Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

Faina programėlė...
Visiems patariu siųstis šitą programos versiją. Joje daugiau visko. Kažin ar ribota. Gal kam crack'o reikės? ax.gif jei netingėsiu paieškoti galėsiu.
Atsakyti
QUOTE(Vėduoklė @ 2007 05 06, 22:25)
Faina programėlė...
Visiems patariu siųstis šitą programos versiją. Joje daugiau visko. Kažin ar ribota. Gal kam crack'o reikės?  ax.gif  jei netingėsiu paieškoti galėsiu.


Atsisiunčiau šita versija,norejau paklaust,ar čia tik tas vienas fonas kur vyšnios naktyje,ar aš nemoku ieškoti?Ir man kaip tamsuoliai gal galit pasakyt kas tas crac'as g.gif
Atsakyti
Photo Frame Show

Taip atrodo programele

Parsisiusti is cia

Instaliuojam.
Is esancio katalogo Crack perkialiam failiuka FrameShow.exe i programos kataloga, esanti Program Files'uose.
Pacioje programoje nera labai daug remeliu, bet paspaudus Download more frames, atidaro puslapi is kurio tiesiai i programa galima parsisiusti daug daugiau.
Atsakyti
Jei kam reikia galiu rakciuka pasakyt "Magic photo editor", ten kur yra Register, susiraskit savo Username parasykit cia o as jums parasysiu Serial number mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 05 09, 16:38)
Jei kam reikia galiu rakciuka pasakyt "Magic photo editor", ten kur yra Register, susiraskit savo Username parasykit cia o as jums parasysiu Serial number  mirksiukas.gif

O....butu labai gerai ax.gif Is anksto dekoju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Caffe @ 2007 05 09, 16:16)
Photo Frame Show

Taip atrodo programele

Parsisiusti is cia

Instaliuojam.
Is esancio katalogo Crack perkialiam failiuka FrameShow.exe i programos kataloga, esanti Program Files'uose.
Pacioje programoje nera labai daug remeliu, bet paspaudus Download more frames, atidaro puslapi is kurio tiesiai i programa galima parsisiusti daug daugiau.

instaliavau,bet kur tas Crack?Nekompiuteriste ir anglu nemoku blush2.gif g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2007 05 09, 18:26)
O....butu labai gerai ax.gif Is anksto dekoju 4u.gif
Papildyta:

instaliavau,bet kur tas Crack?Nekompiuteriste ir anglu nemoku blush2.gif  g.gif  ax.gif

A cia tik skaityti reik moket smile.gif Archyve yra katalogas kitas "crack". Ji atsidarai ir ten esanti failiuka pertrauki su pele i pacios programos kataloga. Paklaus ar perleisti failiuka, nes toks jau yra. Paspausi Yes ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 05 09, 17:38)
Jei kam reikia galiu rakciuka pasakyt "Magic photo editor", ten kur yra Register, susiraskit savo Username parasykit cia o as jums parasysiu Serial number  mirksiukas.gif

Mano username 02000401A0S .
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 05 09, 17:38)
Jei kam reikia galiu rakciuka pasakyt "Magic photo editor", ten kur yra Register, susiraskit savo Username parasykit cia o as jums parasysiu Serial number  mirksiukas.gif



username A253010091S
aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Caffe @ 2007 05 09, 17:16)
Photo Frame Show

Taip atrodo programele

Parsisiusti is cia

Instaliuojam.
Is esancio katalogo Crack perkialiam failiuka FrameShow.exe i programos kataloga, esanti Program Files'uose.
Pacioje programoje nera labai daug remeliu, bet paspaudus Download more frames, atidaro puslapi is kurio tiesiai i programa galima parsisiusti daug daugiau.

Zinok jUau tu man zioplai dovanok ,bet ir as nesuprantu cia nieko doh.gif nerandu to Crack ir viskas .Gal gali dar paaiskint ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuasta @ 2007 05 09, 22:51)
Mano username 02000401A0S  .



QUOTE(Žemuogė @ 2007 05 10, 12:20)
username A253010091S
aciuks.gif

merginos paziurekit ar pas jus 3.5 versija, jei taip tai padet tureciau galet, jei ne tai deja... verysad.gif
Atsakyti
va cia idejau magic photo editor 3.5 versija, jei kas norit parsisiuskit, tada as jums serial number galesiu pasakyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano username TFAVO8013IS ax.gif
Atsakyti