Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(eveneir @ 2007 05 29, 21:42)
ačiux Tau  friends.gif  pavyko oro_buckis.gif

nu galu gale thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zbara @ 2007 05 28, 17:59)
labai ačiū.  4u.gif

Papildyta:
va čia labai gražūs fonai nuotraukoms.  drinks_cheers.gif http://sheepserver.n...d6/cgi/best.cgi

labai ačiū 4u.gif
labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
photo frame show programai yra crekas, nereikia jokiu username ar serial.tiesiog nukopini creka i instaliuota programa ir viskas veikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2007 05 30, 10:57)
photo frame show programai yra crekas, nereikia jokiu username ar serial.tiesiog nukopini creka i instaliuota programa ir viskas veikia mirksiukas.gif

gal galima placiau, kaip nukopijuot g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GieNa: 30 gegužės 2007 - 12:09
o gal žinot kur gaut gimtadieninių fono paveikslėlių (vaikiškų) kad tiktų magic pfoto editor programai g.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 05 30, 13:50)
gal galima placiau, kaip nukopijuot g.gif

pati parsisiunciau creka is www.freeserials.com ligtai toks adresas g.gif
atidariau exe. faila tada atsidaro crekas. ji nukopinu i c/program files/pfoto frame

ir viskas tvarkoj ir kai atidarau neismeta jokiu lenteliu kad gali naudoti 15 dienu, nebereikia prisiregistruoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 05 29, 16:33)
parsisiust reikejo is va cia


man kazko neleidzia siusti blink.gif tikriausiai liksiu be grazios programeles cray.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 05 30, 21:22)
man kazko neleidzia siusti  blink.gif  tikriausiai liksiu be grazios programeles  cray.gif

gal kažką netaip darai...šiaip tai veikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 05 30, 21:24)
gal kažką netaip darai...šiaip tai veikia  g.gif


na gal dabar pavyko C09BBC86FC notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Audre @ 2007 05 21, 22:12)
Jau baigiu prarast kantrybe  doh.gif .Parsisiunciu as ta Photo Frame Show programele,instaliuoju ir kai paleidziu visada kabo tos raides ant remelio.Leidzia viska daryti,bet tos raides nedingsta  verysad.gif .Turbut kazko nepadarau iki galo,kad neleidzia naudotis.Labai prasau pagalbos,paaiskinkit man nemoksai.Labai reikia sitos programeles.

Ir man tas pats verysad.gif Manau, todėl, kad jau išnaudojau limitą nemokamos versijos blush2.gif Gal kas žino, kaip visam laikui gauti šią programelę ax.gif
Atsakyti
Sia programele jau keleta kartu turejau, bet labai trumpai... Super tikrai..... o apie rakta seniai svajojau... blush2.gif Usarname B680DC879B Tikra saunuole, kad ji turi ir daliniesi su kitais thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(GieNa @ 2007 05 09, 17:38)
Jei kam reikia galiu rakciuka pasakyt "Magic photo editor", ten kur yra Register, susiraskit savo Username parasykit cia o as jums parasysiu Serial number  mirksiukas.gif

Atsakyti
oi kaip man patiko ta programike..... smile.gif Mano user name M2UR03010AS...tai jei atsiusit serial nuber busiu begalo dekinga. blush2.gif
Papildyta:
mano user name M2UR03010AS...aciu jei padesite su registarcija rolleyes.gif
Atsakyti