Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(laurinute @ 2008 09 30, 17:40)
Gal ir as galeciau gaut sia programele ax.gif 4u.gif


Photoshopa reikia parsisiut blush2.gif kadangi jis labai daug "sveria" apie 160 megu tai jo betkur neimesi, reikia jau iš kokios linkomanijos parsisiust, o ten neieisi be pakvietimo ax.gif tai sunkoka iš kur taip paprastai "išpešt" ax.gif
Atsakyti
QUOTE(redux2 @ 2008 10 02, 13:21)
Photoshopa reikia parsisiut  blush2.gif  kadangi jis labai daug "sveria" apie 160 megu tai jo betkur neimesi, reikia jau iš kokios linkomanijos parsisiust, o ten neieisi be pakvietimo  ax.gif  tai sunkoka iš kur taip paprastai "išpešt"  ax.gif

jus visiskai teisi drinks_cheers.gif
as turiu ta programa bet kodu ne schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute28 @ 2008 09 29, 20:44)
as turiu photoshopa blush2.gif


na pukute28 rase, kad turi,tai mes ir galvojam,gal butu galima ja gauti poilna su viskuo?
Atsakyti
QUOTE(megule @ 2008 10 02, 17:35)
na pukute28 rase, kad turi,tai mes ir galvojam,gal butu galima ja gauti poilna su viskuo?

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif pritariu drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(megule @ 2008 10 02, 17:35)
na pukute28 rase, kad turi,tai mes ir galvojam,gal butu galima ja gauti poilna su viskuo?

Kreipkis i pukute28,tikrai pagelbes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(megule @ 2008 09 30, 12:42)
ar galėčiau gauti tą programėlę  blush2.gif



QUOTE(laurinute @ 2008 09 30, 16:40)
Gal ir as galeciau gaut sia programele ax.gif 4u.gif



QUOTE(megule @ 2008 10 02, 17:35)
na pukute28 rase, kad turi,tai mes ir galvojam,gal butu galima ja gauti poilna su viskuo?



QUOTE(laurinute @ 2008 10 08, 16:41)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif pritariu drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif

parasykit man i az drinks_cheers.gif
Atsakyti
o KAIP TEN SU TA KITA Magic photo shop (ar kaip ten) programa, kazkada tema sekiau, visos tuos username rase tik rase .... o man vis niekaip nepavyksta to username rast. Gal galit kuri nors pagelbet? Siaip kazkur uzsiregistravau, kazkokia isiinstaliavau. Nu gal as ne ta parsisiunciau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(PASmane @ 2008 08 30, 12:30)
APKIRPTI GALI IR SU FASTSTONE. KAI JAU UŽDĖSI RĖMELĮ IR PASPAUSI OK,PRIEŠ SEIVINDAMA ĮRANKIŲ JUOSTELĖJE(VIRŠUJE) PASIRINK-CROP BOARD(ŽENKLIUKAS PRIEŠ ŽALIĄ A RAIDĘ ax.gif ). ATSIDARYS TA NUTRAUKA-SU PELE PAŽYMĖK RĖMELIŲ KRAŠTELIUS  IR SPAUSK CROP. DABAR JAU SAVE AS-NIEKAS NEIŠSITAMPO mirksiukas.gif .



Sveikute, nelabai suprantu kaip ten su remeliu, kad ir koki uzdedu, man nuotrauka tampa po remeliu sad.gif ka darau ne taip ??? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(d-oncek @ 2008 09 20, 16:16)
remelis turi but kiauras mirksiukas.gif



o is kur zinoti kurie kiauri, nes kiek tik dedu vis vien nesimato blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dru-gelis @ 2008 10 16, 15:53)
Sveikute, nelabai suprantu kaip ten su remeliu, kad ir koki uzdedu, man nuotrauka tampa po remeliu sad.gif ka darau ne taip ???  blush2.gif
Papildyta:
o is kur zinoti kurie kiauri, nes kiek tik dedu vis vien nesimato  blush2.gif  ax.gif

o tas magic photo pasinaudoji 30 dienu ir viskas taip iseina daugiau nebedus naudotis?ar kaip ten?
Atsakyti
labas vakarelis, mamytes. parsisiunciau programele Magic Photo Editor, kuri labai patiko ir noreciau vaistuku Serial number jai taigi Username CC77CC87FA. aciu
Atsakyti
Nu va ... dar viena protinga moteriske... O kur man, dundukei, ta Username rast? Parsisiunciau... i nors nusauk - nerandu to stebuklingo skaiciu derinio unsure.gif
Ar as padariau taip kaip reikia?
Parsisiunciau is reikiamos nuorodos, isiinstaliavau, uzsiregistravau, kazka man i pasta prisiunte - na tipo "sveika atvykus"..... o kas toliau? unsure.gif

O gal ne is ten parsipuciau? Gal galit kas imest ta nuoroda, is kurios cia visos Username randat smile.gif Pasitikslinsiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maam: 28 spalio 2008 - 22:33
pas mane vaistukai ir man nereikia jokio user name!parasykit man az susitarsim! 4u.gif
Atsakyti