Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(AnnaSt @ 2007 05 05, 20:56)
Nuotaika tai nieko, tik labai sunku laukti tu 2 savaičiu. Jaučiuosiu gal ir gerai tik buna pamaudžia pilvo apačia, neisivaizduoju no ko, O ivyko seniausia 04.30. o kas dabar? ir ir kaip visoms jautrus krutu speneliai.
Ačiu kad priemet i savo kompanija

Atsakyti
sveikutės 4u.gif

tik norėjau paklausti, kaip su tuo duph g.gif supratau beskaitinėdama, kad vienos pradeda gerti nuo 15c.d. kitos kitaip. galvoju, kodėl man iškart liepė gerti kitą dieną po IUI g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 05 07, 12:13)
sveikutės  4u.gif

tik norėjau paklausti, kaip su tuo duph  g.gif  supratau beskaitinėdama, kad vienos pradeda gerti nuo 15c.d. kitos kitaip. galvoju, kodėl man iškart liepė gerti kitą dieną po IUI  g.gif


Papildyta:
QUOTE(vilmunce @ 2007 05 07, 12:13)
sveikutės  4u.gif

tik norėjau paklausti, kaip su tuo duph  g.gif  supratau beskaitinėdama, kad vienos pradeda gerti nuo 15c.d. kitos kitaip. galvoju, kodėl man iškart liepė gerti kitą dieną po IUI  g.gif



Vilmunce, šiaip dufastoną dažniausiai liepia gerti po IUI praėjus 2-3 dienoms, kadangi jau garantuojama, kad ovuliacija bus įvykusi. Jei tau per IUI buvo speogę visi folikulai, gydytojai buvo įsitikinusi, kad ovuliacija tikrai įvyko, galėjo duf. skirti ir iš karto po IUI. Pas mane tarkim per IUI vienas folikulas jau buvo ovuliavęs, o kitas ant ribos, todėl dufastoną pradėjau gerti 3 dienos po IUI.
Na kaip tavo savijauta? ar jauti ką? kaip psichologinė pusė?
jei atvirai man kažkaip šį kartą sunku doh.gif
Papildyta:
smile.gif+2007 05 07, 12:21-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 07, 12:21)
Papildyta:
Vilmunce, šiaip dufastoną dažniausiai liepia gerti po IUI praėjus 2-3 dienoms, kadangi jau garantuojama, kad ovuliacija bus įvykusi. Jei tau per IUI buvo speogę visi folikulai, gydytojai buvo įsitikinusi, kad ovuliacija tikrai įvyko, galėjo duf. skirti ir iš karto po IUI. Pas mane tarkim per IUI vienas folikulas jau buvo ovuliavęs, o kitas ant ribos, todėl dufastoną pradėjau gerti 3 dienos po IUI.
Na kaip tavo savijauta? ar jauti ką? kaip psichologinė pusė?
jei atvirai man kažkaip šį kartą sunku doh.gif



Pamiršau pasakyti, kad jei dufastonas slopina ovuliaciją, (jei ką pataisykit) blush2.gif , todėl jį skiria griežtai po ovuliacijos smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 07, 12:23-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 07, 12:23)
Vilmunce, šiaip dufastoną dažniausiai liepia gerti po IUI praėjus 2-3 dienoms, kadangi jau garantuojama, kad ovuliacija bus įvykusi. Jei tau per IUI buvo speogę visi folikulai, gydytojai buvo įsitikinusi, kad ovuliacija tikrai įvyko, galėjo duf. skirti ir iš karto po IUI. Pas mane tarkim per IUI vienas folikulas jau buvo ovuliavęs, o kitas ant ribos, todėl dufastoną pradėjau gerti 3 dienos po IUI.
Na kaip tavo savijauta? ar jauti ką? kaip psichologinė pusė?
jei atvirai man kažkaip šį kartą sunku doh.gif
Papildyta:
Pamiršau pasakyti, kad jei dufastonas slopina ovuliaciją, (jei ką pataisykit) blush2.gif , todėl jį skiria griežtai po ovuliacijos smile.gif


labai ačiū už išsamų atsakymą, vakar visą dieną tik apie tai ir galvojau. taip, per IUI jau buvo įvykus ovuliacija.

vėl klausimukas doh.gif matyt čia jau psichozė nes prisigalvoju įvairiausių klausimų.
kada geriau darytis IUI, kai O jau įvykus ar prieš pat O g.gif

savijauta tai nė šiokia nė tokia, ieškau nestuke.gif pojūčių, bet gal daugiau psichologinis nestuke.gif pas mane nestuke.gif tikriausiai dar per anksti kažką jausti arba nuo duph kartais krūtinę padilgčioja g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmunce: 07 gegužės 2007 - 11:35

vėl klausimukas doh.gif matyt čia jau psichozė nes prisigalvoju įvairiausių klausimų.
kada geriau darytis IUI, kai O jau įvykus ar prieš pat O g.gif


Į šitą klausimą atsakyti sunku, kadangi nei teoriškai, nei praktiškai nėra konstatuota kada geriau daryti IUI, vieni gydytojai laikosi vienos pozicijos, kiti kitos. Tik aš pati visai neseniai perskaičiau, kad kiaušialąstė gyvybinga būna maždaug apie 24 h., kai tuo tarpu spermiukai gali išlikti gyvybingi nuo 2-3 parų. Taigi manau, svarbiausia suspėsti IUI padaryti kiaušialąstei esant gyvybingai. smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 07, 12:44-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 07, 12:44)

Į šitą klausimą atsakyti sunku, kadangi nei teoriškai, nei praktiškai nėra konstatuota kada geriau daryti IUI, vieni gydytojai laikosi vienos pozicijos, kiti kitos. Tik aš pati visai neseniai perskaičiau, kad kiaušialąstė gyvybinga būna maždaug apie 24 h., kai tuo tarpu spermiukai gali išlikti gyvybingi nuo 2-3 parų. Taigi manau, svarbiausia suspėsti IUI padaryti kiaušialąstei esant gyvybingai. smile.gif

man irgi gydytojas pasakė, kad galima daryti per 24 h po O, ir net 48 h

ai, reikia mažiau galvoti man ar pavyko ar ne doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Papasakokit man, ar daug jūsų darės IUI natūraliam cikle? g.gif Ir iš dariusių, ar daug kam pavyko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2007 05 07, 13:43)
Sveikos 4u.gif

Papasakokit man, ar daug jūsų darės IUI natūraliam cikle? g.gif Ir iš dariusių, ar daug kam pavyko? ax.gif


aš dariausi praėjusią savaitę pirmą kart, dar rezultato teks palaukti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 05 07, 10:46)
aš dariausi praėjusią savaitę pirmą kart, dar rezultato teks palaukti  ax.gif

Tikiuosi, kad rezultatas bus teigiamas wub.gif

Aš manau, kad gal pas mus čia nedaro g.gif Skaičiau dabar apie tai, tai kaip ir reikalinga stimuliacija g.gif Laukiu gydytojo skambučio, pažiūrėsiu, ką jis man apie tai paporins, norėčiau dar pabandyti prieš rugpjūtį, jei jam atrodys, kad tai įmanoma ax.gif Tada jau IVF manęs laukia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viktoriukas @ 2007 05 07, 13:54)
Tikiuosi, kad rezultatas bus teigiamas wub.gif

Aš manau, kad gal pas mus čia nedaro g.gif Skaičiau dabar apie tai, tai kaip ir reikalinga stimuliacija g.gif Laukiu gydytojo skambučio, pažiūrėsiu, ką jis man apie tai paporins, norėčiau dar pabandyti prieš rugpjūtį, jei jam atrodys, kad tai įmanoma ax.gif Tada jau IVF manęs laukia blush2.gif


daro ir dar kaip daro. jeigu pas moterį vyksta O savaime, tai nereikia jokių stimuliacijų ilgalaikių. jeigu dar nedarei nė kart IUI, tai dar tau IVF toli toli. net negalvok apie tai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 05 07, 11:04)
daro ir dar kaip daro. jeigu pas moterį vyksta O savaime, tai nereikia jokių stimuliacijų ilgalaikių. jeigu dar nedarei nė kart IUI, tai dar tau IVF toli toli. net negalvok apie tai  mirksiukas.gif

Netoli netoli schmoll.gif biggrin.gif Pas mane padėtis tokia, kad IVF reikia mirksiukas.gif Nu pažiūrėsim, ką jis man pasakys paskambinęs ax.gif
Atsakyti
***** susiparinau verysad.gif tik dabar pamačiau recepte kad duph reikia gerti po valgio, o aš vakar ir šiandien išgėriau ant tuščio skrandžio cray.gif tik pirmas dvi dienas po valgio, ramiai, neskubant
Atsakyti