Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(pukute28 @ 2008 06 02, 21:53)
as va vakar parsisunciau faststone image viewer tai su ja labai lengva uzdet remelius tik aisku juos jau reikia turet smile.gif

dar toke negirdeta ax.gif kur cia toke radai? 4u.gif
Atsakyti
ai pas kliente uzmaciau biggrin.gif intike yra ji nemokama biggrin.gif ten nesudetingai remeli galima istemt butent pagal nuotraukos dydi nu greitu laiku darysiu nuotraukas tai paziuresiu kas gausis g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute28 @ 2008 06 03, 09:18)
ai pas kliente uzmaciau biggrin.gif intike yra ji nemokama biggrin.gif ten nesudetingai remeli galima istemt butent pagal nuotraukos dydi nu greitu laiku darysiu nuotraukas tai paziuresiu kas gausis g.gif

viskas aisku thumbup.gif
Atsakyti
Idedu nuoroda: http://www.faststone...werDownload.htm
Atsakyti
aciu tau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laura1227 @ 2008 06 03, 20:18)

dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laura1227 @ 2008 06 03, 20:18)

mergaites papasakokite o kaip cia uzdeti ta remely? nes ten matau tik tuos visokius "mask" , o kaip ta remely uzdeti ? g.gif
dekoju 4u.gif
Atsakyti
LABAI PAPRASTA,TIK REIKIA TURĖTI PASIRINKUS RĖMELŲ ax.gif .ATSIDARYK PROGRAMĄ ,PO TO APLANKĄ,KURIAME YRA NUOTRAUKOS(PASIRINK,KURIĄ RĖMINSI).PASPAUSK ĮRANKIŲ JUOSTELĖJE ŽALIĄ A RAIDĘ,PO TO KAIRĖJE PUSĖJE APATINIU ŽENKLIUKU JĄ SUMAŽINK. RĖMELIŲ IEŠKOK 4 ŽENKLIUKU NUO APAČIOS(VĖL TURĖSI PASIRINKTI KURIAME APLANKE TAVO KOMPIUTERYJE JIE YRA).PASIRINKSI RĖMELĮ ,ATIDARYSI,BELIKS TIK IŠTEMPTI PAGAL NUOTRAUKOS DYDĮ. assa.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute28 @ 2008 05 22, 12:57)
galima biggrin.gif uzsuk i mano temele nuoroda mano parase

ir as noreciau vaistuku ax.gif
Atsakyti
biggrin.gif noreti nedraudziama biggrin.gif parasykit man i skipe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laura1227 @ 2008 03 19, 00:29)
Del vaistuku kreipkites i pukute27,ji man padejo nemokamai,manau neatsisakys padeti ir jums... mirksiukas.gif

O cia http://www.scrapbook...m/download.aspx galite rasti nemokama programele, galima pasidaryti geneologini medi ir kitus grazius fonus...isbandykite...

parsisiunciau,bet raso klaida,gal kas zinot kodel?
Atsakyti