Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

ziuriu geros naujienos pasipyle jusu skyrelyje smile.gif Sveikinu zirzalele ir naughty-me 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 13:59)
mergaites  wub.gif
HCG 56
siandien 13 dpo, jei neskaityt IUI dienos.

suuuupeeeeeeeeeer thumbup.gif

QUOTE(zirzalele @ 2007 04 27, 14:00)
Zulika tu tik nesibark, gerai. o as va dabar vsi minutes ksiciuoju, kada gi Naugty-me ka nors parasysk, auuuu

aš ne tave, aš tas kurioms dar testus turi rodyti, įtikinėti bigsmile.gif
jus paskaičius atrdo nueičiau ir man daug parodytų tas hcg blush2.gif o nueini <1 ir namo ax.gif
Atsakyti
jau pradėjau tikėti, kad tikrai Kiaulės metau užderės vaikiukų wub.gif wub.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 27, 14:02-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 27, 14:02)
Nu mergos pavarot, kitaip nepasakysi drinks_cheers.gif  wub.gif  thumbup.gif  wub.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  wub.gif  drinks_cheers.gif , Naugty-me sveikinu tave labai labai nuoširdžiai, šaunuolė tu wub.gif , tu tikrai kaip suprantu šį kartą jautei, kad pavyko wub.gif na ir užderėjo ir pas mus VOU thumbup.gif


mergyte, tikrai jauciau sirdim. nors protas visa laika panikavo, ypac del visokiu vaistu ir temperaturu. panikavau. ir dabar panikuoju. o blogiausia, kad gydytojos mano nebus ateinancia savaite, tai ta nezinia mane sues.

o tau butinai sikart pasiseks. pamatysi. labai tau to linkiu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 13:59)
mergaites  wub.gif
HCG 56
siandien 13 dpo, jei neskaityt IUI dienos.


Valio! clap.gif Sveikinu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 14:06)
mergyte, tikrai jauciau sirdim. nors protas visa laika panikavo, ypac del visokiu vaistu ir temperaturu. panikavau. ir dabar panikuoju. o blogiausia, kad gydytojos mano nebus ateinancia savaite, tai ta nezinia mane sues.

o tau butinai sikart pasiseks. pamatysi. labai tau to linkiu.  4u.gif



ačiū brangute, už palinkėjimą wub.gif Pamatysi, viskas pas tave bus gerai wub.gif HCG super wub.gif , dabar tau linkiu ramybės, atsipalaiduok, žinok,kad padarei viską ką galėjjai, labai didelį darbą, viskas bus tikrai dabar gerai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 15:06)
mergyte, tikrai jauciau sirdim. nors protas visa laika panikavo, ypac del visokiu vaistu ir temperaturu. panikavau. ir dabar panikuoju. o blogiausia, kad gydytojos mano nebus ateinancia savaite, tai ta nezinia mane sues.

o tau butinai sikart pasiseks. pamatysi. labai tau to linkiu.  4u.gif



Saunuoles mergaites....Labai dziaugiuosiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif kad dar taip po 2 leliukus drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
prisijungiu ir aš prie sveikinimų wub.gif thumbup.gif super 4u.gif

tikėkimės, kad ledai tikrai pralaužti smile.gif
Atsakyti
mergaites, zliumbiu is laimes, kaip kvailute...
aciu, kad palaikot. labai dekinga. tikiuosi, kad viskas ir toliau eisi sklandziai. labai to trokstu. ir... noreciau dvynuku doh.gif
Atsakyti
NA MERGOS DUODAT, KURI TOLIAU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Nought me, primink kiek turėjai folikulų ir kokie grikiukų rezultatai buvo per IUI mirksiukas.gif
Atsakyti
Zirzaliuk, n..ty-me sveikinu abidvi 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 14:12)
mergaites, zliumbiu is laimes, kaip kvailute...
aciu, kad palaikot. labai dekinga. tikiuosi, kad viskas ir toliau eisi sklandziai. labai to trokstu. ir... noreciau dvynuku  doh.gif



Valiooooo !!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Sveikinu mergaites su puikiais rezultatais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti