Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(zirzalele @ 2007 04 24, 12:40)
na nesakyk, jei po tavo isistininimu, kad jums nei per kur naturaliai ir gautusi palnuotas netyciukas, kazin ar sakytum, jog stebuklu nebuna  biggrin.gif

tai vat kai bus, tai ir pakalbėsim... nemažai pragyvenau, o tokio dalyko nebuvo, ale senatvė nenuspėjamas dalykas biggrin.gif 4u.gif
Euromergele, nesijuoksim, nebijok biggrin.gif
Atsakyti
wub.gif
QUOTE(euromergele @ 2007 04 24, 13:32)
jus is manes tik irgi nesijuokite...bet po 5IUI....po 3 IVF+ICSI...as vistiek tikiuosi ir naturaliai pastoti  ax.gif  biggrin.gif  ar mes galime buti tikros, kad nustatytos nevaisingumo priezastys ir yra viskas ko reikia, kad pastoti? ...kai turi gimda, kiausintakius, kiausides..kodelgi netikek kad visko gali but?  smile.gif  vistiek viskas bus taip, kaip bus...o mes jau darykime kaip ismanome kad kiekviena diena, kiekvienas menuo su viltimi ir tikejimu  eitu  smile.gif  4u.gif

kazkuri cia buvo pasakius,kad viltis niekada nemirsta,o be to,kam visa tai,jei netikesi,todel gal ir tikiu,viliuosi,kad kaip nors,nes be to turbut ir isproteciau nuo tu minciu,kad neturesiu savo leliuko 4u.gif ,mes visos tai pasieksim,jei labai tikesim ir lauksim smile.gif wub.gif
Atsakyti
net išsigandau.., galvojau, kad mūsų skyrelis dingo.. blink.gif Šiandien eisiu darytis echo,ruošiuos 3 inseminacijai,bet jaučiuosi tai l. keistai..., pilvą pamaudžia, krūtinė kaip prieš sirgimą ir papykina ryte, bet gi sirgau prieš 10d.. unsure.gif , tik trumpiau..nu žiūrėsim, ką ten rodys..
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 25, 10:06)
net išsigandau.., galvojau, kad mūsų skyrelis dingo.. blink.gif Šiandien eisiu darytis echo,ruošiuos 3 inseminacijai,bet jaučiuosi tai l. keistai..., pilvą pamaudžia, krūtinė kaip prieš sirgimą ir papykina ryte, bet gi sirgau prieš 10d.. unsure.gif , tik trumpiau..nu žiūrėsim, ką ten rodys..



ot Lakiuk butu gerai, nueini paziuret o tu jau nestuke.gif ....nes is kur tokie keisti (gerai itartini ) pojuciai. bigsmile.gif bigsmile.gif o kaip ci cikla buvai stimuliuota?
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 25, 09:06)
net išsigandau.., galvojau, kad mūsų skyrelis dingo.. blink.gif Šiandien eisiu darytis echo,ruošiuos 3 inseminacijai,bet jaučiuosi tai l. keistai..., pilvą pamaudžia, krūtinė kaip prieš sirgimą ir papykina ryte, bet gi sirgau prieš 10d.. unsure.gif , tik trumpiau..nu žiūrėsim, ką ten rodys..



Laukiuk, visko gali būti, kad tu nestuke.gif thumbup.gif , laukiam naujienų
Atsakyti
smile.gif+2007 04 25, 10:35-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 25, 10:35)
Laukiuk, visko gali būti, kad tu  nestuke.gif  thumbup.gif , laukiam naujienų


Tiesiog as turbut norejai parasyt Lakiuk 4u.gif 4u.gif


ir dar mergaites noriu su jumis pasitart, ar po uzdegimo (ir po vaistu) gerimo bandytumet naturaliai...dabar pacios geriausios dieneles...taip nesinori praleist blush2.gif blush2.gif blush2.gif juolab kad ir buvau stimuliuota (ruozta 2 IUI)....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukiu: 25 balandžio 2007 - 08:42
Bandyti visada nepamaišys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 25, 10:31)
ot Lakiuk butu gerai, nueini paziuret o tu jau nestuke.gif ....nes is kur tokie keisti (gerai itartini ) pojuciai.  bigsmile.gif  bigsmile.gif  o kaip ci cikla buvai stimuliuota?


Gėriau Clostylbegitą, dar turėsiu leistis pregnylį..Nu, jei būčiau nestuke.gif , tai pradėčiau stebuklais tikėti... ax.gif , bet pykinti gali ir nuo vaistų (dar Bromkrept.) gėriau...Laukiu 5 val., jaučiu, kad kažkas ne taip..
Atsakyti
Labas merginos,

Aš šiame skyrelyje esu visiška naujoke. Kilnojuos is vieno skyriaus i kita. Buvau gimdos nuotrauka, hormonu tyrimai, spermos kokybė, kol atsidūriau IUI.
Šiandien gavome vyro spermogramos tyrimo rezultatus, tai jie labai geri.
Aš pati išsityriau: gimdos nuotrauka, hormonai, folikulu monitoringas, bet nieko K nerado. Sako viskas pas mane gerai, tipo praeinamumas super, folikulai subręsta, ovuliacija pagal K vyksta.
Bet vaikučio tai nėra 3,5 metų bandom.
Šiandien laborantė iš Eugenijos klinikos pasiūlė IUI.
Tai tikrai darysim gegužę jei tik K jeis.
Bet kodėl natūraliai nesigauna, niekaip nesuprantu.
Na turiu aš problemikę, pas mane visalaik mikroflora streikuoja, tos gardnerelos visalaik atsiranda. Gal dėl to?
Patarkit mergytės, gal Jūs atsakymą žinot?
Dar norėjau paklausti kiek maksimaliai gali kainuoti IUI?
Labai ačiū už greitus atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(Laukiu @ 2007 04 25, 10:37)
Tiesiog as turbut norejai parasyt  Lakiuk  4u.gif  4u.gif
ir dar mergaites noriu su jumis pasitart, ar po uzdegimo (ir po vaistu) gerimo bandytumet naturaliai...dabar pacios geriausios dieneles...taip nesinori praleist blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif juolab kad ir buvau stimuliuota (ruozta 2 IUI)....

Aš tai aišku, kad bandyčiau.. mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(agnieshska @ 2007 04 25, 11:11)
Labas merginos,

Aš šiame skyrelyje esu visiška naujoke. Kilnojuos is vieno skyriaus i kita. Buvau gimdos nuotrauka, hormonu tyrimai, spermos kokybė, kol atsidūriau IUI.
Šiandien gavome vyro spermogramos tyrimo rezultatus, tai jie labai geri.
Aš pati išsityriau: gimdos nuotrauka, hormonai, folikulu monitoringas, bet nieko K nerado. Sako viskas pas mane gerai, tipo praeinamumas super, folikulai subręsta, ovuliacija pagal K vyksta.
Bet vaikučio tai nėra 3,5 metų bandom.
Šiandien laborantė iš Eugenijos klinikos pasiūlė IUI.
Tai tikrai darysim gegužę jei tik K jeis.
Bet kodėl natūraliai nesigauna, niekaip nesuprantu.
Na turiu aš problemikę, pas mane visalaik mikroflora streikuoja, tos gardnerelos visalaik atsiranda. Gal dėl to?
Patarkit mergytės, gal Jūs atsakymą žinot?
Dar norėjau paklausti kiek maksimaliai gali kainuoti IUI?
Labai ačiū už greitus atsakymus.

O suderinamumą darėt? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 25, 11:18)
Aš tai aišku, kad bandyčiau..  mirksiukas.gif
Papildyta:

O suderinamumą darėt? g.gif


IUI pas Usonienę 450Lt.
Atsakyti
Čia suprantu tik pati IUI procedūra, o monitoringą prieš IUI reikia daryt?
Suderinamumo nedarem, nes K nuomone neverta.
Padėkit man tundrai
Atsakyti
QUOTE(agnieshska @ 2007 04 25, 10:26)
Čia suprantu tik pati IUI procedūra, o monitoringą prieš IUI reikia daryt?
Suderinamumo nedarem, nes K nuomone neverta.
Padėkit man tundrai


Aišku reikia, ypač jei stimuliuos. Tik keista, kad K. nieko nepaaiškino, reikia manau pačiai daugiau jo klausti, tik nebijoti 4u.gif
Atsakyti