, tad liepė atvažiuoti pirmadienį 16 c.d..Atvažiavau pirmadienį, klausiu ginės ar folikulai ovuliavę, nes sekmadienį jaučiau ovuliacinius skausmus.Ji kažką numykė, kad tik vienas ovuliavęs.O iš kur aš galiu žinoti ar ji nemelavo, negaliu to patikrinti. unsure.gif


aš tai kai akivaidžiai jaučiu O, tai praleidom aną mėnesį, nes gavosi per velykas, kam pinigus mest į balą.
galvoju dabar, nebūtų gydyt daręs iui, jeigu matytų kad per vėlu g.gif
Papildyta:
nu nesuprantu niekaip. blondinė aš

mm susergama praėjus 14 d po O, jei pas mane o maždaug 12 c,.d , tai turėčiau susirgti 26c.d. bet susergu 28c.d. tai kur tos dvi dienos dingsta

tai gal galėsiu testuotis ne 28c.d., o net 26 lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmunce: 07 gegužės 2007 - 17:24
Sveikos merginos,

Aš šį ciklą pasirinkau stimuliuoti tik su gonaliu, bet net nežinojau, kad jis kepenims kenkia? Rytoj eisiu pas gyd. pažiūrėsiu koki pas mane reikaliukai, labai tikiu, kad greitai reikės 4 IUI daryti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 05 07, 17:27)
mm susergama praėjus 14 d po O, jei pas mane o maždaug 12 c,.d , tai turėčiau susirgti 26c.d. bet susergu 28c.d. tai kur tos dvi dienos dingsta

Nieko cia keisto, paprasciausiai tavo liuteinine faze trunka 16 dienu - siek tiek ilgiau, nei "vadovelines" 14 dienu. Arba ovuliacija ivyksta veliau...

Atsakyti
Sveikos, merginos,

Įtraukite ir mane į sąrašiuką - 05.10 bus mano antroji IUI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 07, 18:07)
Ina, tai dar vis dėlto bandysi IUI.O tai tos IUI natūraliam cikle kaip ir nesiskaito?

Aha, bandysiu dar vieną. Jei ta bus nesėkminga, pereisim prie IVF jau tikrai...
Tos natūraliam cikle irgi skaitos...
Atsakyti
[Tiesiog aš, o kaip tu? smile.gif
[[/quote]


Labs rytas 4u.gif
Oi Veronika, žinok visiškas štilius, pojūčių 0, net spenelių nebeskauda, bet gal tyla prieš audrą, juk dar tik 6 d. po IUI. Iš tikro nežinau, vis dar bandau tikėti cool.gif

Ina, šaunuolė, kad dar pasilikai pas mus, sekmės mergyt 4u.gif
Dri įrašiau tave į sąrašiuką thumbup.gif
Vilmunce, nepergyvenk tu taip dėl to dufastono gėrimo, čia tikrai tik dėl skrandžio taip liepia gerti mirksiukas.gif
Atsakyti