Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Sveikos,
Taigi šeštadienį apžiūrėjus, išaiškėjo, kad folikulai šį kartą auga, bet lėtokai, tad IUI nusimato, tik trečiadienį per pietus smile.gif , šiaip viskas gerai, pagaliau prižadinau kairiąją kiaušidę, pirmą kartą joje didesni folikulai, nei dešinėje thumbup.gif , tai mane labai nudžiugino, tačiau žinoma, visko dar gali būti, žiūrėsim konkrečiai per IUI.
Atsakyti
smile.gif+2007 04 30, 13:14-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 30, 13:14)
Sveikos,
Taigi šeštadienį apžiūrėjus, išaiškėjo, kad folikulai šį kartą auga, bet lėtokai, tad IUI nusimato, tik trečiadienį per pietus smile.gif , šiaip viskas gerai, pagaliau prižadinau kairiąją kiaušidę, pirmą kartą joje didesni folikulai, nei dešinėje thumbup.gif , tai mane labai nudžiugino, tačiau žinoma, visko dar gali būti, žiūrėsim konkrečiai per IUI.



Sėkmės tau.
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2007 04 30, 13:55)
Tikrai, tiesiog aš, parašyk, kaip tau su šia IUI, lygtai rašei, kad tau ją darys gegužės pirmą? g.gif
Labai tikiuosi, kad ir man penktas kartas nemeluos. ax.gif
Linkiu, kad sapnas išsipildytų! mirksiukas.gif


linkiu, kad nemeluotu. thumbup.gif
p.s. gydytoja minejo, kad 5 kartas buna laimingas, o as tada pamenu pagalvojau, nesamone, tik ne man

smile.gif+2007 04 30, 14:14-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 30, 14:14)
Sveikos,
Taigi šeštadienį apžiūrėjus, išaiškėjo, kad folikulai šį kartą auga, bet lėtokai, tad IUI nusimato, tik trečiadienį per pietus smile.gif , šiaip viskas gerai, pagaliau prižadinau kairiąją kiaušidę, pirmą kartą joje didesni folikulai, nei dešinėje thumbup.gif , tai mane labai nudžiugino, tačiau žinoma, visko dar gali būti, žiūrėsim konkrečiai per IUI.


linkiu, kad tie kairieji ir padarytu savo reikiama darbeli thumbup.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif

Labai džiaugiuosi, kad pavyko Zirzalelei ir naught-me.
Linkiu jums, mergaitės, lengvo nešiojimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(larisa @ 2007 04 30, 10:27)
Nors pavėluotai, bet labai labai sveikinu.  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Nors man šie vaistukai laimės neatnešė, bet užtai tau jie laimingi buvo. Labai džiaugiuosi už tave!
Linkiu sėkmės! 4u.gif


larisa, wub.gif labi tau dekinga uz vaistukus. aciu uz sveikinimus. 4u.gif
Papildyta:
smile.gif+2007 04 30, 14:14-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 30, 14:14)
Sveikos,
Taigi šeštadienį apžiūrėjus, išaiškėjo, kad folikulai šį kartą auga, bet lėtokai, tad IUI nusimato, tik trečiadienį per pietus smile.gif , šiaip viskas gerai, pagaliau prižadinau kairiąją kiaušidę, pirmą kartą joje didesni folikulai, nei dešinėje thumbup.gif , tai mane labai nudžiugino, tačiau žinoma, visko dar gali būti, žiūrėsim konkrečiai per IUI.


tiesiog as, kad pabudo kairioji kiauside - super naujienos, ji tikrai padarys stebukla, pamatysi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Sanle @ 2007 04 30, 17:07)
Labutis 4u.gif

Labai džiaugiuosi, kad pavyko Zirzalelei ir naught-me.
Linkiu jums, mergaitės, lengvo nešiojimo 4u.gif


sanle, tai ar jau prasidejo tavo stimuliacija? kaip stimuliuosit sikart?
Atsakyti
Sveikos,

nu ir prisapnavau šiandien, siaubas... Sapnuoku, kad pasidariau testą - viena juostelė! Ir taip nusiminiau, taip nusiminiau... Pabundu, supratau, kad tai tik sapnas - lengviau atsikvėpiau. Užmigau vėl. Sapnuoju, kad pakartojau testą - jau dvi juostelės! Bet, pasirodo, aš jį klaidingai padariau, užtai dvi ir parodė... Bet tokios ryškios, tik ne raudonos, o mėlynos biggrin.gif matyt, durnėju jau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ina_ @ 2007 04 30, 21:37)
Sveikos,

nu ir prisapnavau šiandien, siaubas... Sapnuoku, kad pasidariau testą - viena juostelė! Ir taip nusiminiau, taip nusiminiau... Pabundu, supratau, kad tai tik sapnas - lengviau atsikvėpiau. Užmigau vėl. Sapnuoju, kad pakartojau testą - jau dvi juostelės! Bet, pasirodo, aš jį klaidingai padariau, užtai dvi ir parodė... Bet tokios ryškios, tik ne raudonos, o mėlynos  biggrin.gif  matyt, durnėju jau  ax.gif


vargsiuke, tikrai kosmarai, o tavo testo diena kada butu? kita savaite ar ne?
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 30, 21:46)
vargsiuke, tikrai kosmarai, o tavo testo diena kada butu? kita savaite ar ne?

Aha, gegužės 9... Bet nedarysiu aš to testo, kam gadint... ax.gif
Atsakyti
sveikutes,na as cia visai jau prisinaktinejau su tuo archyvo skaitymu ir va toks klausimas parupo beskaitant,jog apsimoka daryt 6 IUI,jog jei jos nesekmingos,tai tik IVF?Tai gal man kas "blondinei" paaiskins blush2.gif ,ar tam turi reiksmes tarpas tarp ju,jei mano 2IUI darytos pries 3 metus,tai vadinasi as jau isnaudosiu dabar 3 galimybe,ar cia metu ar pan. laikotarpio begyje jas visas reiktu daryt,kad zinotum,kam nusiteikt.na,iskart atsiprasau,gal biski kvailokai paklausiau,bet vat kazko uzsiciklinau ties tuo klausimu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rimute222 @ 2007 05 01, 03:22)
sveikutes,na as cia visai jau prisinaktinejau su tuo archyvo skaitymu ir va toks klausimas parupo beskaitant,jog apsimoka daryt 6 IUI,jog jei jos nesekmingos,tai tik IVF?Tai gal man kas "blondinei" paaiskins blush2.gif ,ar tam turi reiksmes tarpas tarp ju,jei mano 2IUI darytos pries 3 metus,tai vadinasi as jau isnaudosiu dabar 3 galimybe,ar cia metu ar pan. laikotarpio begyje jas visas reiktu daryt,kad zinotum,kam nusiteikt.na,iskart atsiprasau,gal biski kvailokai paklausiau,bet vat kazko uzsiciklinau ties tuo klausimu ax.gif


Na aišku, mano atsakymas nevadovėlinis, galiu ir klysti, bet gal laiko tarpas čia ir neturi didelės reikšmės. Kaip suprantu 6 IUI rekomenduoja, nes tipo vieno IUI tikimybė pastoti 15-25% (na čia dėl tų skaičiukų ne visi sutaria), tai gaunasi, kad išnaudoti tikimybę reiktų bandyti (rekomduojama) 6 IUI.
Bet žinoma, reiktų žiūrėti kiekvieną situaciją individualiai, pavyzdžiui, gal po tų 2 IUI buvo daryta laparaskopija ir kiaušintakiuose pašalintos sąaugos... 4u.gif Bet tau dar juk iki 6 IUI toloka? Gal ir neprireiks, to ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
Tiesiog aš, sėkmės tau rytoj. 4u.gif Parašyk kaip sekėsi. smile.gif

Ina, ir aš dažnai sapnuoju "nėštukinius" sapnus. blush2.gif

Rimute, ir aš manau, kad apsimoka daryti 6 IUI.O į antrą tavo klausimą net nežinau ką atsakyti. g.gif

Linasi, gerai būtų, kad IUI tikimybė būtų 25 proc.Deja, nelabai tikiu tuo procentu, kai kur skaičiau, kad IUI tikimybė tik 8-10 proc. verysad.gif
Atsakyti
aciu,Linasi,uz atsakyma 4u.gif na,as manau,kad man tos pirmos 2IUI gal buvo darytos per anksti,buvo praeje tik nepilnai 3 men po gimdos kaklelio operacijos g.gif ,gal paskubejau tada,bet labai jau man tu vaikuciu norejosi blush2.gif ir dabar aisku norisi.Dabar,del laiko stygiaus,bandysiu laime su 3IUI,o gryzus visam i lietuva,gal ir laporoskopijos imsiuos,jei to prireiks mirksiukas.gif
Atsakyti