Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(linasi @ 2007 04 27, 14:48)
Mergaites, sveikinu wub.gif  Sakiau, kad ledai pralaužti wub.gif  mirksiukas.gif

1. nežinau, ką atsakyti
2. aspiriną gali drąsiai toliau gerti po 100mg
3. tai gal gėrei po po 1 g? Paprastai besilaukiančios geria nuo 400 mg iki 800 mg
4. Manau Dufastoną taip pat sėkmingai turi gerti, kol gydytoja nepasakys nutraukti, o gretu laiku tikrai to neturėtų įvykti.


aciu uz atsakyma. del to folio, tai pasiskaitinesiu dar supermamoj, tikrai rasiu.
svarbiausia, kad el aspirino aiskiau, nes del jo neramu buvo. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 14:53)
aciu uz atsakyma. del to folio, tai pasiskaitinesiu dar supermamoj, tikrai rasiu.
svarbiausia, kad el aspirino aiskiau, nes del jo neramu buvo.  4u.gif



O tau per visas IUI aspiriną skirdavo, ar tik šį kartą? ir kam ji skiria? kokiu tikslu? paprastą aspiriną?
Atsakyti
smile.gif+2007 04 27, 15:02-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 27, 15:02)
O tau per visas IUI aspiriną skirdavo, ar tik šį kartą? ir kam ji skiria? kokiu tikslu? paprastą aspiriną?


Juk merginos po IVF jo gauna, kodėl g.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 27, 15:02-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 27, 15:02)
O tau per visas IUI aspiriną skirdavo, ar tik šį kartą? ir kam ji skiria? kokiu tikslu? paprastą aspiriną?


aspirina as irgi beveik per visas IUI geriau. jis gydytoja sake, kad implantacijai padeda ir gleivinei kazkuom tai, tik nepamenu kuom. blush2.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 27, 15:02-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 27, 15:02)
O tau per visas IUI aspiriną skirdavo, ar tik šį kartą? ir kam ji skiria? kokiu tikslu? paprastą aspiriną?


man skyre tik per paskutini IUI, nes man labai gerai stimuliavosi ir su clost., tai skirdama gonalio, gyd bijojo hiperstimuliacijos. ir pasake man, kad pagerciau aspirino kraujui skyrstinti ( stimuliuojantys tirstina krauja).
o geriu butent 100 mg Bayer aspirina. jo tabletytes daug mazesnes negu paprastos.
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 15:06)
man skyre tik per paskutini IUI, nes man labai gerai stimuliavosi ir su clost., tai skirdama gonalio, gyd bijojo hiperstimuliacijos. ir pasake man, kad pagerciau aspirino kraujui skyrstinti ( stimuliuojantys tirstina krauja).
o geriu butent 100 mg Bayer aspirina. jo tabletytes daug mazesnes negu paprastos.


gal ir man pabandyti?
o nuo kada jį reikia pradėti gerti? iš kart po IUI?
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 15:06)
man skyre tik per paskutini IUI, nes man labai gerai stimuliavosi ir su clost., tai skirdama gonalio, gyd bijojo hiperstimuliacijos. ir pasake man, kad pagerciau aspirino kraujui skyrstinti ( stimuliuojantys tirstina krauja).
o geriu butent 100 mg Bayer aspirina. jo tabletytes daug mazesnes negu paprastos.


o tu geri nuo ciklo pradzios ar tik pries pat IUI pradejai?
as kiek pamenu lyg visad visa cikla gerdavau g.gif
Atsakyti
QUOTE(linasi @ 2007 04 27, 14:48)

3. tai gal gėrei po po 1 g? Paprastai besilaukiančios geria nuo 400 mg iki 800 mg


Tai kad ne, norma yra 0,4 mg t.y. 400 mikrogramų mirksiukas.gif
Naughty-me, jei naujose tabletėse yra po 300 mikrogramų, tai gal tiesiog dvi išgerk. Sveikunu 4u.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 27, 15:12-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 27, 15:12)
gal ir man pabandyti?
o nuo kada jį reikia pradėti gerti? iš  kart po IUI?


o gal geraiu su gydytoja pasitark
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 27, 15:05)
aspirina as irgi beveik per visas IUI geriau. jis gydytoja sake, kad implantacijai padeda ir gleivinei kazkuom tai, tik nepamenu kuom.  blush2.gif



Zirzalėle, pamiršau, kur tu IUI dareisi, pas kokią gydytoją?
Papildyta:
be abejo, pasitarsiu 4u.gif
Atsakyti
Sveikinimai didžiausi jūsų nestuke.gif thumbup.gif thumbup.gif . Na va, jau tikrai pavasaris atėjo, gandrai gerai pasidarbavo biggrin.gif
Man šį ciklą taip pat skyrė aspirino, bet geriu kažkokį Thrombo lygtai, bet tai aspirinas. Jis skirtas kraujui skystinti, kad nesuidarytų trombai, nes stimuliuojant, kraujas gali sutirštėti, ir dar gali grėsti infarktas ar insultas. Bet kiek supratau, tai ypač kraują tirština Estrofemas, kai gleivinė auginama.
Atsakyti
smile.gif+2007 04 27, 15:12-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 27, 15:12)
gal ir man pabandyti?
o nuo kada jį reikia pradėti gerti? iš  kart po IUI?


nuo pirmos stimuliacijos dienos gerti liepe.
siaip aspirina dar skiria kartais ir del kitos priezasties, musu forume buvo atskira tema. ten daiva ir kitos senbuves daug prikalbejo.

ar tau gerti - nezinau. gal tu gydytojos pasiteirauk per procedura. galbut pritars tavo minciai. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Gytutė @ 2007 04 27, 15:13)
Tai kad ne, norma yra 0,4 mg t.y. 400 mikrogramų mirksiukas.gif
Naughty-me, jei naujose tabletėse yra po 300 mikrogramų, tai gal tiesiog dvi išgerk. Sveikunu 4u.gif


4u.gif as jau baigiu prie tokios isvados prieiti, kad reiks gerti po dvi.
mergaites, juk folio rugsties perteklius pasisalina kartu su slapimu, ar ne? blush2.gif
Atsakyti