Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(zidinga @ 2008 03 18, 12:57)
Gal kas pagelbetu su programele magic photo editor,nes pas mane baigesi laikas.Buciau dekinga.



Del vaistuku kreipkites i pukute27,ji man padejo nemokamai,manau neatsisakys padeti ir jums... mirksiukas.gif

O cia http://www.scrapbook...m/download.aspx galite rasti nemokama programele, galima pasidaryti geneologini medi ir kitus grazius fonus...isbandykite...
Atsakyti
QUOTE(laura1227 @ 2008 03 18, 23:29)
Del vaistuku kreipkites i pukute27,ji man padejo nemokamai,manau neatsisakys padeti ir jums... mirksiukas.gif

O cia http://www.scrapbook...m/download.aspx galite rasti nemokama programele, galima pasidaryti geneologini medi ir kitus grazius fonus...isbandykite...

niu atrodo neblogai ta programele bet kaip ja parsisiust g.gif
Atsakyti
Ši programėle man patiko,tik klausimas ar ji galios irgi kaip ir kitos programos ribotą laiką?
O atsisusti reikia kur yra keturi kavadratai trijuose yra browse,o pirmąjame download,ten ir spaudi ir siunčias.
Atsakyti
Raso, kad programa nemokama, man atrodo, kad laikas neribojamas,bent jau nemaciau registracijos ar serijos numeriu nepraso.
Atsakyti
QUOTE(zidinga @ 2008 03 19, 13:43)
Ši programėle man patiko,tik klausimas ar ji galios irgi kaip ir kitos programos ribotą laiką?
O atsisusti reikia kur yra keturi kavadratai trijuose yra browse,o pirmąjame download,ten ir spaudi ir siunčias.

jau siunciuos aciu .... aciuks.gif
Atsakyti
O man kažko nesigauna, vis instaliuojasi ir niekaip nesibaigia... PREPARING TO INSTAL, čia kaip jį pabaigt...
Atsakyti
QUOTE(Lauriuke 80 @ 2008 03 27, 16:30)
O man kažko nesigauna, vis instaliuojasi ir niekaip nesibaigia...  PREPARING TO INSTAL, čia kaip jį pabaigt...



Tai gal pirma pabandyk issaugoti ir tada instaliuoti.
Atsakyti
Ką tik susiinstaliavau Magic foto editor programėlę bigsmile.gif Dabar darbuojuosi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristepala @ 2008 03 27, 23:32)
Ką tik susiinstaliavau Magic foto editor programėlę bigsmile.gif  Dabar darbuojuosi ax.gif

na ir kaip tau ji? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 28, 00:33)
na ir kaip tau ji? smile.gif

Kaip pirma programėlė su kuria bandau žaisti, tai LIUX, negaliu atsidžiaugti thumbup.gif
Tik nelabai suprantu ar ten nėra fonu, nes db nuotraukas darau ant darbalaukio fonų, kurios buvau parsisiuntusi blush2.gif Bet žinokit visai neblogai atrodo bigsmile.gif
Gal galite patarti kaip reikia ten susirasti tuos fonus. Pirmuose temos puslapiuose skaičiau, kad reikia užeiti ant "Backdrop", bet man tada kažkodėl atidaro mano nuotraukų failą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristepala: 28 kovo 2008 - 13:11
QUOTE(Kristepala @ 2008 03 28, 15:10)
Kaip pirma programėlė su kuria bandau žaisti, tai LIUX, negaliu atsidžiaugti thumbup.gif 
Tik nelabai suprantu ar ten nėra fonu, nes db nuotraukas darau ant darbalaukio fonų, kurios buvau parsisiuntusi blush2.gif  Bet žinokit visai neblogai atrodo bigsmile.gif
Gal galite patarti kaip reikia ten susirasti tuos fonus. Pirmuose temos puslapiuose skaičiau, kad reikia užeiti ant "Backdrop", bet man tada kažkodėl atidaro mano nuotraukų failą g.gif

internete susirask fonu patinkanciu,juos issisaugok kompe ir spausk backround 4u.gif berots taip rasosi ir turetu viskas pavykti thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
QUOTE(Kristepala @ 2008 03 28, 14:10)
Kaip pirma programėlė su kuria bandau žaisti, tai LIUX, negaliu atsidžiaugti thumbup.gif 
Tik nelabai suprantu ar ten nėra fonu, nes db nuotraukas darau ant darbalaukio fonų, kurios buvau parsisiuntusi blush2.gif  Bet žinokit visai neblogai atrodo bigsmile.gif
Gal galite patarti kaip reikia ten susirasti tuos fonus. Pirmuose temos puslapiuose skaičiau, kad reikia užeiti ant "Backdrop", bet man tada kažkodėl atidaro mano nuotraukų failą g.gif

spausk help programoje kur yra paskui uzei i http://www.picget.net/ uzeik ten kairiam sone bus magic photo ten ileis i ju psl ir matysi bus download bacgraund,ten ijejusi rasi ju laaabai daug
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airiduko mamyte: 28 kovo 2008 - 15:38