Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

QUOTE(zirzalele @ 2007 04 27, 08:25)
p.s. bukit geros sakykit teisingai ka matot, as matau, kad rytinis siandienos yra maziau ryskesni, vyrui mano atrode atvirksciai. as visgi manau, kad as teisi.  fear.gif


zirzalele, nekreipk dėmesio į testų skirtumus, kuo puikiausio ryškumo jie pas tave smile.gif
Pradžioj visada taip būna, su dviem nėštumais krūva testų prisidariau, patikėk sena trizniotoja lotuliukas.gif
Kol tavo hcg nepasieks poros tūlstančių, tol kontrolinė juostelė ir nebus vienodo ryškumo su test juostele mirksiukas.gif
Man tai akivaizdu tiesiog, kad gimdysi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 27, 09:39)
oi merginos atiprasau, as manaiu, kad ir taip, aisku, kad pridavus rezultatu nebuna is kart  blush2.gif  soriukas   4u.gif

jei bus viskas ok, tai galesit mano isisblaskyma prie  nestuke.gif pozymiu priskirt

šiaip tai turėjo būti aišku, bet užmiegotom akim matyt nesižiūri... nu rimtai buvau persigandus ir bijojau net žodį ištarti doh.gif
gerai, kas gerai baigiasi... lauksim 12 bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 27 balandžio 2007 - 08:50
nu gerai, as giliai ikvepiu ir bandau laukt 12 val. ir tiketsi gero rezultato. ok.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 27, 09:50)
nu gerai, as giliai ikvepiu ir bandau laukt 12 val. ir tiketsi gero rezultato.  ok.gif


Juk rasiau vakar Tau apie testus, zirzalele, kazin kodel netiki, a? nono.gif:
Rasiau, kad yra tam tikras slenkstis, kada testai pradeda ryskiai rodyti, tai ne, vis tiek daraisi ir triznioji, kas dabar yra ypac nepalanku.
O su HCG bus viskas ok, pamatysi.
Net neabejoju, kad turesi kudiki. nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Erode @ 2007 04 27, 10:00)
Juk rasiau vakar Tau apie testus, zirzalele, kazin kodel netiki, a? nono.gif:
Rasiau, kad yra tam tikras slenkstis, kada testai pradeda ryskiai rodyti, tai ne, vis tiek daraisi ir triznioji, kas dabar yra ypac nepalanku.
O su HCG bus viskas ok, pamatysi.
Net neabejoju, kad turesi kudiki. nestuke.gif

ne nu supranti as tikiu tikiu, o paskui isisgastu, o jei as cia prisigalvojau, jei cia negerai, nu ir pardedu vel tryzniot. paskui vel apsiraminu, o tada vel uz varcios ir vel is pradzios.
dabar jus kenciat, o vakare mano vyras tuos mano tryzniojimus doh.gif blush2.gif

Atsakyti
Zirzalele, raminkis blink.gif
Atsakyti
Dabar aš galvoju: jetau, kad man tokį testą, kaip Zirzalėlės gauti lotuliukas.gif , atrodo nei tryzniojimo būtų, nei ko, akivaizdu, kad nestuke.gif , kitaip nei būti negali wub.gif
spahuka zirzalėle, laukiam HCG, kuris tai tik dar kartą patvirtins wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 27, 10:06)
ne nu supranti as tikiu tikiu, o paskui isisgastu, o jei as cia prisigalvojau, jei cia negerai, nu ir pardedu vel tryzniot. paskui vel apsiraminu, o tada vel uz varcios ir vel is pradzios.
dabar jus kenciat, o vakare mano vyras tuos mano tryzniojimus  doh.gif  blush2.gif

Isgerk kokiu melisu, ar ka? mirksiukas.gif
Juk negerai sitaip, as suprantu, galima, bet... iki tam tikro laipsnio.
Zirniukui negerai toks stresas. I viska ziurek ramiau. rolleyes.gif
Papildyta:
smile.gif+2007 04 27, 10:25-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 27, 10:25)
Dabar aš galvoju: jetau, kad man tokį testą, kaip Zirzalėlės gauti lotuliukas.gif , atrodo nei tryzniojimo būtų, nei ko, akivaizdu, kad  nestuke.gif , kitaip nei būti negali wub.gif
spahuka zirzalėle, laukiam HCG, kuris tai tik dar kartą patvirtins wub.gif


gausi, Tiesiog as, bet manau, kad taip pat trizniosi, nes man irgi panasiai buvo. biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2007 04 27, 10:25-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 27, 10:25)
Dabar aš galvoju: jetau, kad man tokį testą, kaip Zirzalėlės gauti lotuliukas.gif , atrodo nei tryzniojimo būtų, nei ko, akivaizdu, kad  nestuke.gif , kitaip nei būti negali wub.gif
spahuka zirzalėle, laukiam HCG, kuris tai tik dar kartą patvirtins wub.gif


aha as seniau irgi taip galvodavau biggrin.gif

neturiu as tu melisu, kad juos kur. turiu tik juodos ir dar zalios, ir dar kazkokios kaledines, bet saldzios (fee) ir dar kazkokios nei tai zalia, nei tai roziu, nei tai jazminu. gersiu sita, i ta kaledien paziuret negaliu
Atsakyti
Oi, zirzalėle, na tikra zirzalėlė doh.gif Greičiau ta 12 val., kad įsutikintum, kad viskas OK, o tai mus iš proto išvarysi sus savo zirzėjimu smile.gif Bet manau ir tai nepadės. Jau toks tavo būdas - zirzti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Musmiryte @ 2007 04 27, 10:45)
Oi, zirzalėle, na tikra zirzalėlė  doh.gif Greičiau ta 12 val., kad įsutikintum, kad viskas OK, o tai mus iš proto išvarysi sus savo zirzėjimu  smile.gif Bet manau ir tai nepadės. Jau toks tavo būdas  - zirzti  biggrin.gif


saipykis saipyksi, as tau palinkesiu tokio pat likimo tongue.gif

tada as saipysiuos is tavo tryzniojimu lotuliukas.gif
Atsakyti
atsakyma jau turiu ax.gif
gal ka paerzint ax.gif
atspekit kiek? tongue.gif
Atsakyti