Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Tiesiog as, dideles sekmes, turi pasisekti 4u.gif
Atsakyti
Rimute, o kodėl darei ilgą tarpą po dviejų IUI? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika: 01 gegužės 2007 - 12:20
merginos, šį kartą tikrai turi pasisekti tongue.gif wub.gif
Veronika, būtinai parašysiu, kaip sekėsi 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 05 01, 14:04-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 05 01, 14:04)
merginos, šį kartą tikrai turi pasisekti tongue.gif  wub.gif
Veronika, būtinai parašysiu, kaip sekėsi 4u.gif


Lauksim ziniu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 30, 17:10)
larisa,  wub.gif  labi tau dekinga uz vaistukus. aciu uz sveikinimus.  4u.gif
Papildyta:
tiesiog as, kad pabudo kairioji kiauside - super naujienos, ji tikrai padarys stebukla, pamatysi  4u.gif
Papildyta:
sanle, tai ar jau prasidejo tavo stimuliacija? kaip stimuliuosit sikart?


Jau vakar pradėjau gerti vaistukus bigsmile.gif
Stimuliuosim lygiai taip pat kaip ir pirmą kartą - penkias dienas su Clostylbegit ir kol kas turiu keturis Gonal po 75.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 01, 13:19)
Rimute, o kodėl darei ilgą tarpą po dviejų IUI? g.gif

tai va,taip gavosi,kad truputeli su finansais nekas buvo,o neuzilgo isvykom is lietuvos,tai jau 2.5 metu esam cia,buvau gryzus pirmakart i lietuva tik kaledoms,o dabar mazdaug pagal cikla pasiplanavau atostogas birzeliui blush2.gif ,jei aisku mano mmm neveluos g.gif ,bandysiu savo laime,o be to,nezinau,kiek tai susije su IUI,bet po ju man kasa sustreikavo,gal sakau nuo per didelio hormoniniu tableciu kiekio,bet cia dar negaliu to tvirtint schmoll.gif tikiuosi,kad gal pasiseks nestuke.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės!
Šiandien 15 diena po IUI, testas aiškiai viena juostelė, teplioja... Bandysiu pirmadieniui papulti pas gydytoja, nes matyt užsitems dar tos mmm. Artėja tas lemtingas 6 kartas, jau teks kalbėti ką daryti toliau. Kažkada Tiesiog aš poste buvo, kad IVF tarnauja kaip geras tyrimas, po jo daug kas paaiškėja, net jei ir nesėkmingas. Labai kažkaip susimasčiau apie tai, matyt teks taupyt pinigus. Na žiurėsim ką sakys gydytoja.

Tiesiog aš laikau kumštukus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dragonfly*: 02 gegužės 2007 - 07:29
QUOTE(dragonfly* @ 2007 05 02, 08:28)
Sveikos mergytės!
Šiandien 15 diena po IUI, testas aiškiai viena juostelė, teplioja... Bandysiu pirmadieniui papulti pas gydytoja, nes matyt užsitems dar tos mmm. Artėja tas lemtingas 6 kartas, jau teks kalbėti ką daryti toliau. Kažkada Tiesiog aš poste buvo, kad IVF tarnauja kaip geras tyrimas, po jo daug kas paaiškėja, net jei ir nesėkmingas. Labai kažkaip susimasčiau apie tai, matyt teks taupyt pinigus. Na žiurėsim ką sakys gydytoja.

Tiesiog aš laikau kumštukus!


o HCG nebandei darytis?

gal visgi dar ne viskas prarasta?
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 05 02, 08:33)
o HCG nebandei darytis?

gal visgi dar ne viskas prarasta?


As irgi sakau, kad testas - velesniam laikui, nes ankstyvo nestumo jie nerodo, kad ir ka reklamuotu.
Siaip reiketu darytis HCG ir taskas.
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 05 01, 17:26)
Lauksim ziniu.  4u.gif


Erode, tu dar čia, dar nesiruoši gimdyti. bigsmile.gif
Tiesiog aš, laukiam žinių iš tavęs. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 05 02, 09:38)
Erode, tu dar čia, dar nesiruoši gimdyti. bigsmile.gif
Tiesiog aš, laukiam žinių iš tavęs. ax.gif


Veronikut, tikek, as laaabai noreciau biggrin.gif .
Bet cia gal nuo Menulio priklauso. Nesmalsukas mano vaikas - nelenda ir viskas. Jam gerai.
Visus savo vargelius parasau "mamyciu ir nestukiu temoj", kur Jus visos labai laukiamos. nestuke.gif 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos, kaip nuotaikėlės?

Aš vis ieškau kokių nors nėštumo požymių - gal, sakau, supykins, ar ką... nu bet nė velnio. Kavą maukiu - nieko. Taip norėčiau nuo jos apsivemt lotuliukas.gif
Atsakyti