Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(pukute27 @ 2008 03 07, 16:51)
nezinau paziuresim ax.gif

supratau biggrin.gif
Atsakyti
Labai dėkoju, pukute27 už pagalbą su vaistukais Magic Photo Editor bei Photo Frame Show programytėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čiunčia: 10 kovo 2008 - 13:59
QUOTE(pukute27 @ 2008 03 06, 18:06)
g.gif na viesai tai nedrysiu pasakoti blush2.gif kaip ieskot vaistuku doh.gif


labai patiko programele,gal galetum padeti su vaistukais???? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
labai prasau blush2.gif buciau dekinga
Atsakyti
Labai labai ačiu, pukute27 už didelę pagalbą su vaistukais Dreemlight ir kitoms programoms


p.s.jei kuom galesiu ir as padesiu...
Atsakyti
QUOTE(laura1227 @ 2008 03 13, 22:59)
Labai labai ačiu, pukute27 už didelę pagalbą su vaistukais Dreemlight ir kitoms programoms
p.s.jei kuom galesiu ir as padesiu...

kiek mokejote uz vaistukus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laura1227 @ 2008 03 13, 22:59)
Labai labai ačiu, pukute27 už didelę pagalbą su vaistukais Dreemlight ir kitoms programoms
p.s.jei kuom galesiu ir as padesiu...


prasau gal galite padeti su vaistukais programelei magic foto editor?? g.gif
labai prasau
Atsakyti
QUOTE(Liucyjka @ 2008 03 15, 20:48)
prasau gal galite padeti su vaistukais programelei magic foto editor?? g.gif
labai prasau

parasyk az atsiusiu creaka mirksiukas.gif
Atsakyti
As turiu parsisiuntus nemokamai Photo Frame Show. Tik beda tame, kad ten neregistruota versija, todel betką darant su rėmeliu ir foto, užsideda tas bjaurus vandens ženklas. Ir kaip galėčiau kompiuteryje esančius rėmelius įtraukti į tos programos rėmelių pasirinkimo katalogą nieko daugiau nebesisiunčiant? O jei registruočiau, tai tada vėl būtų galima ja naudotis tik 30 dienų g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 16 kovo 2008 - 20:24
Labai širdingai ačiū pukute27 už pagalbą su magic photo editor ir dar galybe kitų programėlių. Taip šauniai viską paaiškinai 4u.gif ir taip puikiai sutvarkei bardaką mano kompiuteryj blush2.gif . Labai smagiai pasibendravom, kitą kartą vėl kreipsiuosi , jei reikės kokios pagalbos 4u.gif
Gavosi taip ,kad kreipiausi tik dėl vienos programėlės, o gavau ir keletą kitų ir fonų, ir tvarką kompiuteryj nes su mažyleniekaip neprisiruošiau pati susidėliot į vietas .

Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 16, 17:39)
parasyk az atsiusiu creaka mirksiukas.gif


kur man tau parasyt??? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lili78 @ 2008 03 17, 15:42)
Labai širdingai ačiū pukute27 už pagalbą su magic photo editor ir dar galybe kitų programėlių. Taip šauniai viską paaiškinai  4u.gif ir taip puikiai sutvarkei bardaką mano kompiuteryj  blush2.gif . Labai smagiai pasibendravom, kitą kartą vėl kreipsiuosi , jei reikės kokios pagalbos  4u.gif
Gavosi taip ,kad kreipiausi tik dėl vienos programėlės, o gavau ir keletą kitų ir fonų, ir tvarką kompiuteryj nes su mažyleniekaip neprisiruošiau pati susidėliot į vietas .

o kaip ji tau padare tvarka tame kompiuteryje blush2.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Liucyjka @ 2008 03 17, 18:15)
kur man tau parasyt??? blush2.gif  4u.gif

asmenine zinute biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas pagelbetu su programele magic photo editor,nes pas mane baigesi laikas.Buciau dekinga.
Atsakyti