Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos,
na, neilgai aš čia pabuvau, jau į IVF skyrių kraustaus doh.gif na, bet galiu gi ir čia nosį kyštelt, ane? smile.gif
Aš taip ir galvojau, kad apie mėnesį tas pasiruošimas trunka. Dar jaučiu vieną ciklą reiks praleist, nes gali cistų kokių būt, o ir tą neaišku pilvo skausmą išgyvendint reik. Na, viskas, vasarą būsiu nėštukė, atsibodo jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 05 05, 09:56)
Sveikos,
na, neilgai aš čia pabuvau, jau į IVF skyrių kraustaus doh.gif  na, bet galiu gi ir čia nosį kyštelt, ane? smile.gif
Aš taip ir galvojau, kad apie mėnesį tas pasiruošimas trunka. Dar jaučiu vieną ciklą reiks praleist, nes gali cistų kokių būt, o ir tą neaišku pilvo skausmą išgyvendint reik. Na, viskas, vasarą būsiu nėštukė, atsibodo jau  biggrin.gif


Svarbiausia pozityvus mąstymas thumbup.gif Šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 05, 10:54-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 05, 10:54)
Naughty-me, kaip tavo sveikatėlė, ar tiki, kad jau tai su tavimi vyksta? wub.gif


oi, tiesiog as, nezinau net ka parasyt. as psichuoju kiekviena vakara - tai is laimes zviegiu, tai pradedu itart, kad jokiu pozymiu neliko ir nerealu, kad as nestuke.gif .
niekada nemaniau, kad taip bus. galvojau, kad tos II viska pasako, ir jokiu abejoniu nelieka. bet tai tik pradzia, pirmas zingsnis.
o siaip jaucius daug geriau - jau nebemaudzia taip pilvuko, tai ramiau lotuliukas.gif
kartais papykina doh.gif ir krutine auga kap ant mieliu ( del to tai as nieko pries lotuliukas.gif ) ir jautri.
labai laukiu antradienio, kada eisiu pas gyd.

kaip tu? kokiu pojuciu turi? ar tau iskart skyre duf?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naughty-me: 05 gegužės 2007 - 10:00
QUOTE(naughty-me @ 2007 05 05, 10:59)
oi, tiesiog as, nezinau net ka parasyt. as psichuoju kiekviena vakara - tai is laimes zviegiu, tai pradedu itart, kad jokiu pozymiu neliko ir nerealu, kad as  nestuke.gif .

kaip tu? kokiu pojuciu turi? ar tau iskart skyre duf?


Ot gausi į kailį, mat jai pojūčių maža lotuliukas.gif , juk visi tavo požymiai atitinka tokio nėštumo laiką. Ir krūtinė auga, ir psichuoji lotuliukas.gif , tai irgi kaip suprantu požymis. lotuliukas.gif
Laikykis, nesiparink tongue.gif smile.gif , viskas bus gerai 4u.gif

O pas mane dar anksti kažką jausti, pilvo nemaudžia visai, tik iš kart po IUI užjautrėjo speneliai, kai paliečiu jautrūs, tai tas man keista, nes šiaip man jie šiek tiek jautrūs tapdavo pradėjus gerti dufastoną. Dufastoną pradėjau gerti nuo šiandien. Ir dar šiandien taip gera buvo, sapnavau, kad pagimdžiau labai gražų berniuką, tokios gražios jo buvo mėlynos akys wub.gif pasvaigau biški wub.gif cool.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 05, 11:08-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 05, 11:08)
Ot gausi į kailį, mat jai pojūčių maža lotuliukas.gif , juk visi tavo požymiai atitinka tokio nėštumo laiką. Ir krūtinė auga, ir psichuoji lotuliukas.gif , tai irgi kaip suprantu požymis. lotuliukas.gif
Laikykis, nesiparink tongue.gif  smile.gif , viskas bus gerai 4u.gif

O pas mane dar anksti kažką jausti, pilvo nemaudžia visai, tik  iš kart po IUI užjautrėjo speneliai, kai paliečiu jautrūs, tai tas man keista, nes šiaip man jie šiek tiek jautrūs tapdavo pradėjus gerti dufastoną. Dufastoną pradėjau gerti nuo šiandien. Ir dar šiandien taip gera buvo, sapnavau, kad pagimdžiau labai gražų berniuką, tokios gražios jo buvo mėlynos akys wub.gif pasvaigau biški wub.gif  cool.gif

pioneer.gif klausau, šefe.

o kelinta tau diena siandien? ar darei progesterono tyrima?
Atsakyti
smile.gif+2007 05 05, 11:08-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 05, 11:08)
Ot gausi į kailį, mat jai pojūčių maža lotuliukas.gif , juk visi tavo požymiai atitinka tokio nėštumo laiką. Ir krūtinė auga, ir psichuoji lotuliukas.gif , tai irgi kaip suprantu požymis. lotuliukas.gif
Laikykis, nesiparink tongue.gif  smile.gif , viskas bus gerai 4u.gif

O pas mane dar anksti kažką jausti, pilvo nemaudžia visai, tik  iš kart po IUI užjautrėjo speneliai, kai paliečiu jautrūs, tai tas man keista, nes šiaip man jie šiek tiek jautrūs tapdavo pradėjus gerti dufastoną. Dufastoną pradėjau gerti nuo šiandien. Ir dar šiandien taip gera buvo, sapnavau, kad pagimdžiau labai gražų berniuką, tokios gražios jo buvo mėlynos akys wub.gif pasvaigau biški wub.gif  cool.gif


o tas jautrumas, toks truputuka kitoks nei paprastai ar ne?
Atsakyti
smile.gif+2007 05 05, 11:08-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 05, 11:08)
O pas mane dar anksti kažką jausti, pilvo nemaudžia visai, tik  iš kart po IUI užjautrėjo speneliai, kai paliečiu jautrūs, tai tas man keista, nes šiaip man jie šiek tiek jautrūs tapdavo pradėjus gerti dufastoną. Dufastoną pradėjau gerti nuo šiandien. Ir dar šiandien taip gera buvo, sapnavau, kad pagimdžiau labai gražų berniuką, tokios gražios jo buvo mėlynos akys wub.gif pasvaigau biški wub.gif  cool.gif

Tu tik pati laikykis. biggrin.gif
Matai, angeliukas jau ateina, tik gal luktelt reikia.
O gal sis sykutis ir bus pats tas? g.gif
Na, laikome kumstelius. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 05 05, 11:11)
o tas jautrumas, toks truputuka kitoks nei paprastai ar ne?



Merginos, nežianu kas ir kaip bus, speneliai tai skaudūs ir viskas, šiandien 19 c.d. progesterono tyrimo nedarau, nes gydytoja neliepė, o be to, nuo šiandien pradėjau gerti dufastoną, tai nieko tyrimas jau nepasakytų.
Erode, faina būtų, kad tas skykis būtų lemtingas, na pagyvensim pamatysim. wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 05, 10:08-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 05, 10:08)
Ir dar šiandien taip gera buvo, sapnavau, kad pagimdžiau labai gražų berniuką, tokios gražios jo buvo mėlynos akys wub.gif pasvaigau biški wub.gif  cool.gif


wub.gif
Atsakyti
Labas, merginos. Aš jau seniausiai skaitau jusu istorijas, labai džiugu kad daug kas paseke savo tiksla (tapti neštukė). Noriu prie jusu prisijungti, irašykite mane i sąrašiuka IUI dariau 04.30, tai va dabar laukiu... čia man 2 UIU. Pirmas buvo ligiai prieš metus, po to ilgas kepenų atstatimas( po Gonalio poblogejo kepenų veikla). dabar jau gerai ir gydytojai leido statuoti iš naujo. ka ir padariau.
Atsakyti
QUOTE(AnnaSt @ 2007 05 05, 20:42)
Labas, merginos. Aš jau seniausiai skaitau jusu istorijas, labai džiugu kad daug kas paseke savo tiksla (tapti neštukė). Noriu prie jusu prisijungti, irašykite mane i sąrašiuka IUI dariau 04.30, tai va dabar laukiu... čia man 2 UIU. Pirmas buvo ligiai prieš metus, po to ilgas kepenų atstatimas( po Gonalio poblogejo kepenų veikla). dabar jau gerai ir gydytojai leido statuoti iš naujo. ka ir padariau.


AnnaSt, sveika 4u.gif
Džiugu, kad prisijungei prie mūsų kompanijos, ji tikrai šauni, ir laukimas bus ne toks varginatis. smile.gif
Kaip jautiesi, kaip nuotaikos?
Atsakyti
Nuotaika tai nieko, tik labai sunku laukti tu 2 savaičiu. Jaučiuosiu gal ir gerai tik buna pamaudžia pilvo apačia, neisivaizduoju no ko, O ivyko seniausia 04.30. o kas dabar? ir ir kaip visoms jautrus krutu speneliai.
Ačiu kad priemet i savo kompanija
Atsakyti