Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(ycikas555 @ 2007 09 27, 22:37)
parašyk man y skype rytoj po 17 val arba savaitgali.
vaistukų turiu  Photo Frame Show 1.3 build 102 _ Framepacks1-3

P.S.    kyccia    tu ir parašyk atsiusiu  mirksiukas.gif

ir aš noriu vaistuku siai programai
Atsakyti
QUOTE(kulebam @ 2007 10 04, 14:40)
ir aš noriu vaistuku siai programai

labutis smile.gif
man irgi reiketu vaistuku siai programai, buciau labai dekinga:) Jei gali imesk man i pasta
rgricikesstar@gmail.com
labai aciuuu
mano username D2XA01009MS
Atsakyti
Norėčiau Magic Photo serial number ax.gif Mano Usurname: RECMOFOQAAS
Ačiu 4u.gif
Atsakyti
Programėlė wub.gif
Mamytės nepykit jei pasikartosiu, bet gal žinot iš kur papildomai atsisiūsti vaikiškų rėmelių. Norisi darr,,,, lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
a kam jum Magic Photo Editor reik serialų? vaistažolių nėra? kokia versija?
pas mani Magic Photo Editor v3.78 tai yra citramonas unsure.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš gauti MAGIC PHOTO EDITOR serial number mirksiukas.gif bigsmile.gif Mano username M6AN09016AS aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Ir as labai labai noreciau! mano serial number C3OR08019IS Aciu is anksto! 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, nezinau ar zinojot, bet radau koki faina dalyka! Kaip graziai galima pasidaryt nuotraukas tai sakes! thumbup.gif Ten virsuj kur raso Site Index, ir downloud. Pabandykit atsisiust! Man labai patiko! http://www.picget.ne...ditor/what.html
Atsakyti
Gabimile 4u.gif puiki programa labai man patiko
tik gal kas zinote kur vaistukus gauti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabimile @ 2007 10 08, 01:30)
Mergaites, nezinau ar zinojot, bet radau koki faina dalyka! Kaip graziai galima pasidaryt nuotraukas tai sakes! thumbup.gif  Ten virsuj kur raso Site Index, ir downloud. Pabandykit atsisiust! Man labai patiko!                                        http://www.picget.ne...ditor/what.html

Katik atsisiunčiau, o grožis bigsmile.gif wub.gif Ačiu Gabimile drinks_cheers.gif
Papildyta:
Bet tikrai jei vaistuku negausim, tai po to verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
Vakar puse nakties zaidziau, bjau, kad nesibaigtu lotuliukas.gif Bet kur rimtai reiks gaut vaistuku g.gif Gal kas sugebes ja nulauzt.... ax.gif
Atsakyti
Ačiū Gabimile-ir aš neseniai parsisunčiau tą programelę thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Negaliu dabar atsitraukti. Man atrodo, kad ją gal galima pakartotinai parsisiųsti, kai pasibaigs senoji ir tada vėl viskas bus čiki bigsmile.gif Bet čia tik spėlionės, nežinau kaip bus... ax.gif
Atsakyti