Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

mamytes reikia pagalbos parsisiunciau PHOTO FRAME SHOW ir kur gauti user name ir aktivation code
labai dekoju
Atsakyti
QUOTE(gudytejol @ 2008 07 19, 15:37)
mamytes reikia pagalbos parsisiunciau PHOTO FRAME SHOW ir kur gauti user name ir aktivation code
labai dekoju

arba persiskaityk visa tema ir rasi arba kreipkis i mane!kokia pas ju antivirusine?
Atsakyti
Dar kartelis didelis ačiū pukutei už pagalba,ji ne tik viska sutvarko,bet ir dar nudžiugina nauja kokia programėle. clap.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(vaidile @ 2007 04 24, 15:44)
turiu magic photo  programele..galiu atsiusti per skype arba gali atsisiusti is cia
MAGIC PHOTO

parsisiunčiau ir aš ją user posted image , jau taip senai norėjau kokios rėmelių programos ir pagaliau assa.gif

AČIŪ už nuorodą aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(laura1227 @ 2008 06 03, 19:18)

O ten ka reik spaust ,kad atsisiust?Ten net 8 variantai siusti g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2008 08 26, 00:10)
O ten ka reik spaust ,kad atsisiust?Ten net 8 variantai siusti g.gif  doh.gif


TĄ PIRMĄ IR INSTALIUOKIS mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 05 09, 18:38)
Jei kam reikia galiu rakciuka pasakyt "Magic photo editor", ten kur yra Register, susiraskit savo Username parasykit cia o as jums parasysiu Serial number  mirksiukas.gif

na cia sena zinute, kai GieNa siulesi rakciuka pasakyti . prisiregistravau ir as magicphoto ir reikia to rakciuko, kas man dabar pades ji suvairuoti, mano User Name I6VP0D010RS ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo editalč11: 26 rugpjūčio 2008 - 00:38
ai ir be user name patvirtinomo galima kai ka paveikti.
Atsakyti
QUOTE(laura1227 @ 2008 06 03, 19:18)



QUOTE(d-oncek @ 2008 08 25, 23:10)
O ten ka reik spaust ,kad atsisiust?Ten net 8 variantai siusti g.gif  doh.gif



QUOTE(PASmane @ 2008 08 25, 23:23)
TĄ PIRMĄ IR INSTALIUOKIS mirksiukas.gif .

tai kai paspaudziau pirma-parsisiunciau doctor spyware lotuliukas.gif Dabar gilinuosi kaip istrint,nepavyksta panaikint zenkiuko apacioj desinej ekrano.Ai kai nesupranti tai geriau nelist,bet kitaip neismoksi g.gif Vistiek bandysiu faststone kaip nors parsisiust blush2.gif
Atsakyti
NESUPRATAU g.gif ....SPECIALIAI DAR KARTĄ SIUNČIAUSI,KAD ŽINOČIAU KURIS ax.gif ... IR PAS MANE NORMALIAI INSTALIAVOSI bigsmile.gif . TAI PER GOOGLE BANDYK blush2.gif
Atsakyti
Download FastStone Image Viewer

FastStone Image Viewer 3.5 2008-01-15

English Version

exe

exe (site 2)
zip

portable


Dabar jau geriau pakankinsiu klausimais doh.gif Tai man spaust ta kur exe?
Atsakyti
TAIP.AŠ SPAUDŽIU TĄ EXE,ATSIDARO-DOWNLANDS,SPAUDŽIU,INSTALIUOJU IR VISKAS PAVYKSTA(ĮKĖLIAU SAVO PROGRAMĄ Į ATSKIRĄ APLANKĄ IR DABAR DAR KARTĄ PABANDŽIAU-VISKAS thumbup.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PASmane: 26 rugpjūčio 2008 - 22:42