Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Ina_ @ 2007 05 02, 12:49)
Sveikos, kaip nuotaikėlės?

Aš vis ieškau kokių nors nėštumo požymių - gal, sakau, supykins, ar ką... nu bet nė velnio. Kavą maukiu - nieko. Taip norėčiau nuo jos apsivemt  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
optimiste, as va tarkim buvau tikra, kad as kavos gert negalesiu, aha, galiu kibirasi gert ir nieko. nusiramink, dar anksti tiem pozymiams., o as pklaust noriu, as kazka ne taip uzfiksavau ar ne tu testa 9 geguzes darysies? o kodel taip velai? ar su kazkuom sumaisiau?
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 05 02, 12:55)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
optimiste, as va tarkim buvau tikra, kad as kavos gert negalesiu, aha, galiu kibirasi gert ir nieko. nusiramink, dar anksti tiem pozymiams., o as pklaust noriu, as kazka ne taip uzfiksavau ar ne tu testa 9 geguzes darysies? o kodel taip velai? ar su kazkuom sumaisiau?

Aš aš, nesumaišei smile.gif tai kad nėr ko anksčiau jį daryt, man mmm turi 9 dieną atkeliaut, tai jei būtų toks stebuklas, kad neateitų, gal ir pasidarysiu testą... ax.gif
O tau kokie nors požymiai jaučias? bloga nuo ko nors? na, kad nuo kavos ne, jau žinau biggrin.gif pilvą skauda, krūtinė jautri? viską pasakok rolleyes.gif
Atsakyti
Na merginos, aš jau apvaisinta lotuliukas.gif lotuliukas.gif , viskas gerai, vienas folikulas dešinėje jau buvo ovuliavęs, kitas kairėje 20 mm dar neovuliavęs, bet tikimės, kad netruks ir ovuliuos smile.gif Sperma gera, anot gydytojos - normaspermija smile.gif .
Laukit tęsinio wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 02, 13:20-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 02, 13:20)
Na merginos, aš jau apvaisinta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , viskas gerai, vienas folikulas dešinėje jau buvo ovuliavęs, kitas kairėje 20 mm dar neovuliavęs, bet tikimės, kad netruks ir ovuliuos smile.gif  Sperma gera, anot gydytojos - normaspermija smile.gif .
Laukit tęsinio wub.gif

Laukiame rezultatu geru geru 4u.gif 4u.gif
Laikom kumstukus!
Atsakyti
smile.gif+2007 05 02, 14:20-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 02, 14:20)
Na merginos, aš jau apvaisinta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , viskas gerai, vienas folikulas dešinėje jau buvo ovuliavęs, kitas kairėje 20 mm dar neovuliavęs, bet tikimės, kad netruks ir ovuliuos smile.gif  Sperma gera, anot gydytojos - normaspermija smile.gif .
Laukit tęsinio wub.gif


Laukiame tesinio nestuke.gif ir laimingos pabaigos 2.gif 2.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 02, 13:20-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 02, 13:20)
Na merginos, aš jau apvaisinta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , viskas gerai, vienas folikulas dešinėje jau buvo ovuliavęs, kitas kairėje 20 mm dar neovuliavęs, bet tikimės, kad netruks ir ovuliuos smile.gif  Sperma gera, anot gydytojos - normaspermija smile.gif .
Laukit tęsinio wub.gif



Zirzalėle, Naugty-me, gal jau galiu jus į sąrašo galą įdėti blush2.gif , taip norisi gražesnės statistikos 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 02, 13:20-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 02, 13:20)
Na merginos, aš jau apvaisinta lotuliukas.gif  lotuliukas.gif , viskas gerai, vienas folikulas dešinėje jau buvo ovuliavęs, kitas kairėje 20 mm dar neovuliavęs, bet tikimės, kad netruks ir ovuliuos smile.gif  Sperma gera, anot gydytojos - normaspermija smile.gif .
Laukit tęsinio wub.gif


Linkiu, kad pavyktų 4u.gif Nedėkok.
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 05 02, 13:16)
Aš aš, nesumaišei smile.gif tai kad nėr ko anksčiau jį daryt, man mmm turi 9 dieną atkeliaut, tai jei būtų toks stebuklas, kad neateitų, gal ir pasidarysiu testą...  ax.gif 
O tau kokie nors požymiai jaučias? bloga nuo ko nors? na, kad nuo kavos ne, jau žinau  biggrin.gif pilvą skauda, krūtinė jautri? viską pasakok  rolleyes.gif


bet ar ne po 14d. po IUI rekomenduojama, tau gi lyg sestadieni iseitu daryt, o tu diufastona geri?

o pojuciai, nu pilvuka sain visa diena maudzia, kvapai, tai nepaskyciau, kad labai kas bet uzeina, va ka tik bendradarbis buvo atejes ans pasilenke o prisirukes, vos nenudusau (aisku truputi perdejau) biggrin.gif krutine nejautri bet padidejus, tik speneliai jautrus
Papildyta:
smile.gif+2007 05 02, 13:23-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 02, 13:23)
Zirzalėle, Naugty-me, gal jau galiu jus į sąrašo galą įdėti blush2.gif , taip norisi gražesnės statistikos 4u.gif


nu siaip gera tas tavo IUI, linkiu, kad butu paskutinis jau tada tik nestuke.gif

ne ne dar palauk truputi iki gegeuzes 11, tada jau zinosiu ar viskas vietoj ir jei viskas gerai, galesi jau det i kita paraso daly, o kol kas palauk

Atsakyti
smile.gif+2007 05 02, 13:23-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 02, 13:23)
Zirzalėle, Naugty-me, gal jau galiu jus į sąrašo galą įdėti blush2.gif , taip norisi gražesnės statistikos 4u.gif


Tiesiog as, 4u.gif tesinio oi kaip laukiam. pamatysi, bus super. drinks_cheers.gif

o mane jau irasyk, ai, galvoju, jei kas butu blogai ( bet tikiu, kad viskas bus gerai) tai busiu bent trumpai nestuke.gif pabuvus. lotuliukas.gif
katik gavau antro savo HCG atsakyma: 482 bigsmile.gif 18 dpo. ma atrodo norma, lendu i neta pasitikrint.
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 05 02, 13:29)
Tiesiog as,  4u.gif  tesinio oi kaip laukiam. pamatysi, bus super.  drinks_cheers.gif

o mane jau irasyk, ai, galvoju, jei kas butu blogai ( bet tikiu, kad viskas bus gerai) tai busiu bent trumpai  nestuke.gif  pabuvus.  lotuliukas.gif
katik gavau antro savo HCG atsakyma: 482  bigsmile.gif 18 dpo. ma atrodo norma, lendu i neta pasitikrint.


o as jau nebedarau, ai jei ka tai paskui jaudinsiuos o gydytoja dabar kaip tik isvaziavus, o jei kas bus blogai tai ankscaiu ar veliau suzinosiu, kad ir kaip beistengtum, jei nebus lemta tai nieko ir nepadarysi, nors ir ant galvos stovetum.
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 05 02, 13:33)
o as jau nebedarau, ai jei ka tai paskui jaudinsiuos o gydytoja dabar kaip tik isvaziavus, o jei kas bus blogai tai ankscaiu ar veliau suzinosiu, kad ir kaip beistengtum, jei nebus lemta tai nieko ir nepadarysi, nors ir ant galvos stovetum.


Ir taip nieko nepadarysi, jei kas butu blogai. Taip, kad be reikalo cia isgyveni, zirzalele ir papildomai saugaisi.
Leisk, ides Tave i sarasa ir busi jau nestuke.gif ...
Kuo maziau pergyvensit, tuo bus geriau.
Atsakyti
Naughty-me, tau gydytoja liepdavo darytis progesterono tyrimą? , kad sužinoti ar ovuliacija buvo?
Iš kart pagražėjo IUI statistika wub.gif
Tiesa, man gydytoja taip pat išrašė šį kartą aspirino ax.gif
Atsakyti