Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

o man po nauju velgi nebeduoda naudotis megic photo editor :verysad:raso kad laikas isnaudotas g.gif nors pukute28 buvo sakius,kad neribota laika galesiu naudotis.tai idomu kodel cia taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(saule13 @ 2009 01 05, 15:39)
o man po nauju velgi nebeduoda naudotis megic photo editor  :verysad:raso kad laikas isnaudotas g.gif  nors pukute28 buvo sakius,kad neribota laika galesiu naudotis.tai idomu kodel cia taip g.gif

Aš dar kartą su savo klausimu:
Kodėl su šita programėle iškraipo nuotraukas, jei uždedi rėmelį ir užsaugai nuotrauką, tai jos dydis pas mane sumažėja nuo 1.8 MB iki 228 kb. kas čia per bajeris? Tokia lyg voko formatui skirta. Kaip atspausdinti. na vis tik norisi, kad darant nuotraukas 10 * 15 jos gautųsi normalios. Aš niekur nematau kokių formatų nustatymų? O gal jas ištempia todėl, kad nuotrauka apsukta kompe iš horizontalios į vertikalią? Gal kuri jau išsiaiškinot šitą reikaliuką?
Atsakyti
QUOTE(saule13 @ 2009 01 05, 16:39)
o man po nauju velgi nebeduoda naudotis megic photo editor  :verysad:raso kad laikas isnaudotas g.gif  nors pukute28 buvo sakius,kad neribota laika galesiu naudotis.tai idomu kodel cia taip g.gif

gali buti kad antivirusine pagavo cracka ir uzblokavo as tau jau rasiau kad pasijungsiu ir paziuresiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tsima @ 2009 01 05, 21:22)
Aš dar kartą su savo klausimu:
Kodėl su šita programėle iškraipo nuotraukas, jei uždedi rėmelį ir užsaugai nuotrauką, tai jos dydis pas mane sumažėja nuo 1.8 MB iki 228 kb. kas čia per bajeris? Tokia lyg voko formatui skirta. Kaip atspausdinti. na vis tik norisi, kad darant nuotraukas 10 * 15 jos gautųsi normalios. Aš niekur nematau kokių formatų nustatymų? O gal jas ištempia todėl, kad nuotrauka apsukta kompe iš horizontalios į vertikalią? Gal kuri jau išsiaiškinot šitą reikaliuką?

ten galima pasirinkt big format ar kazkaip panasiai
Atsakyti
clap.gif ir vel dekoju pukutei28,kad man viska sutvarke,ACIU clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(laurinute @ 2008 10 02, 14:29)
jus visiskai teisi drinks_cheers.gif
as turiu ta programa bet kodu ne schmoll.gif

jei dar neatsisiuntei PS, tai galiu patarti, susirasti google.com tokia programa torrents ru, ten rasi visko, ko tik sirdis dziaugiasi, tik reikia suprasti rusiskai ax.gif
Atsakyti
Užeikite ir į www.bendraukim.666.lt ten yra parodyta iš kur parsisiūsti photoshopa kaip suvesti kodus mirksiukas.gif
yra ten ir rėmelių ir paveikslėlių ir dar daug visko mirksiukas.gif
Atsakyti
as turejau programa magic photo editor ,o dabar raso kad baiges naudojimo laikas.
Ir nebesuprantu ar daugiau nebegalesiu ja naudotis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajus @ 2009 01 16, 20:47)
as turejau programa magic photo editor ,o dabar raso kad baiges naudojimo laikas.
Ir nebesuprantu ar daugiau nebegalesiu ja naudotis? g.gif

manau pas tave buvo bandomoji versija g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute28 @ 2009 01 16, 21:54)
manau pas tave buvo bandomoji versija g.gif

taip bandomoji,o tai kaip daugiau nebegalesiu ja naudotis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(julijajus @ 2009 01 17, 11:16)
taip bandomoji,o tai kaip daugiau nebegalesiu ja naudotis? g.gif

jai buvo bandomoji nebegalėsi,parašyk pukutei28 ji tau padės kad galėtum naudotis ja toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
pukute28 jusu AZ perpildyta :unsure:
Atsakyti