Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Smikute @ 2007 05 04, 08:29)
Sveika, vilmunce. Musu seimos situacija buvo visiskai tokia pati kaip ir jusu. Abieju tyrimai geri, priezasciu nepastoti nere, bet to leliuko irgi nesulaukem kokiu 3-4 metus. Spek... Dabar man baigiasi 20 savaite, o leliusas jau spardosi pilvukyje:)smile.gifsmile.gif


Smikute, pas mus irgi lygiai tas pats - abiejų tyrimai geri, bet per 1,5 metų - jokio rezultato ax.gif O kaip jums pavyko, ką darėt?
Atsakyti
Vilmunce welcome 4u.gif
Tikiuosi po 1 IUI išeisi į nėštukių skyrelį wub.gif Viskas su tavimi normaliai, įsivaizduoju tavo savijautą, ypač po 1 IUI smile.gif man net po 6 IUI kyla visokių jausmų, minčių ir t.t. Žinoma, gal jau to streso mažiau, pergyvenimų, nes jau prie visko pripranti smile.gif
Labai smagu, kad prisijungei, čia gali ir klausimą užduoti, ir patryznioti, kas dabar labai madinga lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Agnilt, lauksim žinių iš tavęs 4u.gif
Ina, kaip tavo nuotaikos???
Atsakyti
Tiesiog as, gal jau mane isimk is saraso?
Ar iki gimdymo dar palaikysi? 4u.gif ax.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 05 04, 09:07)
Tiesiog as, gal jau mane isimk is saraso?
Ar iki gimdymo dar palaikysi? 4u.gif  ax.gif  nestuke.gif



Erode, tu su savo 5 IUI daug kam esi ir būsi viltis neprarasti tikėjimo darnat daugiau nei 3 IUI , na žinoma man pasiseks pastoti po 6 IUI tongue.gif , tai tuomet aš jau būčiau pavyzdys lotuliukas.gif
Gal dar palaukim kol pagimdysi??? g.gif jei nieko prieš smile.gif
Papildyta:
sorry, ir Zirzalėlė puikus pavyzdys smile.gif 4u.gif , tuomet erode, kai tu tik pagimdysi, iš karto tave išemu o.k. smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 03, 07:22-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 03, 07:22)
Labas rytas wub.gif
Prince, sulauk savo didžiosios šventės, ir pas mus užsuk mirksiukas.gif , žinoma linkiu,kad per medaus mėnesį taip priskopinėtumėte to medaus, kad čia tik priminti apie save ateitum wub.gif

Aciukas tau wub.gif

bet tikiusoi kad ateidama po medaus menesio atves cia neberasiu ,o rasiu nestukiu skyrelyje wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 04, 09:17-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 04, 09:17)
Erode, tu su savo 5 IUI daug kam esi ir būsi viltis neprarasti tikėjimo darnat daugiau nei 3 IUI , na žinoma man pasiseks pastoti po 6 IUI tongue.gif , tai tuomet aš jau būčiau pavyzdys lotuliukas.gif
Gal dar palaukim kol pagimdysi??? g.gif jei nieko prieš smile.gif
Papildyta:
sorry, ir Zirzalėlė puikus pavyzdys smile.gif  4u.gif , tuomet erode, kai tu tik pagimdysi, iš karto tave išemu o.k. smile.gif

Na, gerai.
nestuke.gif 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 04, 09:00-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 04, 09:00)
Ina, kaip tavo nuotaikos???

Nugi dėkui, net nežinau, lyg ir normaliai... Vakar pilvą skaudėjo, tai taip apsidžiaugiau lotuliukas.gif Nors greičiausiai prieš mmmm jis čia man skauda. Šiandien kraujus pridaviau, ai, ramiau bus, nereikės dėt į kelnes, ar jau prasidėjo, ar ne....
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 05 04, 10:18)
Nugi dėkui, net nežinau, lyg ir normaliai... Vakar pilvą skaudėjo, tai taip apsidžiaugiau  lotuliukas.gif  Nors greičiausiai prieš mmmm jis čia man skauda. Šiandien kraujus pridaviau, ai, ramiau bus, nereikės dėt į kelnes, ar jau prasidėjo, ar ne....



Ina, šaunuolė, kada atsakymas? Laikysim kumščius 4u.gif
Atsakyti
Labai ačiū už šiltą priėmimą 4u.gif

pasirodo ne aš viena, kuri kankinasi pilna minčių ar pavyko ar ne

natūraliam cikle darė dėl to, kad pas mane viskas tvarkoj. stimuliuoti nereikia, O vyksta visuomet, folikulai patys užauga be jokios stimuliacijos. užvakar ryte matė ovuliacinius folikulus, susileidom pregnyl ir po 24 valandų gydyt pamatė kad O įvyko smile.gif

a čia normalu, kad pilvą kažkaip įdomiai pamaudžia, nežinau, gal man vaidenasi, gal psichologinis nestuke.gif prasidėjo
Papildyta:
aš pačios procedūros tai nebijojau, ne žinojau kad neskaudės. man tai panika - kas bus po 2 savaičių, vien tas ramybės nedavė darant IUI
Atsakyti
O tai keli folikulai buvo natūraliai užaugę wub.gif
Atsakyti
[a čia normalu, kad pilvą kažkaip įdomiai pamaudžia, nežinau, gal man vaidenasi, gal psichologinis nestuke.gif prasidėjo
Papildyta:
aš pačios procedūros tai nebijojau, ne žinojau kad neskaudės. man tai panika - kas bus po 2 savaičių, vien tas ramybės nedavė darant IUI
[/quote]



Na dėl pilvo maudimo, tai čia labai individualu, gal maudžia nuo įvykusios ovuliacijos, gal dėl kokių kitų priežasčių. O tau IUI darė jau po įvykusios ovuliacijos? ar dar jai neįvykus? Kokioje klinikoje lankaisi?
Atsakyti
smile.gif+2007 05 04, 10:25-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 04, 10:25)
Ina, šaunuolė, kada atsakymas? Laikysim kumščius 4u.gif

Atsakymas tik po pietų... pražilt galima belaukiant rolleyes.gif ai, bet kažkaip realistė esu, labai nesvaigstu, kad bus teigiamas... ax.gif
O po IUI man gan dažnai pilvą pamausdavo, spėju, kad ovuliacija tada vykdavo...
Atsakyti