Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(dri @ 2007 05 04, 08:42)
Smikute, pas mus irgi lygiai tas pats - abiejų tyrimai geri, bet per 1,5 metų - jokio rezultato  ax.gif  O kaip jums pavyko, ką darėt?


Ka mes darem? Ogi stresavom ziauriai ziauriai, gyvenom itampoj ir kiekviena menesi laukime. Darem viena inseminacija, kuri buvo nesekminga, po to turejom daryti ir antra. Kazkaip su vyru nusprendem, kad gal iki nauju metu pailsesim, o po to vel i proceduras, bet neprireike... per naujus jau buvau nestuke.gif dovanele nuo newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 05 04, 11:59)
Atsakymas tik po pietų... pražilt galima belaukiant  rolleyes.gif  ai, bet kažkaip realistė esu, labai nesvaigstu, kad bus teigiamas... ax.gif
O po IUI man gan dažnai pilvą pamausdavo, spėju, kad ovuliacija tada vykdavo...



Laikykis, nebedaug jau liko laukti, parašyk, kaip sekėsi 4u.gif
Atsakyti
[quote=tiesiog ašsmile.gif,2007 05 04, 11:19]

[/quote]
Na dėl pilvo maudimo, tai čia labai individualu, gal maudžia nuo įvykusios ovuliacijos, gal dėl kokių kitų priežasčių. O tau IUI darė jau po įvykusios ovuliacijos? ar dar jai neįvykus? Kokioje klinikoje lankaisi?
[/quote]

aga, jau po įvykusios, gydyt echoskopuojant išsireiškė garsiai "matau, kad yra laisvas skystis". sako, jau O įvyko. o lankausi kaune M&V klinikoj


Papildyta:
QUOTE(Ūlla @ 2007 05 04, 10:59)
O tai keli folikulai buvo natūraliai užaugę wub.gif


žinok, neskaičiavau, bet buvo smile.gif
Atsakyti
Na tai va, tyrimų rezultatai tokie, kaip ir maniau - nieko ten pas mane nėr... Nu ką, ruošiuos IVF'ui... tik pirmą reik išsiaiškint, ko tą pilvą skauda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 05 04, 13:23)
Na tai va, tyrimų rezultatai tokie, kaip ir maniau - nieko ten pas mane nėr... Nu ką, ruošiuos IVF'ui... tik pirmą reik išsiaiškint, ko tą pilvą skauda g.gif

trūksta žodžių... angel_sadangel.gif console.gif
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 05 04, 13:23)
Na tai va, tyrimų rezultatai tokie, kaip ir maniau - nieko ten pas mane nėr... Nu ką, ruošiuos IVF'ui... tik pirmą reik išsiaiškint, ko tą pilvą skauda g.gif



Ina, o koks rezultatas, kai kurioms forumietėms ir virš 50 nieko nereiškia????
Papildyta:
smile.gif+2007 05 04, 13:28-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 04, 13:28)
Ina, o koks rezultatas, kai kurioms forumietėms ir virš 50 nieko nereiškia????



O pilvą skaudą gal dėl ateinančių mmm, jei jau rezultatas 0.
Atsakyti
Rezultatas mažiau nei vienas, tai viskas aišku...
Gal ir dėl mmm pilvą skauda, bet kad laaabai jau stipriai doh.gif
Nu nieko, čia dar ne pabaiga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 05 04, 13:42)
Rezultatas mažiau nei vienas, tai viskas aišku...
Gal ir dėl mmm pilvą skauda, bet kad laaabai jau stipriai  doh.gif
Nu nieko, čia dar ne pabaiga smile.gif



Tuomet viskas aišku rolleyes.gif , labai gerai, kad nepasiduodi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smikute @ 2007 05 04, 12:51)
Ka mes darem? Ogi stresavom ziauriai ziauriai, gyvenom itampoj ir kiekviena menesi laukime. Darem viena inseminacija, kuri buvo nesekminga, po to turejom daryti ir antra. Kazkaip su vyru nusprendem, kad gal iki nauju metu pailsesim, o po to vel i proceduras, bet neprireike... per naujus jau buvau  nestuke.gif dovanele nuo  newyear.gif


Kaip fainiai rolleyes.gif Ot kad ir mums taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 05 04, 12:03)


žinok, neskaičiavau, bet buvo  smile.gif


Tai tau ir nereikėjo skaičiuot, gyd. darbas čia lotuliukas.gif Tai ar bent paklausei lotuliukas.gif Aš būčiau iš smalsumo mirus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūlla @ 2007 05 04, 14:01)
Tai tau ir nereikėjo skaičiuot, gyd. darbas čia  lotuliukas.gif Tai ar bent paklausei  lotuliukas.gif Aš būčiau iš smalsumo mirus  biggrin.gif

skaičiaus neklausiau, bent mačiau "juodulius" lotuliukas.gif vienas net buvo 20-ies. smile.gif iki IUI procedūros išaugo ir ovuliavo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilmunce: 04 gegužės 2007 - 13:09
smile.gif+2007 05 04, 13:44-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 04, 13:44)
Tuomet viskas aišku rolleyes.gif , labai gerai, kad nepasiduodi  4u.gif

Jau kartais tai negyvai užknisa, bet kas iš to, kad nuleisiu rankas, gandras jau seniai apkurtęs - vaiko man neatneš, reik pačiai organizuotis bigsmile.gif
Atsakyti