Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(laura1227 @ 2008 02 18, 16:29)

aciukas uz nuorodele 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
laba, gal kas galit padeti photomix praso serial number... gal kas i az galetu parasyti kaip tai apeiti?
Atsakyti
[quote=swaine,2008 03 02, 22:09]laba, gal kas galit padeti photomix praso serial number... gal kas  i az galetu parasyti kaip tai apeiti?
[/qradau nezinau kuria versija bet ten nereikia jokio key!radau ir key parasyk man i az jei nori!nu as dar palaikysiu gal veliau reiks uzregistruoti!
dar pridesiu savo nuomone kad ten nieko blatno:)tik keli remeliai ir galimybe isdeliot keles foto i viena remeli!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukute27: 02 kovo 2008 - 21:35
dar dadursiu patyrinejau parsisiunciau papildomu remeliu ir kitko tai gal ir nieko ir radau kur to serial numreikia tad rasyk az susitarsim
Atsakyti
Buvau atsisiuntus programą MAGIC PHOTO, bet jos man dabar jau neduoda atidaryt, gal laikas baigėsi. Iš naujo man ji neatsisiunčia (gal aš kažką ne taip darau nes su anglų kalba visai nedraugauju). Va ir noriu jūsų paklaust ar įmanoma ją dar atsisiųst?
Atsakyti
QUOTE(Amneza @ 2008 03 05, 11:51)
Buvau atsisiuntus programą MAGIC PHOTO, bet jos man dabar jau neduoda atidaryt, gal laikas baigėsi. Iš naujo man ji neatsisiunčia (gal aš kažką ne taip darau nes su anglų kalba visai nedraugauju). Va ir noriu jūsų paklaust ar įmanoma ją dar atsisiųst?

jai baigesi galiojimo laikas tai i ta pati kompiuteri bandomosios versijos neleidzia atsisiusti antra karta unsure.gif man tas pats buvo dabar tuja gali naudotis tik jai vaistukus rastum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pukute27 @ 2008 03 03, 00:44)
dar dadursiu patyrinejau parsisiunciau papildomu remeliu ir kitko tai gal ir nieko ir radau kur to serial numreikia tad rasyk az susitarsim

dabar dar daugiau patirinejau labai patiko bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 05, 14:44)
jai baigesi galiojimo laikas tai i ta pati kompiuteri bandomosios versijos neleidzia atsisiusti antra karta unsure.gif man tas pats buvo dabar tuja gali naudotis tik jai vaistukus rastum mirksiukas.gif

jei reikia turiu vaistukus magic photo editor biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 05, 13:44)
jai baigesi galiojimo laikas tai i ta pati kompiuteri bandomosios versijos neleidzia atsisiusti antra karta unsure.gif man tas pats buvo dabar tuja gali naudotis tik jai vaistukus rastum mirksiukas.gif



pas mane tas pats doh.gif baiges ir bir neleidzia nieko daugiau verysad.gif o kur reik ieskoti tu vaistu gal kas gali pasakyti g.gif ax.gif
Atsakyti
g.gif na viesai tai nedrysiu pasakoti blush2.gif kaip ieskot vaistuku doh.gif
Atsakyti
fainuoles prigrameles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
bigsmile.gif
QUOTE(pukute27 @ 2008 03 05, 18:52)
dabar dar daugiau patirinejau labai patiko bigsmile.gif
Papildyta:

jei reikia turiu vaistukus magic photo editor biggrin.gif

bigsmile.gif reikia laaaabai,galetum? drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Airiduko mamyte @ 2008 03 07, 02:01)
bigsmile.gif
bigsmile.gif  reikia laaaabai,galetum? drinks_cheers.gif

nezinau paziuresim ax.gif
Atsakyti