Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Wow, Tiesiog as, tai tu jau su visu turtu viduje lotuliukas.gif
Na o jeigu man viskas bus gerai tai geguzes pabaigoje ir as startuosiu, laukiu, nesulaukiu tos dienos smile.gif
Ryt einu pas gyd., kad skirtu stimuliacija.
Atsakyti
Merginos, Agnilt ištryniau iš sąrašo, nes dingo kaip į vandenį blink.gif
Dragonfly* tave dar palieku mirksiukas.gif , turi laiko pasitaisyti smile.gif


Papildyta:
QUOTE(Zajončku @ 2007 05 02, 14:00)
Wow, Tiesiog as, tai tu jau su visu turtu viduje  lotuliukas.gif 
Na o jeigu man viskas bus gerai tai geguzes pabaigoje ir as startuosiu, laukiu, nesulaukiu tos dienos  smile.gif   
Ryt einu pas gyd., kad skirtu stimuliacija.



Zajončku, viskas bus gerai, startuosi ir tu smile.gif , kelintas tau IUI nusimato?
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 05 02, 13:55)
Ir taip nieko nepadarysi, jei kas butu blogai. Taip, kad be reikalo cia isgyveni, zirzalele ir papildomai saugaisi.
Leisk, ides Tave i sarasa ir busi jau  nestuke.gif ...
Kuo maziau pergyvensit, tuo bus geriau.


nu gerai, ikalbejai, dek tiesiog as ir mane i ta sarasiuka, jei ka nors bent kiek busiu pabuvus nestuke.gif , o jei viskas ok (as irgi tikiusi, kad bus gerai blush2.gif ) tai ir ilgiau.

o Agnilt, gal irgi turi geru rezultatu, nes po nevykusiu pasigirdavo, matyt pavyko biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 02, 13:57-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 02, 13:57)
Naughty-me, tau gydytoja liepdavo darytis progesterono tyrimą? , kad sužinoti ar ovuliacija buvo?
Iš kart pagražėjo IUI statistika wub.gif
Tiesa, man gydytoja taip pat išrašė šį kartą aspirino ax.gif


kaip keista tavo parasiuke save matyt ne prie IUI, o apacioj lotuliukas.gif

taip, man progesterona darytis liepdavo visada, 21 cd. ir tik po to tyrimo duph gerti pradejau. sikart progesteronas buvo didelis, tik keistai kazkaip, laboratorija pasake: daugiau negu 60 ( sako, reagentai daugiau nerodo), o pagal normas - 60 ir 3 trimestre butu normaliai blink.gif

va, matai, ir tau aspirino prirase. valio 4u.gif
Atsakyti
Naughty-me, o ovtrelis ar pregnylis progesterono tyrimui įtakos neturi g.gif , gal nuo ovitrelio toks didelis jis būna g.gif
Zirzalėle, pasigrožėk sąrašu thumbup.gif
Spanguole, kaip tu laikaisi?
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 05 02, 14:21)
kaip keista tavo parasiuke save matyt ne prie IUI, o apacioj  lotuliukas.gif

taip, man progesterona darytis liepdavo visada, 21 cd. ir tik po to tyrimo duph gerti pradejau. sikart progesteronas buvo didelis, tik keistai kazkaip, laboratorija pasake: daugiau negu 60 ( sako, reagentai daugiau nerodo), o pagal normas - 60 ir 3 trimestre butu normaliai  blink.gif

va, matai, ir tau aspirino prirase. valio  4u.gif


o as sestadieni dariau mano progesteronas buvo 156 berods, gydytoja sake, kad gerai. toliau geriu po veina diufastono
Atsakyti
Tiesiog as, man pirmas mano gyvenime IUI nusimato ir as kupina vilciu bigsmile.gif
Tikslia data pranesiu veliau cool.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 02, 14:24-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 02, 14:24)
Naughty-me, o ovtrelis ar pregnylis progesterono tyrimui įtakos neturi g.gif , gal nuo ovitrelio toks didelis jis būna g.gif
Zirzalėle, pasigrožėk sąrašu thumbup.gif
Spanguole, kaip tu laikaisi?

aha groziuosi, kaip keistai matyt bigsmile.gif
Atsakyti
Tiesiog as:), sekmes Tau mergyte 4u.gif pamatysi si karta tikrai pavyks 4u.gif sekanti busi TU, labai to tau linkiu 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 02, 14:24-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 02, 14:24)
Naughty-me, o ovtrelis ar pregnylis progesterono tyrimui įtakos neturi g.gif , gal nuo ovitrelio toks didelis jis būna g.gif
Zirzalėle, pasigrožėk sąrašu thumbup.gif
Spanguole, kaip tu laikaisi?


zinok, nezinau ar tie vaistai turi itakos. bet man pirmus du kartus toks didelis nebuvo tas progesteronas.
hormonu tyrimu temoje geriau zinancios man pakomentavo, kad cia del to, kad susidaro ne vienas geltonkunis, kadangi daugiau folikulu buna priauge - daugiau ovuliuoja, didesni ir skaiciai. tai va. blush2.gif
Atsakyti
Tiesiog aš, tikiu, kad šis kartas nemeluos. mirksiukas.gif

O Agnilt mačiau čia skaitančią, bet kodėl nieko nerašo? g.gif

Zajončku, o pas kokią gyd. lankaisi?Ir aš žadu prisijungti prie tavęs gegužės pabaigai. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 02 gegužės 2007 - 13:32
QUOTE(gabreniene @ 2007 05 02, 14:28)
Tiesiog as:), sekmes Tau mergyte 4u.gif  pamatysi si karta tikrai pavyks 4u.gif  sekanti busi TU, labai to tau linkiu 4u.gif



Oi, žinokit, kaip faina jaustis su tokia gera palaikymo kompanija drinks_cheers.gif thumbup.gif wub.gif
Gabreniene, tu turbūt vacation1.gif vacation4.gif fitness4.gif wub.gif thumbup.gif ?

Naughty-me aišku wub.gif , o kaip tu pati jautiesi, ta prasme nesijauti blogai?
Atsakyti