Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

sveikutes,na gal jums atrodys,kad as ir vel cia forume naktimis sedziu,bet dabar jauciuosi labai laiminga,nes rytoj vaziuoju i lietuva ir mano IUI atsikels i geguzes menesi,o jos pakankamai ilgai laukiau,tikiuosi,kad pasiseks nestuke.gif ar priimsit mane i ta sarasiuka,manau,kad surasiu kur pas pazystamus interneta,kad pranest,kaip[ viskas seksis ax.gif tikiuosi,kad tai bus paskutinis mano kartas IUI,nu gal kvailai cia taip skamba,bet as taip tikiuosi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Tiesiog as,laikau kumstelius uz tave wub.gif ir uz visas likusias merginas wub.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas wub.gif
Prince, sulauk savo didžiosios šventės, ir pas mus užsuk mirksiukas.gif , žinoma linkiu,kad per medaus mėnesį taip priskopinėtumėte to medaus, kad čia tik priminti apie save ateitum wub.gif
Atsakyti
Labutis visoms. 4u.gif

Rimute, tikiu, kad jums pasiseks. smile.gif

Tiesiog aš, šaunuolė, kad pasikeitei profilio informaciją ties pirmu vaiku. mirksiukas.gif O aš norėčiau parašyti "bijau, kad nebus", bet bijau, kad paskui tai neišsipildytų. dry.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute222 @ 2007 05 03, 03:36)
sveikutes,na gal jums atrodys,kad as ir vel cia forume naktimis sedziu,bet dabar jauciuosi labai laiminga,nes rytoj vaziuoju i lietuva ir mano IUI atsikels i geguzes menesi,o jos pakankamai ilgai laukiau,tikiuosi,kad pasiseks nestuke.gif  ar priimsit mane i ta sarasiuka,manau,kad surasiu kur pas pazystamus interneta,kad pranest,kaip[ viskas seksis ax.gif tikiuosi,kad tai bus paskutinis mano kartas IUI,nu gal kvailai cia taip skamba,bet as taip tikiuosi blush2.gif  blush2.gif


rimute, matai kaip viskas sekmingai klostosi. pamatysi, tau pavyks. gera pradzia - puse darbo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 03, 08:27)
Labutis visoms. 4u.gif

Rimute, tikiu, kad jums pasiseks. smile.gif

Tiesiog aš, šaunuolė, kad pasikeitei profilio informaciją ties pirmu vaiku. mirksiukas.gif O aš norėčiau parašyti "bijau, kad nebus", bet bijau, kad paskui tai neišsipildytų. dry.gif



Veronika, reikia taip savo laime tikėti, kad išplauktų nuskendę laivai lotuliukas.gif smile.gif 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 03, 09:06-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 03, 09:06)
Veronika, reikia taip savo laime tikėti, kad išplauktų nuskendę laivai lotuliukas.gif  smile.gif  4u.gif


Auksiniai žodžiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Svetucia @ 2007 05 03, 10:15)
Auksiniai žodžiai  thumbup.gif



Svetučia, kaip pati besilaikai? Kaip nuotaikos?
Atsakyti
labas rytas,mergytes bigsmile.gif aciu visoms uz palinkejimus,bandysiu prisidet prie IUI statistikos pagerinimo,niu pasistengsiu blush2.gif
Atsakyti


Zajončku, o pas kokią gyd. lankaisi?Ir aš žadu prisijungti prie tavęs gegužės pabaigai. ax.gif
[/quote]

Na tik dabar pamaciau tavo zinute. As lankausi Kauno VK pas T.
Tai galesim kartu laukti rezultatu, bus linksmiau tongue.gif
O tu Kauno VK lankaisi ?

Papildyta:
P.S. Cia buvo skirta Veronikai.
Atsakyti
Zajončku, aš po trijų nesėkmingų IUI pakeičiau Tv. į Rož. iš M. ir V.
Atsakyti
Na man pradzioje irgi buvo minciu lankytis M ir V bet gavosi, kad uzsirasiau VK,
tai ziuresim kas gausis is to.
Tai tavo bus pirmoji IUI pas M. ir V., aisku, neskaitan tu pirmesniu IUI VK ?
Reikia tiketis geriausio g.gif
Atsakyti