Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

nu va rasau toliau,uzdejau remeli ir norejau ji pakelti kadgalvos geriau matytusi ,bet kojos islindo uz remeliu ,taip nuotrauka ir issisaugojo. kaip tas kojas istrint ir kaip ta s nuotraukas issisaugoti savo kompe o ne toj programoj, nes toj programoj rodo kadnuotraukasu remeliu yra ,o kai atsidarau savo aplanka ten jos nera. surrender.gif
Atsakyti
PASmane ar kuri kita mergaite gal zinot,kaip su FastStone i viena remeli idėti kelias foto?
Tarkim i toki? smile.gif
user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megule: 29 rugpjūčio 2008 - 11:10


na po truputi aiskeja ,bet kai uzdejau remeli tai mano dalis koju liko uz remeliu ir nuotrauka yra su remeliu ir su mano islindusiomis kojomis uz remeliu, niekaip nesuprantu ka toliau daryti. doh.gif
[/quote]

RĖMELĮ IŠTEMPK PAGAL NUOTRAUKĄ(JEI PER DAUG-JIS NUSIKIRPS ax.gif ).JEI NETINKA PAGAL ŽMONES NUOTRAUKOJE-TEKS IEŠKOTI RĖMELIO SU TINKANČIU IŠKIRPIMU blush2.gif . RĖMELIŲ YRA TIKRAI DAUG IR ĮVAIRIAUSIŲ-TIKRAI KOKĮ PRIDERINSI bigsmile.gif .

Papildyta:
QUOTE(editalč11 @ 2008 08 29, 01:14)
nu va rasau toliau,uzdejau remeli ir norejau ji pakelti kadgalvos geriau matytusi ,bet kojos islindo uz remeliu ,taip nuotrauka ir issisaugojo. kaip tas kojas istrint ir kaip ta s nuotraukas issisaugoti savo kompe o ne toj programoj, nes toj programoj rodo kadnuotraukasu remeliu yra ,o kai atsidarau savo aplanka ten jos nera. surrender.gif


KAI JAU PASIRINKSI TINKAMĄ RĖMELĮ-DEŠINĖJE APAČIOJE SPAUSK OK. PO TO JAU SEIVINK SAVO APLANKE mirksiukas.gif .

Papildyta:
QUOTE(megule @ 2008 08 29, 12:09)
PASmane ar kuri kita mergaite gal zinot,kaip su FastStone i viena remeli idėti kelias foto?
Tarkim i toki? smile.gif
user posted image


ECH,AŠ DAR IRGI NESUMASTAU KAIP TAS 2 AR DAUGIAU NUOTRAUKYČIŲ ĮDĖTI...JEI KAS MOKATE-IR AŠ MIELAI PASIMOKINČIAU blush2.gif ...
Atsakyti
[quote=PASmane,2008 08 29, 19:30]
na po truputi aiskeja ,bet kai uzdejau remeli tai mano dalis koju liko uz remeliu ir nuotrauka yra su remeliu ir su mano islindusiomis kojomis uz remeliu, niekaip nesuprantu ka toliau daryti. doh.gif
[/quote]

RĖMELĮ IŠTEMPK PAGAL NUOTRAUKĄ(JEI PER DAUG-JIS NUSIKIRPS ax.gif ).JEI NETINKA PAGAL ŽMONES NUOTRAUKOJE-TEKS IEŠKOTI RĖMELIO SU TINKANČIU IŠKIRPIMU blush2.gif . RĖMELIŲ YRA TIKRAI DAUG IR ĮVAIRIAUSIŲ-TIKRAI KOKĮ PRIDERINSI bigsmile.gif .

Papildyta:
KAI JAU PASIRINKSI TINKAMĄ RĖMELĮ-DEŠINĖJE APAČIOJE SPAUSK OK. PO TO JAU SEIVINK SAVO APLANKE mirksiukas.gif .

Papildyta:
ECH,AŠ DAR IRGI NESUMASTAU KAIP TAS 2 AR DAUGIAU NUOTRAUKYČIŲ ĮDĖTI...JEI KAS MOKATE-IR AŠ MIELAI PASIMOKINČIAU blush2.gif ...
[/quote]
pasakykit, prasau, per kokia komanda sioje programoje reikia eiti, kad surast tuos remelius kur jie yra?? aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(editalč11 @ 2008 08 29, 00:14)
nu va rasau toliau,uzdejau remeli ir norejau ji pakelti kadgalvos geriau matytusi ,bet kojos islindo uz remeliu ,taip nuotrauka ir issisaugojo. kaip tas kojas istrint ir kaip ta s nuotraukas issisaugoti savo kompe o ne toj programoj, nes toj programoj rodo kadnuotraukasu remeliu yra ,o kai atsidarau savo aplanka ten jos nera. surrender.gif

As pries uzdedant remeli apkerpu foto,arba galima uzdet remeli ir kas nereikalinga tada nukirpt,.Foto saugau SAVE AS ir kai atsidarau as matau tas pakeistas mirksiukas.gif

Jau kai ka issifravau su kitu pagalba,gal ir kitoms galesiukuo padet... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(PASmane @ 2008 06 20, 22:42)

LABAI PAPRASTA,TIK REIKIA TURĖTI PASIRINKUS RĖMELŲ ax.gif .ATSIDARYK PROGRAMĄ ,PO TO APLANKĄ,KURIAME YRA NUOTRAUKOS(PASIRINK,KURIĄ RĖMINSI).PASPAUSK ĮRANKIŲ JUOSTELĖJE ŽALIĄ A RAIDĘ,PO TO KAIRĖJE PUSĖJE APATINIU ŽENKLIUKU JĄ SUMAŽINK. RĖMELIŲ IEŠKOK 4 ŽENKLIUKU NUO APAČIOS(VĖL TURĖSI PASIRINKTI KURIAME APLANKE TAVO KOMPIUTERYJE JIE YRA).PASIRINKSI RĖMELĮ ,ATIDARYSI,BELIKS TIK IŠTEMPTI PAGAL NUOTRAUKOS DYDĮ. assa.gif


Cia labai gerai paaiskino kaip ka daryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2008 08 29, 20:56)
As pries uzdedant remeli apkerpu foto,arba galima uzdet remeli ir kas nereikalinga tada nukirpt,.Foto saugau SAVE AS ir kai atsidarau as matau tas pakeistas mirksiukas.gif

Jau kai ka issifravau su kitu pagalba,gal ir kitoms galesiukuo padet... blush2.gif
Papildyta:
[/color]

Cia labai gerai paaiskino kaip ka daryt mirksiukas.gif

o kaip ta foto apkerpi?
man jau beveik gaunasi, tik nerandu to SAVE AS
Atsakyti


Papildyta:
KAI JAU PASIRINKSI TINKAMĄ RĖMELĮ-DEŠINĖJE APAČIOJE SPAUSK OK. PO TO JAU SEIVINK SAVO APLANKE mirksiukas.gif .


NU ZINOKIT MAN LABAI KEISTAI GAUNASI TAS SEIVINIMAS , ISSAUGAU NUOTRAUKYTE APLANKE, KAI NUEINU I TA APLANKA TAI ANT VIRSELIO MATOSI KAD TA NUOTRAUKYTE SU TUO REMELIU YRA ,O KAI APLANKA ATSIDARAU YRA NUOTRAUKYTE TIK BE REMELIO. TAI BANDZIAU ISSAUGOTI NE APLANKE IR ISISAUGOJO TIK BE REMELIO.
Papildyta:
QUOTE(d-oncek @ 2008 08 29, 21:56)
As pries uzdedant remeli apkerpu foto,arba galima uzdet remeli ir kas nereikalinga tada nukirpt,.Foto saugau SAVE AS ir kai atsidarau as matau tas pakeistas mirksiukas.gif

Jau kai ka issifravau su kitu pagalba,gal ir kitoms galesiukuo padet... blush2.gif
Papildyta:
[/color]

Cia labai gerai paaiskino kaip ka daryt mirksiukas.gif

aha as pagal sita nuoroda labai daug ka issiaiskinau ,bet neiseina apkarpyti ,ir isaugoti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editalč11: 29 rugpjūčio 2008 - 21:11
QUOTE(rgricikes @ 2008 08 29, 20:21)
o kaip ta foto apkerpi?
man jau beveik gaunasi, tik nerandu to SAVE AS

Kai pasididini foto 2kart spragteli ,Kaireje ekrano ,kai pele iki krasto nuvedi -atsirsnda lentele.Ten yra ir CROP BOARD-apsikerpi kiek reikia ir uztvirtini mygtuku CROP
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-oncek: 29 rugpjūčio 2008 - 21:18
VISKAS GERAI SU TOM UŽSEIVINTOM NUOTRAUKYTĖM thumbup.gif . KAI ATSIDARAI APLANKĄ-RODO,KAD BE RĖMELIO. TADA PASIDIDINK(ATSIDARYK) NUOTRAUKYTĘ IR PER VISĄ EKRANĄ RODYS SU RĖMELIU mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(PASmane @ 2008 08 29, 21:21)
VISKAS GERAI SU TOM UŽSEIVINTOM NUOTRAUKYTĖM thumbup.gif . KAI ATSIDARAI APLANKĄ-RODO,KAD BE RĖMELIO. TADA PASIDIDINK(ATSIDARYK) NUOTRAUKYTĘ IR PER VISĄ EKRANĄ RODYS SU RĖMELIU mirksiukas.gif .

O pas mane rodo ir nepasididinus
Atsakyti
QUOTE(PASmane @ 2008 08 29, 23:21)
VISKAS GERAI SU TOM UŽSEIVINTOM NUOTRAUKYTĖM thumbup.gif . KAI ATSIDARAI APLANKĄ-RODO,KAD BE RĖMELIO. TADA PASIDIDINK(ATSIDARYK) NUOTRAUKYTĘ IR PER VISĄ EKRANĄ RODYS SU RĖMELIU mirksiukas.gif .

ne nu tikrai fokusas ,man net mintis nebekilo jos atidarineti kai matau kad aplanke ji be remelio ,aciu jums merginos ,vargstu ne as viena bet ir kitus varginu,viskas gerai nutraukyte su remeliu ,dabar bandysiu apkarpyti, ziuresim kaip gausis. drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
nu apkarpyti isejo su kazkuria Microsoft Ofice .......... programa ,bet veidai biski issitempe doh.gif
Atsakyti