Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Oi oi kas šiandien VK dedasi... Tiek žmonių niekad nebuvau mačiusi doh.gif
Tiesiog aš braukiam mane iš sarašiuko nes 5 kartas nesėkmingas, jau gavau programą 6 kartui. Šį kartą stimuliosim ir Clostylbegyt ir Gonaliu. kadangi šiandien tiek pacientų tai ir nepakalbėjau su gydytoja ką ji siūlys toliau daryt...
Labai smagu, kad mūsų skyrelį vis nėštukės aplanko smile.gif kad taip daugiau jų...
Atsakyti
QUOTE(dragonfly* @ 2007 05 03, 15:41)
Oi oi kas šiandien VK dedasi... Tiek žmonių niekad nebuvau mačiusi  doh.gif
Tiesiog aš braukiam mane iš sarašiuko nes 5 kartas nesėkmingas, jau gavau programą 6 kartui. Šį kartą stimuliosim ir Clostylbegyt ir Gonaliu. kadangi šiandien tiek pacientų tai ir nepakalbėjau su gydytoja ką ji siūlys toliau daryt...
Labai smagu, kad mūsų skyrelį vis nėštukės aplanko smile.gif kad taip daugiau jų...



Dragonfly* šaunuolė, sukiesi kaip viesuliukas smile.gif
O pacientų matyt todėl, kad visi po išeiginių sugryžo į savo vėžes smile.gif
Tau su Clostylbegyt + gonal , geriau stimuliuojasi?
Atsakyti
QUOTE(Zajončku @ 2007 05 03, 15:27)
Na man pradzioje irgi buvo minciu lankytis M ir V bet gavosi, kad uzsirasiau VK,
tai ziuresim kas gausis is to.
Tai tavo bus pirmoji IUI pas M. ir V., aisku, neskaitan tu pirmesniu IUI VK ?
Reikia tiketis geriausio  g.gif


Bet juk IUI M. ir V. kainuoja pigiau.Ir vizitai prieš IUI M. ir V. nieko nekainuoja, o VK už tai, kad tau per porą minučių pamatuoja gimdos gleivinę ir folikulus reikia mokėti 60 litų.Aišku, aš neagituoju, bet čia mano patirtis.
Man M. ir V. jau bus antra IUI.
Dragonfly, labai gaila, kad tau nepasisekė... verysad.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 03, 14:46-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 03, 14:46)
Dragonfly* šaunuolė, sukiesi kaip viesuliukas smile.gif
O pacientų matyt todėl, kad visi po išeiginių sugryžo į savo vėžes smile.gif
Tau su Clostylbegyt + gonal  , geriau stimuliuojasi?

man viena karteli stimuliavo su Clostylbegytu, ir viena karteli su Gonaliu. Su Clostylbegytu buvo lyg 3 folikulai o su Gonaliu tik 1. Dabar bandys misru, kaip koks bandymu triusiukas ax.gif
Atsakyti
Gaila Veronika bet si karta kartu nestartuosim nes pas mane rado cistuke bigsmile.gif
Taip, kad dar viena cikla gersiu Yarine. Jauciu as taip ir neprieisiu prie IUI smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Ačiū už rūpestį, biggrin.gif
Gerai, kad mane iš sąrašo išbraukėt, nes nieko nepavyko.l verysad.gif labai gaila
Šį kartą pradėjau stimuliuoti tik su gonaliu. Jeigu viskas bus kaip galvoju, tai kitą savaitę planuoju 4 IUI.
p.s. nevisada turiu galimybės prie interneto prieiti,tai neišeina jums parašyti.
Atsakyti
labas vakaras 4u.gif

pagaliau ir aš čia galiu parašyti. iki šiol tik buvau skaitytoja. rolleyes.gif

labai džiaugiuosi kurioms pasisekė ir pagavo savo stebuklėlius 4u.gif

man šiandien darė pirmąją IUI natūraliam cikle. vyro "turtas" geras, mano tyrimai geri. išrašė duph.
natūraliai bandėm gamint 2.gif tris metus, deja, nepavyksta. dėl ko, nežinom.

būtų įdomu žinoti, ar aš čia viena tokia durnė stresuoju dabar, ar čia normalu po IUI tokia savijauta g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 05 03, 21:17)
labas vakaras  4u.gif

pagaliau ir aš čia galiu parašyti. iki šiol tik buvau skaitytoja.  rolleyes.gif

labai džiaugiuosi kurioms pasisekė ir pagavo savo stebuklėlius  4u.gif

man šiandien darė pirmąją IUI natūraliam cikle. vyro "turtas" geras, mano tyrimai geri. išrašė duph.
natūraliai bandėm gamint  2.gif tris metus, deja, nepavyksta. dėl ko, nežinom.

būtų įdomu žinoti, ar aš čia viena tokia durnė stresuoju dabar, ar čia normalu po IUI tokia savijauta  g.gif  doh.gif

Sveika prisijungus 4u.gif iš savo patirties sakau - 1 IUI sunkiausia, vėliau jau lengviau. Bet labai linkiu, kad čia būtų pirma ir paskutinė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dragonfly* @ 2007 05 03, 22:44)
Sveika prisijungus  4u.gif iš savo patirties sakau - 1 IUI sunkiausia, vėliau jau lengviau. Bet labai linkiu, kad čia būtų pirma ir paskutinė  smile.gif

kažkaip labai nėjo atsiplaiduoti. aš irgi tikuosi, kad pasiseks, bet jau panika apėmė nuo dabar ir artimiausias 2 savaites tęsis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 05 03, 22:17)
labas vakaras  4u.gif

pagaliau ir aš čia galiu parašyti. iki šiol tik buvau skaitytoja.  rolleyes.gif

labai džiaugiuosi kurioms pasisekė ir pagavo savo stebuklėlius  4u.gif

man šiandien darė pirmąją IUI natūraliam cikle. vyro "turtas" geras, mano tyrimai geri. išrašė duph.
natūraliai bandėm gamint  2.gif tris metus, deja, nepavyksta. dėl ko, nežinom.

būtų įdomu žinoti, ar aš čia viena tokia durnė stresuoju dabar, ar čia normalu po IUI tokia savijauta  g.gif  doh.gif


Sveika, vilmunce. Musu seimos situacija buvo visiskai tokia pati kaip ir jusu. Abieju tyrimai geri, priezasciu nepastoti nere, bet to leliuko irgi nesulaukem kokiu 3-4 metus. Spek... Dabar man baigiasi 20 savaite, o leliusas jau spardosi pilvukyje:)smile.gifsmile.gif
Atsakyti
Zajončku, išsigydysi cistą ir galėsi vėliau startuoti.

Vilmunce, o kodėl darėt natūraliam cikle?O dėl to streso po pirmos IUI tai aš tave puikiai suprantu.Aš po pirmos IUI jaučiausi toookį darbą nuveikusi.O dabar man IUI eilinė procedūra.Galėčiau daryti kas mėnesį.
Atsakyti
QUOTE(vilmunce @ 2007 05 03, 22:17)
labas vakaras  4u.gif

pagaliau ir aš čia galiu parašyti. iki šiol tik buvau skaitytoja.  rolleyes.gif
labai džiaugiuosi kurioms pasisekė ir pagavo savo stebuklėlius  4u.gif
man šiandien darė pirmąją IUI natūraliam cikle. vyro "turtas" geras, mano tyrimai geri. išrašė duph.
natūraliai bandėm gamint  2.gif tris metus, deja, nepavyksta. dėl ko, nežinom.
būtų įdomu žinoti, ar aš čia viena tokia durnė stresuoju dabar, ar čia normalu po IUI tokia savijauta  g.gif  doh.gif

Sveika prisijungus! 4u.gif
Stresas - gal naturali reakcija i tai, ko nelabai zinom, antra vertus - visada smalsu - pasiseks, ar ne.
Siaip man pirmaja IUI irgi dare naturaliame cikle, paskui jau skyre stimuliacijas - tikimybe padideja.
Dziaugiames, kad prisijungei.
Bet savijauta cia tokia bus tik is pradziu.
Is patirties sakau - geriausia po IUI pasiimti keleta dienu laisvu ar atostogu kokiu.
Tikimes, kad pasiseks. To labai linkime. nestuke.gif
Atsakyti