Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

Zirzalėle, Naugty-me, sekmės jums šiandien, laikom visus kumščius, kiek tik jų yra suspaudusios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 26, 19:29)
po IUI is kart i senelio laidotuves.


Vienas išeina, kitas pareina. Ar pastebėjote....
Atsakyti
pridaviau krauja, rezultatai tik 12

testuka sian ryte dar kartojau, vel neryski II, truputi nerimauju unsure.gif


Papildyta:
QUOTE(Puk @ 2007 04 27, 08:29)
Vienas išeina, kitas pareina. Ar pastebėjote....


bet as dar praeitu metu lapkriti ir mociute palaidojau. taip, kad abejojiu ar tas galioja, nes isejo 2, o jei viska bus gerai, tai ateis tik vienas.
Atsakyti
Zirzalele, viskas bus gerai, pamatysi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 26, 19:40)
pridaviau krauja, rezultatai tik 12

testuka sian ryte dar kartojau, vel neryski II, truputi nerimauju  unsure.gif
Papildyta:
bet as dar praeitu metu lapkriti ir mociute palaidojau. taip, kad abejojiu ar tas galioja, nes isejo 2, o jei viska bus gerai, tai ateis tik vienas.


sveikute zirzale. Nenoriu but blogas pranasas, bet gali but kaip ir man. Nesivystantis nestumas verysad.gif Pas mane is pradziu HCG buvo apie 100, o po savaites sumazejo iki 30 ir be to labai pradejo skaudet pilvo apacia ir tepliot. Tad gydytoja tiesiog sake, laukt savo mmm ir viskas savaime isisvalys.
Bet as is visos sirdies noreciau, kad tau butu viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(citrinuke @ 2007 04 27, 08:47)
sveikute zirzale. Nenoriu but blogas pranasas, bet gali but kaip ir man. Nesivystantis nestumas  verysad.gif Pas mane is pradziu HCG buvo apie 100, o po savaites sumazejo iki 30 ir be to labai pradejo skaudet pilvo apacia ir tepliot. Tad gydytoja tiesiog sake, laukt savo mmm ir viskas savaime isisvalys.
Bet as is visos sirdies noreciau, kad tau butu viskas gerai  4u.gif


nu jei bus tai bus, juk niekur nepabegsi, vadinasi likimas paisdikavo, ka padarysi, as gi tai tik ryt tureciau mmm sulaukt, tai va taip labai daug ir nesitikiu, jei va nepasirodys arba hcg bus ne pakiles o pamazejes tada, kas beko, likimas aiskus, lauksiu as tu savo mmm.

Naugty-me, kaip tau?

jei man nepasisektu, gal nors tau butu viska ok.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 27 balandžio 2007 - 08:02
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 27, 08:54)
nu jei bus tai bus, juk niekur nepabegsi, vadinasi likimas paisdikavo, ka padarysi, as gi tai tik ryt tureciau mmm sulaukt, tai va taip labai daug ir nesitikiu, jei va nepasirodys arba hcg bus ne pakiles o pamazejes tada, kas beko, likimas aiskus, lauksiu as tu savo mmm.

Naugty-me, kaip tau?

jei man nepasisektu, gal nors tau butu viska ok.


as dar tik vaziuoju HCG priduot.
o tu nepergyvenk, citrinuke pagalvojo, kad tavo HCG 12. o tu juk rasei, kad rezultatas 12 val doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naughty-me: 27 balandžio 2007 - 08:11
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 26, 20:11)
as dar tik vaziuoju HCG priduot.
o tu nepergyvenk, citrinuke pagalvojo, kad tavo HCG 12. o tu juk rasei, kad rezultatas 12 val  doh.gif


aciu naughty-me, kad mane pataisei doh.gif biggrin.gif Dabar ne kaip jauciuosi pries zirzalele ax.gif As ja prigasdinau, o is tikro dar net rezultatu neturim. Atsiprasau taves zirzalele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 27, 09:11)
as dar tik vaziuoju HCG priduot.
o tu nepergyvenk, citrinuke pagalvojo, kad tavo HCG 12. o tu juk rasei, kad rezultatas 12 val  doh.gif


ai bet kokiu atveju as truputi bijau rezultatu.
ikeliu testukus daryti vakar per pietus ir sian ryte. tas virsutinis darytas ryte after10, o apatinis vakar per pietus rapi pregas. biski nepatinka man ta after jusotele, tikrai blankesne nei buvo vakar g.gif

http://public.fotki....rzalele/testas/

p.s. bukit geros sakykit teisingai ka matot, as matau, kad rytinis siandienos yra maziau ryskesni, vyrui mano atrode atvirksciai. as visgi manau, kad as teisi. fear.gif

p.s. citrinuke tu neatsiprasinek, po hcg viska matysim, dar anksti, gal tu teisi busi. nu bent jau zinokit zinosiu, kad ir man kartasi pavyksta nestuke.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 27, 09:25)
p.s. bukit geros sakykit teisingai ka matot, as matau, kad rytinis siandienos yra maziau ryskesni, vyrui mano atrode atvirksciai. as visgi manau, kad as teisi.  fear.gif


BŪK RAMI, nesvarbu, kad jų ryškumai skiriasi, juk skirtingų firmų, bet abu rodo, kad nestuke.gif yra, bet dar mažiukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Zirzalėle, aš net nebeturėjau, ką pasakyt, kai perskaičiau tik 12, viską supratau daug vėliau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zulika @ 2007 04 27, 09:36)
Zirzalėle, aš net nebeturėjau, ką pasakyt, kai perskaičiau tik 12, viską supratau daug vėliau  doh.gif


oi merginos atiprasau, as manaiu, kad ir taip, aisku, kad pridavus rezultatu nebuna is kart blush2.gif soriukas 4u.gif

jei bus viskas ok, tai galesit mano isisblaskyma prie nestuke.gif pozymiu priskirt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 27 balandžio 2007 - 08:42