Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(maam @ 2008 10 28, 22:31)
Nu va ... dar viena protinga moteriske... O kur man, dundukei, ta Username rast? Parsisiunciau... i nors nusauk - nerandu to stebuklingo skaiciu derinio unsure.gif
Ar as padariau taip kaip reikia?
Parsisiunciau is reikiamos nuorodos, isiinstaliavau,  uzsiregistravau, kazka man i pasta prisiunte - na tipo "sveika atvykus"..... o kas toliau? unsure.gif

O gal ne is ten parsipuciau? Gal galit kas imest ta nuoroda, is kurios cia visos Username randat  smile.gif  Pasitikslinsiu



username yra kai atsidarai programa kaireje puseje pats paskutinis po help.
Papildyta:
bet vaistuku neturiu verysad.gif
Atsakyti
Sveiki.
Reike serial num. Magicphoto, jai kas gales padet parasiket i az. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2008 11 17, 12:34)
Sveiki.
Reike serial num. Magicphoto, jai kas gales padet parasiket i az.  mirksiukas.gif


bigsmile.gif ax.gif padekit.
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2008 11 17, 10:34)
Sveiki.
Reike serial num. Magicphoto, jai kas gales padet parasiket i az.  mirksiukas.gif


Sveika,aš tau lygtai rašiau i a.ž. g.gif smile.gif
Atsakyti
Laba,

padekit, mal labai reikia serial number magicphoto programelei E8RU0005DSS 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaSTaa: 23 lapkričio 2008 - 14:47
padekit mergaites,mums taipat labai reikia serial namber,uzername VFIZ0B01CUS
Atsakyti
pukute28 nuostabus zmogus,padejo mums viska sutvarke wub.gif didziausias dekui jai thumbup.gif
Atsakyti
parsisiunciau magicphoto programele, bukit malonios, gal kas galetumete serial number, mano username 4F9N08013S. LABAI... LABAI...PRASAU....IR IS ANKSTO LABAI... LABAI...ACIU...
Atsakyti
man tai su sia programa padejo pukute28 thumbup.gif parasyk jai i az,tikrai pades mirksiukas.gif
Atsakyti
Papildyta:
QUOTE(saule13 @ 2008 11 28, 13:43)
man tai su sia programa padejo pukute28  thumbup.gif parasyk jai i az,tikrai pades mirksiukas.gif

tikiuosi ir man pagelbes parasiau i a.z. del magicphoto
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kruopa12: 29 lapkričio 2008 - 20:50
pukute28 tikra saunuole, ja galima pasitiketi, GARANTUOJU thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
ko tik reikia tą pukute turi tikrai šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti