Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(zirzalele @ 2007 04 27, 22:05)
o man 11, paziurinet zirniuko, beja maniske iskrenda kita savaite berods ir gris tik dar kita. liepe pasidarit progesterona ir tada spresim ar reik papildomai. as tai gavau, kam dariau kelis kaartus hcg  blush-anim-cl.gif nes sake, jis rodo ta pati ka ir testukas, kad  nestuke.gif , o ar viskas gerai, dar anksti sprest  ax.gif


tai apramino tave, zirzalele, gydytoja? ar ziurejo su echo? bet turbut dar nieko nesimatytu, juk taip anksti. as jau ir naktim sapnuoju, ir bijau atsibust, kad nepasirodytu, kad visas tas hcg buvo tik sapnas doh.gif
Atsakyti
naughty-me, superinės naujienos, sveikinu labai thumbup.gif
Atsakyti
Naughty-me, zirzalele thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
Nuostabios naujienos 4u.gif
Nuoširdžiausiai sveikinu clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 28, 09:48)
tai apramino tave, zirzalele, gydytoja? ar ziurejo su echo? bet turbut dar nieko nesimatytu, juk taip anksti. as jau ir naktim sapnuoju, ir bijau atsibust, kad nepasirodytu, kad visas tas hcg buvo tik sapnas  doh.gif


zinok nenuramino. tiesiog nesuteike per daug vilciu bereikalingu. progesterona dariausi viskas gerai.
o del baimiu zinok man irgi, as kas kiek laiko lekiu i tulika ir ziuriu ar tik neprasidejo, pamaudzia kiek truputi ir lekiu ir ziuriu ar neteplioja. nesu taip labai labai nerami, bet kas kart baisu, kad visa tai nedingtu.
ar tau maudena pilvuka, man kartasi pamaudzia ne taip stipriai kaip per mmm, bet siek tiek.
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 29, 19:30)
zinok nenuramino. tiesiog nesuteike per daug vilciu bereikalingu. progesterona dariausi viskas gerai.
o del baimiu zinok man irgi, as kas kiek laiko lekiu i tulika ir ziuriu ar tik neprasidejo, pamaudzia kiek truputi ir lekiu ir ziuriu ar neteplioja. nesu taip labai labai nerami, bet kas kart baisu, kad visa tai nedingtu.
ar tau maudena pilvuka, man kartasi pamaudzia ne taip stipriai kaip per mmm, bet siek tiek.

Pilva maus dar kuri laika, prasome nusiramint.
Dideja ir tempiasi gimda del hormonu poveikio.
ZIrzalele, butu paciai geriau, jei visus siuos savo klausimelius uzdavinetum nestukiu temoj - gautum pakankamai issamius atsakymus.
O del ramybes - gal tikrai pagerk raminanciu. Stresas mobilizuoja ir gerai, kada jis trumpalaikis, taciau dabar... g.gif
As gal trizniavau, bet na, ne tiek... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 04 29, 20:15)
Pilva maus dar kuri laika, prasome nusiramint.
Dideja ir tempiasi gimda del hormonu poveikio.
ZIrzalele, butu paciai geriau, jei visus siuos savo klausimelius uzdavinetum nestukiu temoj - gautum pakankamai issamius atsakymus.
O del ramybes - gal tikrai pagerk raminanciu. Stresas mobilizuoja ir gerai, kada jis trumpalaikis, taciau dabar... g.gif
As gal trizniavau, bet na, ne tiek... schmoll.gif


as gi sakaiu, kad perspjausiu visas biggrin.gif

Tiesiog as, kaip tau baigesi su IUI, lyg savaitgali turejo, but. ar viskas gerai?
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 14:59)
mergaites  wub.gif
HCG 56
siandien 13 dpo, jei neskaityt IUI dienos.

Nors pavėluotai, bet labai labai sveikinu. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Nors man šie vaistukai laimės neatnešė, bet užtai tau jie laimingi buvo. Labai džiaugiuosi už tave!
Linkiu sėkmės! 4u.gif
Atsakyti



Zirzalele kelintas tau IUI buvo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natusia_v @ 2007 04 30, 10:29)
Zirzalele kelintas tau IUI buvo? smile.gif


penkta
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 30, 11:47)

Sveikinu abi mergaites 4u.gif Laaabai džiaugiuosi...už jus thumbup.gif
Suteikėt vilties ir man ir kitoms. 27 pasidariau 3 iui..tai dabar laukiu ir sapnuoju...Sapnavau dvynukes mergaites... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 30, 10:59)
Sveikinu abi mergaites 4u.gif  Laaabai džiaugiuosi...už jus thumbup.gif
Suteikėt vilties ir man ir kitoms. 27 pasidariau 3 iui..tai dabar laukiu ir sapnuoju...Sapnavau dvynukes mergaites... ax.gif


jetaus, wub.gif sapnai pildosi žinok mirksiukas.gif wub.gif

linkiu sėkmės, tik nedėkok mirksiukas.gif negalima
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 29, 20:29)
Tiesiog as, kaip tau baigesi su IUI, lyg savaitgali turejo, but. ar viskas gerai?

Tikrai, tiesiog aš, parašyk, kaip tau su šia IUI, lygtai rašei, kad tau ją darys gegužės pirmą? g.gif

QUOTE(zirzalele @ 2007 04 30, 10:47)


Labai tikiuosi, kad ir man penktas kartas nemeluos. ax.gif

QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 30, 10:59)
Suteikėt vilties ir man ir kitoms. 27 pasidariau 3 iui..tai dabar laukiu ir sapnuoju...Sapnavau dvynukes mergaites... ax.gif


Linkiu, kad sapnas išsipildytų! mirksiukas.gif
Atsakyti