Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Ina_ @ 2007 05 04, 14:15)
Jau kartais tai negyvai užknisa, bet kas iš to, kad nuleisiu rankas, gandras jau seniai apkurtęs - vaiko man neatneš, reik pačiai organizuotis bigsmile.gif



thumbup.gif , kada planuoji IVF?
Atsakyti
smile.gif+2007 05 04, 14:32-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 04, 14:32)
thumbup.gif , kada planuoji IVF?

Kuo greičiau, tuo geriau, nėr ko laukt smile.gif kitą savaitę eisiu pas gydytoją, tada ir bus aišku...
Kažin, kiek pasiruošimo procesas trunka prieš IVF?... reiks jau į kita skyrelį kraustytis...
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 05 04, 14:44)
Kuo greičiau, tuo geriau, nėr ko laukt smile.gif kitą savaitę eisiu pas gydytoją, tada ir bus aišku...
Kažin, kiek pasiruošimo procesas trunka prieš IVF?... reiks jau į kita skyrelį kraustytis...



Ina, čia labai individualu dėl to pasiruošimo, gaila, kad į IVF skyrelį, o ne į nestuke.gif , bet ką padarysi turbūt dar mažumėlę reikia pakentėti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 05 04, 14:44)
Kuo greičiau, tuo geriau, nėr ko laukt smile.gif kitą savaitę eisiu pas gydytoją, tada ir bus aišku...
Kažin, kiek pasiruošimo procesas trunka prieš IVF?... reiks jau į kita skyrelį kraustytis...

bent man pasiruosimas trunka menesi,pridaviau tyrimus vakar jei viskas gerai birzelio vidury darys IVF,ko gero reikia tau i kita skyreli smile.gif
Atsakyti
kaip ir kauniete31 sako, pasiruosimas IVF apie menesi trunka, kol visus tyrimus tu ir vyraspasidarysite..o siaip laikas pasiruosimo priklauso ar reiketu kokiu papildomu dalyku ar ne,.. (kaip pvz laparoskopija ar vyro pagydymas pasiruosiant kaip imanoma geriau - bet cia jau gydytojas pasakys konkreciai) 4u.gif

QUOTE(Ina_ @ 2007 05 04, 14:44)

Kažin, kiek pasiruošimo procesas trunka prieš IVF?... reiks jau į kita skyrelį kraustytis...

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 05 04, 15:23)
kaip ir kauniete31 sako, pasiruosimas IVF apie menesi trunka, kol visus tyrimus tu ir vyraspasidarysite..o siaip laikas pasiruosimo priklauso ar reiketu kokiu papildomu dalyku ar ne,.. (kaip pvz laparoskopija ar vyro pagydymas pasiruosiant kaip imanoma geriau - bet cia jau gydytojas pasakys konkreciai)  4u.gif



O reikia prieš IVF spermogramą darytis, jei ji buvo daryta prieš metus, o be to prieš IUI jau maždaug žino kaip ta sperma atrodo?
Atsakyti
na, jeigu viskas tvarkoj su sperma tai nereikia, bet jeigu kazkas negerai, leukocitai ir pan...gal vertetu. Bent jau mano nuomone IVF yra perdem rimtasir brangus malonumas, kad daryti viska bilekaip, arne? smile.gif bet jeigu jokiu problemu su sperma nera ir darant IUI taip pat jokiu pastebejimu is gydytoju del spermos nera, tada galima ir nedaryti 4u.gif as taip manau

smile.gif+2007 05 04, 15:25-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 04, 15:25)
O reikia prieš IVF spermogramą darytis, jei ji buvo daryta prieš metus, o be to prieš IUI jau maždaug žino kaip ta sperma atrodo?

Atsakyti
QUOTE(euromergele @ 2007 05 04, 15:32)
na, jeigu viskas tvarkoj su sperma tai nereikia, bet jeigu kazkas negerai, leukocitai ir pan...gal vertetu. Bent jau mano nuomone IVF yra perdem rimtasir brangus malonumas, kad daryti viska bilekaip, arne? smile.gif bet jeigu jokiu problemu su sperma nera ir darant IUI taip pat jokiu pastebejimu is gydytoju del spermos nera, tada galima ir nedaryti  4u.gif  as taip manau



supratau 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Jungiuosi ir aš pagaliau prie jūsų po 2 mėnesiukų pertraukos bigsmile.gif
Mano antroji IUI 05.12 ax.gif
Atsakyti
Salne, sveika sugryžusi 4u.gif
Papildyta:
smile.gif+2007 05 05, 10:49-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 05, 10:49)
Salne, sveika sugryžusi 4u.gif



Sorry Sanle doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sanle @ 2007 05 05, 10:46)
Sveikutės 4u.gif
Jungiuosi ir  aš pagaliau prie jūsų po 2 mėnesiukų pertraukos bigsmile.gif
Mano antroji IUI 05.12 ax.gif


sanle, pagaliau prisijungei 4u.gif jau pradejai stimuliuotis? kuom? gal i az ir rasei, bet as jau susimaisiau, nebepamenu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 05 05, 10:50)
sanle, pagaliau prisijungei  4u.gif  jau pradejai stimuliuotis? kuom? gal i az ir rasei, bet as jau susimaisiau, nebepamenu  doh.gif



Naughty-me, kaip tavo sveikatėlė, ar tiki, kad jau tai su tavimi vyksta? wub.gif
Atsakyti