Įkraunama...
Įkraunama...

IUI

o aš tai ryt važiuoju Vilniun 3iui, nežinau ..bus kaip bus...gleivinė per plona, kraujyje hemoglobino mažai..nepavyks šįkart, važiuosiu atostogauti ir darysiu pertrauką....
Atsakyti
smile.gif+2007 04 26, 14:03-->
QUOTE(tiesiog ašsmile.gif @ 2007 04 26, 14:03)
Zirzalėle, o kaip su fiziologiniais pojūčiais?


oi va cia tai is vis bajeriai, del ko ir kyla didziausios abejones del nestuke.gif
as nejauciu jokiu nestuke.gif pozymiu.
kas yra tai tik jautrus speneliai, nors ir tie jau man atrodo kad maziau jautrus, nei nuo pradzios, nu ir siek tiek jautri padidejus krutine, bet tas jautrumas tai tokis nu nemoku pasakyt, tikrai ne tokis kaip pries mmm. ji tokia jautresne, bet tikrai ne tokia kaip buna istynus. g.gif
va del sito as daugiausia ir stradalinu, vis tikrinu ar dar neatleido ohmy.gif
o speneliai jautrus pasidare ne is kart po IUI, bet penktadieni darem IUI, o sekmadieni buvo uzduota namu darbu, tai va nuo pirmadienio man pasidare jautrus ir taip iki dabar, tik seniau gal buvo kiek labiau jautresni. bet kai man vos ne po visu IUI taip, tai kazkaip pripratau jau.

laukiukas, o tau estrofemo neskyre gert gleivinei augint? ai dar, as siaip visad geriau bromokriptina, si menesi gydytoja nutare pabandyt dar ir ji mest.

o kaip sekasi Agnilt, ji kaip ir as 13d. dare ir Naugty-me?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 26 balandžio 2007 - 13:39
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 26, 15:38)
oi va cia tai is vis bajeriai, del ko ir kyla didziausios abejones del  nestuke.gif
as nejauciu jokiu  nestuke.gif  pozymiu.
kas yra tai tik jautrus speneliai, nors ir tie jau man atrodo kad maziau jautrus, nei nuo pradzios, nu ir siek tiek jautri padidejus krutine, bet tas jautrumas tai tokis nu nemoku pasakyt, tikrai ne tokis kaip pries mmm. ji tokia jautresne, bet tikrai ne tokia kaip buna istynus.  g.gif
va del sito as daugiausia ir stradalinu, vis tikrinu ar dar neatleido    ohmy.gif
o speneliai jautrus pasidare ne is kart po IUI, bet penktadieni darem IUI, o sekmadieni buvo uzduota namu darbu, tai va nuo pirmadienio man pasidare jautrus ir taip iki dabar, tik seniau gal buvo kiek labiau jautresni. bet kai man vos ne po visu IUI taip, tai kazkaip pripratau jau.

laukiukas, o tau estrofemo neskyre gert gleivinei augint? ai dar, as siaip visad geriau bromokriptina, si menesi gydytoja nutare pabandyt dar ir ji mest.

o kaip sekasi Agnilt, ji kaip ir as 13d. dare ir Naugty-me?

kol kas neskyrė vaistukų gleivinei...Bromkreptiną ir aš geriu...
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 26, 14:38)
oi va cia tai is vis bajeriai, del ko ir kyla didziausios abejones del  nestuke.gif
as nejauciu jokiu  nestuke.gif  pozymiu.
kas yra tai tik jautrus speneliai, nors ir tie jau man atrodo kad maziau jautrus, nei nuo pradzios, nu ir siek tiek jautri padidejus krutine, bet tas jautrumas tai tokis nu nemoku pasakyt, tikrai ne tokis kaip pries mmm. ji tokia jautresne, bet tikrai ne tokia kaip buna istynus.  g.gif
va del sito as daugiausia ir stradalinu, vis tikrinu ar dar neatleido    ohmy.gif
o speneliai jautrus pasidare ne is kart po IUI, bet penktadieni darem IUI, o sekmadieni buvo uzduota namu darbu, tai va nuo pirmadienio man pasidare jautrus ir taip iki dabar, tik seniau gal buvo kiek labiau jautresni. bet kai man vos ne po visu IUI taip, tai kazkaip pripratau jau.




Va ir prisidirbai pagaliau, SVEIKINU thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Sakai nejauti jokių požymių, o va kiek išvardijai. nestuke.gif Tu ir taškas, neišsisuksi lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 26, 14:38)
ai dar, as siaip visad geriau bromokriptina, si menesi gydytoja nutare pabandyt dar ir ji mest.


O brom. metei ciklo pradžioje ar po IUI g.gif

Man taip pat gydytojas sakė mesti brom. nes jau greit metai, kaip geriu, bet aš bijau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Puk @ 2007 04 26, 15:50)
O brom. metei ciklo pradžioje ar po IUI g.gif

Man taip pat gydytojas sakė mesti brom. nes jau greit metai, kaip geriu, bet aš bijau doh.gif


butent ciklo pradzioj, kai stimuliavimo schema sudarinejom, tada paske, bandom negert ir nustojau, nors irgi buvo, kad kaip cia taip bus dabar
beje as irgi ji nuo pareitu kovo geriau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zirzalele: 26 balandžio 2007 - 15:04
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 26, 16:04)
butent ciklo pradzioj, kai stimuliavimo schema sudarinejom, tada paske, bandom negert ir nustojau, nors irgi buvo, kad kaip cia taip bus dabar
beje as irgi ji nuo pareitu kovo geriau  smile.gif


O gal čia ir buvo sėkmės priežastis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lakiukas @ 2007 04 26, 14:19)
o aš tai ryt važiuoju Vilniun 3iui, nežinau ..bus kaip bus...gleivinė per plona, kraujyje hemoglobino mažai..nepavyks šįkart, važiuosiu atostogauti ir darysiu pertrauką....


Gleivine tai itakos turi, o del hemoglobino - arba nevalgai mesytes, arba labai megsti pieno produktus.
Gal nukraujuoji gausiau per mmm?
Bet Hb kiekis nelabai trukdo pastoti, vat per plona gleivine... tas taip.
Bet jei jau ka - pries pastojant butu gerai Hb susitvarkyti, nes paskui buna laabai skaudu ir sunku jei del kazkokios mazakraujystes tektu prarasti, ka labai sunkiai igyjame.
Mama turi buti kiek imanoma sveika.
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 26, 14:38)
o kaip sekasi Agnilt, ji kaip ir as 13d. dare ir Naugty-me?


Man rytoj HCG tyrimas. labai tikiuosi, kad galesiu prisijungti prie taves ir kartu patryznioti del kokiu nestukiniu baimiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 26, 19:07)
Man rytoj HCG tyrimas. labai tikiuosi, kad galesiu prisijungti prie taves ir kartu patryznioti del kokiu nestukiniu baimiu  4u.gif


o jautiesi kaip?
as ryte HCG kartosiu, tikiuosi viskas gerai bus. fear.gif

idomu dar kaip Agnilt, nieko neraso, gal viskas tvarkoje
Atsakyti
QUOTE(zirzalele @ 2007 04 26, 19:10)
o jautiesi kaip?
as ryte HCG kartosiu, tikiuosi viskas gerai bus.  fear.gif

idomu dar kaip Agnilt, nieko neraso, gal viskas tvarkoje


zinok, nieko as ypatingo nejauciu. krutine jautri, bet ji man po ankstesniu IUI taip pat tokia budavo, o kokiu kitu pozymiu nera. man kazkaip atrodo dar anksti jiems rastis.
o siaip, tai sita IUI ir paruosimas jai buvo labai sekmingi, bet kas daresi man po jos - tai tiesiog tragedija. jau antra diena persalau. persalimas po poros dienu perejo i ziauriai rimta sinusita, kurio be antibijotiku neissigydziau. aisku, konsultavausi su savo gydytoja ir antibus skyre tuos, kuriuos nestukem butu galima, bet vistiek labai neramu. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(naughty-me @ 2007 04 26, 19:22)
zinok, nieko as ypatingo nejauciu. krutine jautri, bet ji man po ankstesniu IUI taip pat tokia budavo, o kokiu kitu pozymiu nera. man kazkaip atrodo dar anksti jiems rastis.
o siaip, tai sita IUI ir paruosimas jai buvo labai sekmingi, bet kas daresi man po jos - tai tiesiog tragedija. jau antra diena persalau. persalimas po poros dienu perejo i ziauriai rimta sinusita, kurio be antibijotiku neissigydziau. aisku, konsultavausi su savo gydytoja ir antibus skyre tuos, kuriuos nestukem butu galima, bet vistiek labai neramu.  blink.gif


o gal, tai i gera, man irgi panasiai buvo, per velykas parvaziavau pas mama, ten visi vaiksciojo su kazkokia bacila, beisisluoguodami su temperaturomis, grizau kita diena matyt namie pasigavau zaraza, o vazuojant dar pasalau, kad kita diena jau slogavausi temperatura 37.6, tada liepziedziu arbatos ir i lova, tam kartui padejo, sloga baisuline, tada dar savaite vel su sloga vargau, penktadieni IUI, po IUI is kart i senelio laidotuves. taip normaliai ir nepasigydziau, savaime viskas praejo.
Atsakyti