Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(vijoleta20 @ 2007 11 01, 22:38)
parsisiunciau, tikrai labai liux programike. tik vat serial number praso verysad.gif  verysad.gif

ten yra vaistukai jei nemoki naudotis parašyk skypan
4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tiosyte @ 2007 10 29, 14:19)
Nesuprantu kaip parsisiust situos? g.gif

parašyk į až ar skypa atsiusiu tikras nuorodas marods čia iškraipo
Atsakyti
QUOTE(ycikas555 @ 2007 10 25, 20:31)
radau nebloga programike tam reikalui
Wondershare Photo Collage Studio  4u.gif

thumbup.gif programytė, bet ar aš viena nemoku, ar kažką ne taip darau, kai noriu išsaugoti koliažą, ten kur File spaudziu Save Project, bet man išsisaugo atskiros dalys, iš kurių dariau tą koliažą, nesuprantu, kodėl g.gif verysad.gif

P.S. dar manau, kad besisiųsdama tų gražiųjų programikių ir virusiuką su jomis pasigavau, aptiko antivirusinė doh.gif
Atsakyti
HELP wink.gif
username : MFIA00044DS

reikia serial numer. drinks_cheers.gif
Atsakyti
NFDM08013IS gal kas vaistuku galit duoti 4u.gif Magic Photo Editor aciu labai
Atsakyti
As ir noreciau serial number Magic photo editor MEO0F00AES.Aciu labai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vėduoklė @ 2007 05 06, 20:25)
Faina programėlė...
Visiems patariu siųstis šitą programos versiją. Joje daugiau visko. Kažin ar ribota. Gal kam crack'o reikės?  ax.gif  jei netingėsiu paieškoti galėsiu.

persisiunciau sita programyte, labai faina tik kkd po 1 paros nebeleidzia nieko su foto daryti ismeta lentele su uzrasu:30-time-trial over! Pleaze register it.
gal galit kas padeti, kaip supratau reikia prisiregistruoti, ber nezinau kodo, mano username: S3TK07011OS, o is kur gauti serial number?
Atsakyti
kur pradingote? g.gif
Atsakyti
man labai reikia spindinčios žvaigždutės į kurios vidurį galima būtų veidelį įdėti, gal kas turit? ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, as norejau pasiteirauti, kodel programoje Magic photo, visos nuotraukeles "istemptos", nors dedu ivairiausias-ir vertikalias, ir horizontalias...gal kas zino, ka darau ne taip??? blush2.gif

ir dar, turiu Fun photor programa, bet ji mokama, su ja galima tik eksperimentuoti, bet isaivinus, per pati nuotraukeles vidury, rodo sios programos adresa, gal kas zino kaip ta adresa panaikinti, nes labai noriu paveiksliuku i kuriuos galima ideti tik veidukus ax.gif
Didelis aciu:)
Atsakyti
L9LH0A012OS user name gal kas galit atsiusti serial number Magic foto editor
is anksto aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritara: 11 gruodžio 2007 - 13:03
SVEIKI!!! 4u.gif As irgi buciau dekinga us serial number ax.gif smile.gif

username M2EH00052OS

wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanele25 @ 2007 12 11, 14:50)
SVEIKI!!! 4u.gif  As irgi buciau dekinga us serial number  ax.gif  smile.gif

username M2EH00052OS

wub.gif  wub.gif  wub.gif

]

toks jausmas, kad cia niekas nebeuzsuka ir niekas nebegali mums padeti??? verysad.gif doh.gif
Atsakyti