Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(zirzalele @ 2007 05 02, 14:26)
o as sestadieni dariau mano progesteronas buvo 156 berods, gydytoja sake, kad gerai. toliau geriu po veina diufastono


cia gal dar priklauso nuo vienetu ir labaratorijos normu. pas mane vienetai ng/ml.
normos: liuteinine faze - 2,5 - 28
1 trim - 9-47
2 trim - 17-146
3 trim - 55-255

+ dar neaisku koks tas mano progesteronas buvo is tikro. kazkoks keistas man tas atsakymas: daugiau nei 60. tai gali buti ir 61, ir 260... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 05 02, 14:32)
cia gal dar priklauso nuo vienetu ir labaratorijos normu. pas mane vienetai ng/ml.
normos: liuteinine faze - 2,5 - 28
1 trim - 9-47
2 trim - 17-146
3 trim - 55-255

+ dar neaisku koks tas mano progesteronas buvo is tikro. kazkoks keistas man tas atsakymas: daugiau nei 60. tai gali buti ir 61, ir 260...  doh.gif



aha keistas tavo atsakymas biggrin.gif , bet kokiu atveju viskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 05 02, 14:32)
cia gal dar priklauso nuo vienetu ir labaratorijos normu. pas mane vienetai ng/ml.
normos: liuteinine faze - 2,5 - 28
1 trim - 9-47
2 trim - 17-146
3 trim - 55-255

+ dar neaisku koks tas mano progesteronas buvo is tikro. kazkoks keistas man tas atsakymas: daugiau nei 60. tai gali buti ir 61, ir 260...  doh.gif


aha o pas mane nmol/l

tai norma I trimestra dar taip parasyta mediana ir 5ta-95ta procentile. tai atitinkamai skaiciai 71 ir 23-137
Atsakyti
smile.gif+2007 05 02, 14:32-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 02, 14:32)
Oi, žinokit, kaip faina jaustis su tokia gera palaikymo kompanija drinks_cheers.gif  thumbup.gif  wub.gif
Naughty-me aišku  wub.gif , o kaip tu pati jautiesi, ta prasme nesijauti blogai?


o tu neuzilgo pamatysi, kaip faina kai tave visi sveikina ir taip uz tave dziaugiasi thumbup.gif neapsakomas jausmas.
jau 2 kartus papykino truputi. dar tiksliai nezinau, ar cia n mano vaizduotes padarinys blush2.gif o siaip tai viskas super, tik kartais pamaudzia pilvuka. tai triznioju po truputi. bet siaip esu labai laiminga, ir jau pradedu po truputi patiketi savo laime. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 05 02, 14:36)
o tu neuzilgo pamatysi, kaip faina kai tave visi sveikina ir taip uz tave dziaugiasi  thumbup.gif  neapsakomas jausmas.
jau 2 kartus papykino truputi. dar tiksliai nezinau, ar cia n mano vaizduotes padarinys  blush2.gif  o siaip tai viskas super, tik kartais pamaudzia pilvuka. tai triznioju po truputi. bet siaip esu labai laiminga, ir jau pradedu po truputi patiketi savo laime.  rolleyes.gif


man su pilvuku tas pats, pamaudena tada as patryznioju. siaip siandien daugiau maudena vakar uzvakar buvo nieko ir dar miego noriu, sakes kaip, o kavos gert nenoriu, tai laukiu beprotiskai darbo pabaigos, parvaziuosiu ir i lovyte. ir dar negaliu valgyt rugsciai, o taip seniau megdavau, i agurkelius negaliu paziuret, net kefyras rugstus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 05 02, 13:28)
bet ar ne po 14d. po IUI rekomenduojama, tau gi lyg sestadieni iseitu daryt, o tu diufastona geri?

Ai, kad nenoriu testų gadint blush2.gif jau tiek prigadinus, tai geriau lauksiu sau mmm.. ateis arba ne...
Aha, Diufastoną geriu vieną kartą per dieną.

Paaiškinkit jūs man dėl kraujo tyrimo, kai hcG nustato. jei nėštumo nėra, tai jo išvis nerasta? Ir dar girdėjau, kad stimuliuojant vartoti vaistai didina šio hormono kiekį - ar čia yra nors kiek tiesos?... apšvieskit tamsuolę bigsmile.gif
Atsakyti
Tiesiog ašsmile.gif gero naujienos, ech dažnai pagalvoju, kodėl gi turėtų nepasisekti? Juk viskas tiesiog puiku 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Ina_ @ 2007 05 02, 14:48)

Paaiškinkit jūs man dėl kraujo tyrimo, kai hcG nustato. jei nėštumo nėra, tai jo išvis nerasta? Ir dar girdėjau, kad stimuliuojant vartoti vaistai didina šio hormono kiekį - ar čia yra nors kiek tiesos?... apšvieskit tamsuolę  bigsmile.gif


Jei nėštumas yra HCG didesnis už 5. Pregnylis arba Ovitrelis gali didinti HCG norm1, bet praktiškai po 10 dienų (priklausomai nuo kiekio) jo organizme nelieka 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 02, 14:32-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 02, 14:32)
Oi, žinokit, kaip faina jaustis su tokia gera palaikymo kompanija drinks_cheers.gif  thumbup.gif  wub.gif
Gabreniene, tu turbūt  vacation1.gif  vacation4.gif  fitness4.gif  wub.gif  thumbup.gif ?

Naughty-me aišku  wub.gif , o kaip tu pati jautiesi, ta prasme nesijauti blogai?

joooo as dabar vacation4.gif o paskui kaip stversiu tai is karto 2 biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 05 02, 16:53)
Tiesiog ašsmile.gif gero naujienos, ech dažnai pagalvoju, kodėl gi turėtų nepasisekti? Juk viskas tiesiog puiku 4u.gif
Papildyta:
Jei nėštumas yra HCG didesnis už 5. Pregnylis arba Ovitrelis gali didinti HCG norm1, bet praktiškai po 10 dienų (priklausomai nuo  kiekio) jo organizme nelieka 4u.gif


O gal kasnors netyčia iš panevėžiečių bendrauja..? bigsmile.gif Aš irgi norėčiau pasidaryti HCG, bet neįsivaizduoju kur.Klausiau Endemik, nedaro schmoll.gif Kelintą dieną jau jį galima darytis, kokią 10 g.gif
Atsakyti

Lakiuk, pažiūrėk, yra ir panevėžiečių skyrelis.
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 05 02, 16:39)
O gal kasnors netyčia iš panevėžiečių bendrauja..? bigsmile.gif Aš irgi norėčiau pasidaryti HCG, bet neįsivaizduoju kur.Klausiau Endemik, nedaro schmoll.gif Kelintą dieną jau jį galima darytis, kokią 10 g.gif

Kad ar neapsirinkat, damos?
Maziau uz 1 yra tada, kai nestumo nera.
Kai daugiau uz 1 - gali buti ankstyvas implantavimasis.
Lakiuk, 12 diena po IUI mano HCG buvo 3.63 berods.
14 dpo - 29 su kapeikom.
Taigi - be streso - smile.gif teks islaukt 14 dpo.
Beje, Lakiuk, galimas dalykas daro ligonines laboratorija, bet tik nezinai. Cia geriausia, aisku, klausti panevezieciu skyrelio atstoviu.
Viskas, lekiu i kursus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erode: 02 gegužės 2007 - 16:23
smile.gif+2007 05 02, 14:24-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 02, 14:24)
Naughty-me, o ovtrelis ar pregnylis progesterono tyrimui įtakos neturi g.gif , gal nuo ovitrelio toks didelis jis būna g.gif
Zirzalėle, pasigrožėk sąrašu thumbup.gif
Spanguole, kaip tu laikaisi?


Aciu, kad teiraujiesi ax.gif as tai ka, va dziaugiuosi nerealiai uz mergaites nestuke.gif SVEIKINUUUUUU 4u.gif tik vis pamastau, kodel gi jus neuzsidedat tu išsvajotuju nėštukiškų liniuočių? wub.gif
Dziaugiuosi ir, kad tau pavyko prikelti pavasario darbymeciui kairiaja kiauside 4u.gif ir, kad viskas atrodo laaabai perspektyviai, tik va kaip tau islaukt tas 14 dieneliu dabar... tongue.gif
o as laukiu natur produkt rezultatu si cikla, jei kas bus pranesiu cool.gif
Atsakyti