Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(ddaivux @ 2007 05 18, 22:37)
labai labai tau ačiū 4u.gif viskas pavyko thumbup.gif  jau naudojuosi ax.gif

tai prasom prasom, smagaus naudojimo thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Atsisiunciau,o uzsiregistrotis butinai? Nes nezinau koki Nr rasyt? Unserename tai parasytas,o kaip suzinot koki Nr. rasyt? O jeigu uzsiregistr.tai ilgiasniam laikui ta programele bus ar irki pora nuotrauku ir viskas? Padėkit nemoksai,aciu
Unserename tai 8AAD8C860D o Nr.?????
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 05 19, 08:56)
Atsisiunciau,o uzsiregistrotis butinai? Nes nezinau koki Nr rasyt? Unserename tai parasytas,o kaip suzinot koki Nr. rasyt? O jeigu uzsiregistr.tai ilgiasniam laikui ta programele bus ar irki pora nuotrauku ir viskas? Padėkit nemoksai,aciu
Unserename tai 8AAD8C860D o Nr.?????

g_``qq4bbB
Atsakyti
GieNa,ačiū labai.Dar klausimas,o su registracija ilgiau tarnaus?
Atsakyti
QUOTE(krita @ 2007 05 20, 21:14)
GieNa,ačiū labai.Dar klausimas,o su registracija ilgiau tarnaus?

Taip prisiregistravus galesi naudotis i valias, ten jau po visam lieka mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano username 341A2C87FB gal galetumet parasyti serial number koki reiketu ivesti ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Jomke @ 2007 05 21, 10:10)
Mano username 341A2C87FB gal galetumet parasyti serial number koki reiketu ivesti  ax.gif  rolleyes.gif

llpdzw@{!N
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 05 21, 08:17)
Taip prisiregistravus galesi naudotis i valias, ten jau po visam lieka mirksiukas.gif


tai labai aciu,labai dziaugiuosi 4u.gif
Atsakyti
Jau baigiu prarast kantrybe doh.gif .Parsisiunciu as ta Photo Frame Show programele,instaliuoju ir kai paleidziu visada kabo tos raides ant remelio.Leidzia viska daryti,bet tos raides nedingsta verysad.gif .Turbut kazko nepadarau iki galo,kad neleidzia naudotis.Labai prasau pagalbos,paaiskinkit man nemoksai.Labai reikia sitos programeles.
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 05 10, 20:13)
va cia idejau magic photo editor 3.5 versija, jei kas norit parsisiuskit, tada as jums serial number galesiu pasakyt mirksiukas.gif

Nu as gudruole blush2.gif blush2.gif Parsisiunciau -visa valanda laukiau ,kol pareis ir nezinau ka blogai padariau,bet as jos niekur nerandu savo kompe g.gif ax.gif blush2.gif
Atsakyti
o sakykit kur jūs randat Magic foto editor fono paveikslėlių parsisiųst g.gif kur randu parsisiunčiu įkeliu į programą vaizdas gaunasi iškraipytas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 05 25, 11:06)
o sakykit kur jūs randat  Magic foto editor fono paveikslėlių parsisiųst g.gif kur randu parsisiunčiu  įkeliu į programą vaizdas gaunasi iškraipytas unsure.gif



Man irgi tai pat doh.gif vaizdai buna iskraipyti , istampyti .radau va cia ju dar vaizdeliu CIA paziurek gal rasi kokiu tinkamu mirksiukas.gif
O gal dar kas idetu kokiu nuorodu , noretusi ir dar kokiu ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti