Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(Puk @ 2007 04 27, 14:12)
NA MERGOS DUODAT, KURI TOLIAU thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Nought me, primink kiek turėjai folikulų ir kokie grikiukų rezultatai buvo per IUI mirksiukas.gif


turejau 5 folikulus. per sia IUI pirma karta naudojom gonali. ( kurio dali padovanojo man Larisa, labai jai uz tai dekinga). gleivine irgi gera kaip niekad buvo, bet skaiciuku nepamenu, ar tik ne 12 g.gif
dar vienas dalykas: per 1 IUI man net znypliukiu prireike, kad kateteri ivest, per antra - ji jau dare mano gydytoja- ilgai vargo, ir igrudo be znypliukiu, o per si, zinokit, net nepajutau, is pirmo karto tiesiog islydo. tai gydytoja buvo labai patenkinta, sake, geras zenklas. pries pat darant buvo like tik 3 folikulai, 2 jau buvo sproge.

o del spermos - doh.gif zinokit nepaklausiau si karta kazkaip.

o kaip reikia tas dpo skaiciuot? su IUI diena, ar be???
Atsakyti
Mergaitės thumbup.gif Lengvo nestuke.gif
Atsakyti
mergites, man gydytoja buvo sakius pasiskambinti, jei hcg geras bus, nes ji isvyksta ir pas ja papulti galesiu tik geguzes 8 d. skambinu - o jos tel isjungtas. doh.gif kazin, ka man toliau daryti... g.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 13:59)
mergaites  wub.gif
HCG 56
siandien 13 dpo, jei neskaityt IUI dienos.


thumbup.gif


sveikiname wub.gif

va pas ka dvynukai bus Zulika lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 14:28)
mergites, man gydytoja buvo sakius pasiskambinti, jei hcg geras bus, nes ji isvyksta ir pas ja papulti galesiu tik geguzes 8 d.  skambinu - o jos tel isjungtas.  doh.gif  kazin, ka man toliau daryti...  g.gif



Manau vis pabandyk paskambinti, o jei labai norėsi nueiti pasižiūrėti ar viskas gerai, pasakyk kieno esi pacientė, pasakyk, kad esi nestuke.gif ir nori pasižiūrėti ar viskas gerai wub.gif
Paprasta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 27, 14:04)
suuuupeeeeeeeeeer  thumbup.gif
aš ne tave, aš tas kurioms dar testus turi rodyti, įtikinėti bigsmile.gif
jus paskaičius atrdo nueičiau ir man daug parodytų tas hcg  blush2.gif o nueini <1 ir namo  ax.gif


bus ir tau, visom bus, apkresim jus nestuke.gif virusus biggrin.gif

QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 14:12)
mergaites, zliumbiu is laimes, kaip kvailute...
aciu, kad palaikot. labai dekinga. tikiuosi, kad viskas ir toliau eisi sklandziai. labai to trokstu. ir... noreciau dvynuku  doh.gif


as kartasi irgi tyliai taip pagalvoju, bet gerai man bus ir bent vienas


QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 14:28)
mergites, man gydytoja buvo sakius pasiskambinti, jei hcg geras bus, nes ji isvyksta ir pas ja papulti galesiu tik geguzes 8 d.  skambinu - o jos tel isjungtas.  doh.gif  kazin, ka man toliau daryti...  g.gif


bandyk dar veliau gal atsiras.

Atsakyti
super naujienos!!!!!!!! taip gera skaityt forumą šiandien biggrin.gif

zirzalele, naughty me - sveikinimai patys didžiausi thumbup.gif
Atsakyti
oi kaip dziugu cia thumbup.gif thumbup.gif sveikinu naujai iskeptas nestuke.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 27, 14:33-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 27, 14:33)
Manau vis pabandyk paskambinti, o jei labai norėsi nueiti pasižiūrėti ar viskas gerai, pasakyk kieno esi pacientė, pasakyk, kad esi  nestuke.gif ir nori pasižiūrėti ar viskas gerai wub.gif
Paprasta wub.gif


lyg ir paprasta, bet...

1. prolaktinas. man jis pagal pries savaite daryta tyrima buvo pakiles, as padidinau br doze truputi. bet kaip elgtis dabar? lygtai gydytoja sake, kad net ir pastojus kazkiek laiko dar reikes pagerti.
2. ka daryti su aspirinu? 100 mg man skyre gerti kas vakara. ar ir toliau ji gerti?
3. as tikiuosi, kad bus dvynukai blush-anim-cl.gif . kiek man folio reikia gerti? iki siol geriau po 1 mg, dabar nauja pakuote, kitos firmos, parasyta 300 mikro gramu. ir ten nurodyta, kad 150 % dienos normos. tai man nebeaisku, ar pries tai per daug geriau, ar cia mazai vienos tabletes butu.
4. Duph. geriu po 1 tab. 2 kartus dienoj. turbut taip ir palikt?
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 27, 14:35)
bus ir tau, visom bus, apkresim jus  nestuke.gif virusus  biggrin.gif
[color=yellow]

žiūrėkit, kas kalba... dar visai neseniai sriūbavai, nieks nepadėjo, bandėm visaip... o db jau apkrėsim, būsit .. lotuliukas.gif
nu bet šiaip nerealiai smagu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 27, 14:40)
žiūrėkit, kas kalba... dar visai neseniai sriūbavai, nieks nepadėjo, bandėm visaip... o db jau apkrėsim, būsit .. lotuliukas.gif
nu bet šiaip nerealiai smagu  wub.gif


zulika, nebijok, tikrai apkresim. nestuke.gif nestuke.gif nestuke.gif
juk lauke toks pavasaris, butinai ir jums pasiseks, patikekit visos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 13:40)
lyg ir paprasta, bet...

1. prolaktinas. man jis pagal pries savaite daryta tyrima buvo pakiles, as padidinau br doze truputi. bet kaip elgtis dabar? lygtai gydytoja sake, kad net ir pastojus kazkiek laiko dar reikes pagerti.
2. ka daryti su aspirinu? 100 mg man skyre gerti kas vakara. ar ir toliau ji gerti?
3. as tikiuosi, kad bus dvynukai  blush-anim-cl.gif . kiek man folio reikia gerti? iki siol geriau po 1 mg, dabar nauja pakuote, kitos firmos, parasyta 300 mikro gramu. ir ten nurodyta, kad 150 % dienos normos. tai man nebeaisku, ar pries tai per daug geriau, ar cia mazai vienos tabletes butu.
4. Duph. geriu po 1 tab. 2 kartus dienoj. turbut taip ir palikt?


Mergaites, sveikinu wub.gif Sakiau, kad ledai pralaužti wub.gif mirksiukas.gif

1. nežinau, ką atsakyti
2. aspiriną gali drąsiai toliau gerti po 100mg
3. tai gal gėrei po po 1 g? Paprastai besilaukiančios geria nuo 400 mg iki 800 mg
4. Manau Dufastoną taip pat sėkmingai turi gerti, kol gydytoja nepasakys nutraukti, o gretu laiku tikrai to neturėtų įvykti.
Atsakyti