Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(PASmane @ 2008 08 26, 22:41)
TAIP.AŠ SPAUDŽIU TĄ EXE,ATSIDARO-DOWNLANDS,SPAUDŽIU,INSTALIUOJU IR VISKAS PAVYKSTA(ĮKĖLIAU SAVO PROGRAMĄ Į ATSKIRĄ APLANKĄ IR DABAR DAR KARTĄ PABANDŽIAU-VISKAS thumbup.gif ).

CNET Download.com is the safe and trusted provider for FastStone Image Viewer 3.5

To complete your download, click the Download Now link below:


Download Now (4.06MB)
Tested spyware free
All software on CNET Download.com is tested, scanned, and monitored frequently to assure it is free of spyware, adware, viruses, and other malicious programs. Learn more about the safety of our downloads.
Spaudziasi tik raudoni,kai pirma paspaudziau tai jau rasiau ka gavau doh.gif Aciu labai uz pagalba 4u.gif Gyveni ir mokaisi thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-oncek: 26 rugpjūčio 2008 - 22:50
NU TAIP DOWNLOAD NOW(MĖLYNA SPALVA) SPAUDŽIU IR VISKAS NORMALIAI...

JAU NE VIENA MERGINA ATSISIUNTĖ IR DŽIAUGIASI(TUO LABIAU,KAD SU JA LABAI PAPRASTA ĮDĖTI NUOTRAUKĄ Į RĖMELĮ) ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PASmane: 26 rugpjūčio 2008 - 22:57
QUOTE(PASmane @ 2008 08 26, 22:54)
NU TAIP DOWNLOAD NOW(MĖLYNA SPALVA) SPAUDŽIU IR VISKAS NORMALIAI...

JAU NE VIENA MERGINA ATSISIUNTĖ IR DŽIAUGIASI(TUO LABIAU,KAD SU JA LABAI PAPRASTA ĮDĖTI NUOTRAUKĄ Į RĖMELĮ) ax.gif

Per kancias i zvaigzdes thumbup.gif Jau turiu,dar karta aciu uz kantrybe ir pagalba drinks_cheers.gif 4u.gifEinu miegot rytoj pastudijuosiu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo d-oncek: 26 rugpjūčio 2008 - 23:05
SMAGU,KAD PAGALIAU PAVYKO clap.gif...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PASmane: 26 rugpjūčio 2008 - 23:13
nu ka merginos ,parasete lygtai viska tiksliai ,bet ar sita programa as atsisiunčiau (Fast Stone Image Viewer 3.5 ) ,nes as cia jokiu remeliu nematau doh.gif
Atsakyti
IŠ KUR PARSISIŪSTI RĖMELIŲ IEŠKOK TEMELĖJE-RĖMELIAI NUOTRAUKOMS(TEN MERGINOS NEMAŽAI ADRESŲ PARINKUSIOS mirksiukas.gif ).O SU ŠITA PROGRAMA LABAI LENGVAI JUOS UŽDĖSI bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(PASmane @ 2008 08 27, 09:28)
IŠ KUR PARSISIŪSTI RĖMELIŲ IEŠKOK TEMELĖJE-RĖMELIAI NUOTRAUKOMS(TEN MERGINOS NEMAŽAI ADRESŲ PARINKUSIOS mirksiukas.gif ).O SU ŠITA PROGRAMA LABAI LENGVAI JUOS UŽDĖSI bigsmile.gif .

As kai uzdedu remeli,tai jis nekiauras blush2.gif Paveikslelis ant foto doh.gif
Atsakyti
IEŠKOK KIAURŲ mirksiukas.gif . KAI SU PROGRAMA RENKIESI RĖMELĮ DEŠINĖJE VIRŠUJE RODO KIAURAS AR NE ax.gif .TEKS ATSIRŪŠIUOTI bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(PASmane @ 2008 08 28, 21:28)
IEŠKOK KIAURŲ mirksiukas.gif . KAI SU PROGRAMA RENKIESI RĖMELĮ DEŠINĖJE VIRŠUJE RODO KIAURAS AR NE ax.gif .TEKS ATSIRŪŠIUOTI bigsmile.gif .

O ,mano geroji patareja.Aciu labai uz greitus atsakymus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
ĮMETU KELIS PABANDYMUI mirksiukas.gif (ČIA IŠ INTERNETO):
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
UPS... doh.gif ...ČIA GAL NE Į TĄ TEMĄ MESTELĖJAU... blush2.gif ...
Atsakyti
nu man nesigauna nors tu pasikark, ir ta programa parsisiunciau apie kuria cia gale kalbeta ,ir tuos paskutinius remelius issisaugojau ,nu nesuprantu kaip su ta programa reikia juos ten ideti ir gana frusty.gif
Papildyta:
QUOTE(PASmane @ 2008 06 21, 00:42)
LABAI PAPRASTA,TIK REIKIA TURĖTI PASIRINKUS RĖMELŲ ax.gif .ATSIDARYK PROGRAMĄ ,PO TO APLANKĄ,KURIAME YRA NUOTRAUKOS(PASIRINK,KURIĄ RĖMINSI).PASPAUSK ĮRANKIŲ JUOSTELĖJE ŽALIĄ A RAIDĘ,PO TO KAIRĖJE PUSĖJE APATINIU ŽENKLIUKU JĄ SUMAŽINK. RĖMELIŲ IEŠKOK 4 ŽENKLIUKU NUO APAČIOS(VĖL TURĖSI PASIRINKTI KURIAME APLANKE TAVO KOMPIUTERYJE JIE YRA).PASIRINKSI RĖMELĮ ,ATIDARYSI,BELIKS TIK IŠTEMPTI PAGAL NUOTRAUKOS DYDĮ. assa.gif

na po truputi aiskeja ,bet kai uzdejau remeli tai mano dalis koju liko uz remeliu ir nuotrauka yra su remeliu ir su mano islindusiomis kojomis uz remeliu, niekaip nesuprantu ka toliau daryti. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editalč11: 28 rugpjūčio 2008 - 23:42