Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

sveikos 4u.gif
Veronika, ačiū už naują temą wub.gif
Zirzalele, kokioje stadijoje esi?
O aš jau nebebijau leistis vaistu. ankščiau vyras leido, o dabar ir pati laisvai galiu, tik batc ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos pupos...

Tai va nuplauke si menesiuka mano IUI....nes uzdegimas isisukes, ir geriau vaistukus...Nu bet dabar nezinau, gal bandyt natur produkt ? ar praleist si cikla? nuo rytojaus turetu prasidet pacios geriausios dienos...nu taip gaila praleist...kazkaip pati neapsisprendziu....nu bet jeigu nedaro IUI, tai gal ir taip negalima.....
Atsakyti
smile.gif+2007 04 24, 10:15-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 24, 10:15)
sveikos 4u.gif
Veronika, ačiū už naują temą wub.gif
Zirzalele, kokioje stadijoje esi?
O aš jau nebebijau leistis vaistu. ankščiau vyras leido, o dabar ir pati laisvai galiu, tik batc ir viskas 4u.gif


ai kaip visadad stebuklo laukimo stadijoj biggrin.gif

moraliskai ruosiuosi IVF, tik dar moraliskai nenusprendziu kada pradet zygius ta tema, vis bijau kazko. doh.gif o gal tikiuosi natural produkt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 24, 10:42)
moraliskai ruosiuosi IVF, tik dar moraliskai nenusprendziu kada pradet zygius ta tema, vis bijau kazko.  doh.gif  o gal tikiuosi natural produkt  lotuliukas.gif

aš tai manau taip, kol mintys eina apie natur produkt, vadinasi ivf per anksti ax.gif
duokit per galvą, jei reikia daryti kitaip bigsmile.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 24, 10:50)
aš tai manau taip, kol mintys eina apie natur produkt, vadinasi ivf per anksti  ax.gif
duokit per galvą, jei reikia daryti kitaip  bigsmile.gif  rolleyes.gif

O man kažkaip atrodo, kad nesvarbu ką darytum IUI ar IVF apie natur produktą vistiek mintys visą laiką suksis. Nemanai? 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 04 24, 10:53)
O man kažkaip atrodo, kad nesvarbu ką darytum IUI ar IVF apie natur produktą vistiek mintys visą laiką suksis. Nemanai?  4u.gif  biggrin.gif


as pritariu Nendrei

mums kaip ir Veronikai vyro reikaliukai pasitaise, gydytoja sako, gal naturaliai pavyktu, o as naiviai tikiuosi, kad mums kaip tai aklai vistai grudas pavyks pastot iki IVF, kaip kad KytiKyti pavyko 4u.gif

plius atrodo vel pasigavau arba uzdegima, bet gera, arba gybelis kamuoja. oi kaip as nuo ju pavargau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nendrė @ 2007 04 24, 10:53)
O man kažkaip atrodo, kad nesvarbu ką darytum IUI ar IVF apie natur produktą vistiek mintys visą laiką suksis. Nemanai?  4u.gif  biggrin.gif

gal čia pagal situaciją... man pvz nesisuka, nes firma garantuoja, kad taip nebus biggrin.gif
Zirzalėle visada lengviausia, kai nepastojimo priežastis yra pagydoma... tada ir mintys keičiasi įvykių eigoj thumbup.gif tik aš vis tiek neskubėčiau daryt ivf, jei jau yra tos mintys apie natur... tik tiek ir norėjau pasakyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 24, 12:56)
gal čia pagal situaciją... man pvz nesisuka, nes firma garantuoja, kad taip nebus  biggrin.gif
Zirzalėle visada lengviausia, kai nepastojimo priežastis yra pagydoma... tada ir mintys keičiasi įvykių eigoj  thumbup.gif tik aš vis tiek neskubėčiau daryt ivf, jei jau yra tos mintys apie natur... tik tiek ir norėjau pasakyt  ax.gif

o man,kad ir garantuota,kad natur neiseis,bet as tokia kvaile,tai kartais vis dar uzsisvajoju ,kad gal nestuke.gif ,nu nieko cia nepadarysi,tokia as jau blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 24, 11:56)
gal čia pagal situaciją... man pvz nesisuka, nes firma garantuoja, kad taip nebus  biggrin.gif
Zirzalėle visada lengviausia, kai nepastojimo priežastis yra pagydoma... tada ir mintys keičiasi įvykių eigoj  thumbup.gif tik aš vis tiek neskubėčiau daryt ivf, jei jau yra tos mintys apie natur... tik tiek ir norėjau pasakyt  ax.gif


matai zulikute, kad as po tos 3IUI nesustojau vietoj ir 4IUI buvo viskas beveik idialu, gleivine gera, sperma super pasitaisius, lyginant su 3IUI, ovuliavo pries pakankamai geru laiku,tiek as, tiek gydytoja jau tikrai tiekjomes, kad va dabar jau, bet...
todel po tos IUI nesu tikra, kad probelma tik pas mane hormonuose ir vyro spermoje, ka as zinau, o gal dar kiausialaste baikas krecia arba folikulai tusti ,arba dar kas nors.
ir tos mintys apie natur produkt tiesiog yra saves nuraminimui, o va gal bus ir ivyks stebuklas ir perejus IUI imsi ir pastosi, juk buvo ne viena is musu mergaiciu kuriom pavyko naturaliai ir su prastesniai rezultatais. tiesiog tai bandymas tolyn nuvyt mintis apie tai, kad tu turi rimtesniu probelmu ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 24 balandžio 2007 - 12:27
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 24, 12:25)
matai zulikute, kad as po tos 3IUI nesustojau vietoj ir 4IUI buvo viskas beveik idialu,

o kad po visų idealių atvejų būtų norimas rezultatas, tai šis skyrelis būtų pustuštis... ne viskas taip paprasta, aš tą puikiai suprantu ir žinau...
nu bet aš tol kankinau visas kamasutras, būč galėjus ir ant nosies galiuko atsistojus, kol tikrai įsitikinau, kad mums patiems niekaip... stebuklai sakot bigsmile.gif nu gal ir būna... kas man iš to g.gif
Atsakyti
jus is manes tik irgi nesijuokite...bet po 5IUI....po 3 IVF+ICSI...as vistiek tikiuosi ir naturaliai pastoti ax.gif biggrin.gif ar mes galime buti tikros, kad nustatytos nevaisingumo priezastys ir yra viskas ko reikia, kad pastoti? ...kai turi gimda, kiausintakius, kiausides..kodelgi netikek kad visko gali but? smile.gif vistiek viskas bus taip, kaip bus...o mes jau darykime kaip ismanome kad kiekviena diena, kiekvienas menuo su viltimi ir tikejimu eitu smile.gif 4u.gif


QUOTE(rimute222 @ 2007 04 24, 13:25)
o man,kad ir garantuota,kad natur neiseis,bet as tokia kvaile,tai kartais vis dar uzsisvajoju ,kad gal nestuke.gif ,nu nieko cia nepadarysi,tokia as jau blush2.gif  rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 24, 12:29)
o kad po visų idealių atvejų būtų norimas rezultatas, tai šis skyrelis būtų pustuštis... ne viskas taip paprasta, aš tą puikiai suprantu ir žinau...
nu bet aš tol kankinau visas kamasutras, būč galėjus ir ant nosies galiuko atsistojus, kol tikrai įsitikinau, kad mums patiems niekaip... stebuklai sakot  bigsmile.gif nu gal ir būna... kas man iš to  g.gif


na nesakyk, jei po tavo isistininimu, kad jums nei per kur naturaliai ir gautusi palnuotas netyciukas, kazin ar sakytum, jog stebuklu nebuna biggrin.gif

Atsakyti