Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(Aleksiuke @ 2007 05 11, 10:43)

Tik man duoda nuolat tą patį foną. Kiek suprantu, tai ji galima pakeisti į nuotrauką, bet tada ji būna labai jau išplaukusi. Iš kur galima gauti kitą foną  ax.gif

as internete visokiu fonu ieskodavau, pvz kad ir per google smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 05 11, 12:22)
as internete visokiu fonu ieskodavau, pvz kad ir per google smile.gif

aišku, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Man ismeta tokia lentele user posted image. Tai kur registruotis?
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2007 05 11, 14:13)
Man ismeta tokia lentele user posted image. Tai kur registruotis?

nu tai viskas jus sekmingai uzsiregistravote, dabar naudokites i valias, o jei neleidzia, patarciau perilstaliuot ta magic photo editor mirksiukas.gif
Atsakyti
mano username C09BBC888C
Atsakyti
QUOTE(Žemuogė @ 2007 05 11, 14:30)
mano username C09BBC888C

\ogafn-SAq
Atsakyti
Man tai gerai atradus sia programa. Atsisiunciau pilna versija, gerai taip kaip yra smile.gif As dar neprisiregistravau. Kol nereikia tai gerai ir taip. O beje, kam cia ta registracija?
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 05 11, 14:29)
nu tai viskas jus sekmingai uzsiregistravote, dabar naudokites i valias, o jei neleidzia, patarciau perilstaliuot ta magic photo editor mirksiukas.gif

Labai Aciu 4u.gif
Atsakyti
mano kodas CE7EDC862C Aciu 4u.gif
Papildyta:
Tai kaip galima dar nauju remeliu isisdet i sita programa?Ir ka dar reiktu daryt ,kad taip nuotraukos neistemptu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dalytuke @ 2007 05 12, 19:22)
mano kodas CE7EDC862C Aciu  4u.gif
Papildyta:
Tai kaip galima dar nauju remeliu isisdet i sita programa?Ir ka dar reiktu daryt ,kad taip nuotraukos neistemptu? g.gif

\Zh]ai"?xt
Atsakyti
Man kaskodel raso invalid serial number g.gif
Atsakyti
Nu as persiinstaliavau ta programa nes man mete kad invalidas numeris tai rasau nauja gal bus gerai g.gif M0EH05010OS
Aciu
Atsakyti