Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Gytutė @ 2007 04 27, 15:13)
Tai kad ne, norma yra 0,4 mg t.y. 400 mikrogramų mirksiukas.gif
Naughty-me, jei naujose tabletėse yra po 300 mikrogramų, tai gal tiesiog dvi išgerk. Sveikunu 4u.gif

Paros norma yra 0,1-0,2 mg. Čia planuojančioms nestuke.gif norma 0,4 mg, čia jau dviguba norma. Bet kiek žinau, tai galima ir iki 0,8 mg
Atsakyti
smile.gif+2007 04 27, 15:14-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 27, 15:14)
Zirzalėle, pamiršau, kur tu IUI dareisi, pas kokią gydytoją?
Papildyta:
be abejo, pasitarsiu 4u.gif


VK, pas J, nuostabi gydytoja thumbup.gif

QUOTE(agnesse @ 2007 04 27, 15:15)
Sveikinimai didžiausi jūsų  nestuke.gif  thumbup.gif  thumbup.gif . Na va, jau tikrai pavasaris atėjo, gandrai gerai pasidarbavo biggrin.gif
Man šį ciklą taip pat skyrė aspirino, bet geriu kažkokį Thrombo lygtai, bet tai aspirinas. Jis skirtas kraujui skystinti, kad nesuidarytų trombai, nes stimuliuojant, kraujas gali sutirštėti, ir dar gali grėsti infarktas ar insultas. Bet kiek supratau, tai ypač kraują tirština Estrofemas, kai gleivinė auginama.

ji man skirdavo ir be estrofemo.
Atsakyti
4u.gif as jau baigiu prie tokios isvados prieiti, kad reiks gerti po dvi.
mergaites, juk folio rugsties perteklius pasisalina kartu su slapimu, ar ne? blush2.gif
[/quote]

del Folio rugsties...esu girdejusi, kad pastojus jau jo galima ir nebegerti. Jeigu pries tai bent 3 menesius buvo gerta...Nu bet kaip sakant gydytojas turi pasakyt smile.gif
Atsakyti

laukiu, kazin, ar tai gali buti tiesa... juk formuojasi visokie kudikelio nerviniai vamzdeliai ar pan, tam folio rugstis labai reikalinga. o jos organizmas nekaupia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naughty-me: 27 balandžio 2007 - 14:32
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 16:32)
laukiu, kazin, ar tai gali buti tiesa... juk formuojasi visokie kudikelio nerviniai vamzdeliai ar pan, tam folio rugstis labai reikalinga. o jos organizmas nekaupia.



nesigincyju...tik mano drauge, kai paradejo lauktis gyd nepatare gert apskritai jokiu vitaminu ir papildu...nes nuo ju pasak jo leliukai gimsta su alergijomis. O folio rugsti jis patare gert bent jau 3 men iki pastojimo, kad organizmas jo turetu...zodziu gaunasi bobute bobutei sake lotuliukas.gif dabar kaip jau gyd pasakys taip ir reikia daryti...siltu iseiginiu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laukiu: 27 balandžio 2007 - 14:40
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 14:28)
mergites, man gydytoja buvo sakius pasiskambinti, jei hcg geras bus, nes ji isvyksta ir pas ja papulti galesiu tik geguzes 8 d.  skambinu - o jos tel isjungtas.  doh.gif  kazin, ka man toliau daryti...  g.gif


Gydytoja siandien skrenda lektuve, ir su persedimais smile.gif

Treciadieni pasidaryk dar karta HCG ir ramei lauk smile.gif Kaip suprantu geguzes 8 d. mudvi kartu prie jos duru trizniosim biggrin.gif
Atsakyti
Labutis paneles 4u.gif gal kuri parasysit kiek kainuoja pasidaryti HCG tyrima,is anksto diekoju uz atsakyma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzesika: 27 balandžio 2007 - 19:16
QUOTE(Dzesika @ 2007 04 27, 20:15)
Labutis paneles 4u.gif  gal kuri parasysit kiek kainuoja pasidaryti HCG tyrima,is anksto diekoju uz atsakyma smile.gif


AIDS laboratorijoj Vilniuj, berods, 15 Lt, nes ten hormonai po 15 Lt, Geromedoj (Naugarduko 11) 25, VK - 30 Lt.
Atsakyti
wub.gif thumbup.gif thumbup.gif tik dabar ilindau i foruma,kokios puikios naujienos,kuo dideliausi sveikinimai zirzalelei ir naughty-me thumbup.gif wub.gif na ir derlingas menesiukas,kad tik kuo daugiau tuo nestuke.gif virusiuku uzkrestumet,saunuoles,mergaites,labai dziaugiuosi del jusu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2007 04 27, 15:19)
Paros norma yra 0,1-0,2 mg. Čia planuojančioms  nestuke.gif  norma 0,4 mg, čia jau dviguba norma. Bet kiek žinau, tai galima ir iki 0,8 mg


Dabar nieko nesuprantu dėl to aspirino. g.gif Man ginė sakė, kad man jį reikės gerti tik pastojus, o ktoms jis skiriamas jau nuo ciklo pradžios. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Babulka @ 2007 04 27, 19:07)
Gydytoja siandien skrenda lektuve, ir su persedimais smile.gif 

Treciadieni pasidaryk dar karta HCG ir ramei lauk smile.gif Kaip suprantu geguzes 8 d. mudvi kartu prie jos duru trizniosim  biggrin.gif


jau pavyko man prisiskambinti jai. labai apsidziauge lotuliukas.gif ir paskyre pasimatyma kaip ir tau, geguzes 8 d.
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 21:12)
jau pavyko man prisiskambinti jai. labai apsidziauge  lotuliukas.gif  ir paskyre pasimatyma kaip ir tau, geguzes 8 d.
drinks_cheers.gif



o man 11, paziurinet zirniuko, beja maniske iskrenda kita savaite berods ir gris tik dar kita. liepe pasidarit progesterona ir tada spresim ar reik papildomai. as tai gavau, kam dariau kelis kaartus hcg blush-anim-cl.gif nes sake, jis rodo ta pati ka ir testukas, kad nestuke.gif , o ar viskas gerai, dar anksti sprest ax.gif
Atsakyti