Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(Cilė @ 2007 09 27, 13:22)
Deja, aš jau išnaudojau savo 15 dienų limitą.  verysad.gif
Galvojau gal kas jaučia turi nulaužtą versiją.  blush2.gif

parašyk man y skype rytoj po 17 val arba savaitgali.
vaistukų turiu Photo Frame Show 1.3 build 102 _ Framepacks1-3

P.S. kyccia tu ir parašyk atsiusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ycikas555: 27 rugsėjo 2007 - 21:40
QUOTE(laurinute @ 2007 09 01, 13:47)
Labutis as cia pas jus naujokas norejau paklausti ten kur jus nurodote is kur man parsisiusti magi PHOTO EDITOR 3.5 versija man ismeta tokia lentele
Sorry, the file you requested is not available.

This file was available for a limited period of time and has now been deleted. For more information please check our FAQ's.

Please contact the uploader and ask them to upload the file again. sendspace is not able to help you in this matter.
ka tai reiskia g.gif Gal galiu is kur nors kitur parsisiusti 3.5
Papildyta:
As turiu ta programele ir raso kad 3.5 bet user name yra is 11 skaiciu g.gif Ka daryti doh.gif



man viskas tas pats verysad.gif , nemoku ir nelabai žinau ką daryti verysad.gif , o labai noriu tokios grožybės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2007 09 27, 23:11)
man viskas tas pats  verysad.gif , nemoku ir nelabai žinau ką daryti  verysad.gif , o labai noriu tokios grožybės  wub.gif

Gal šita nuoroda veiks Magic Photo Editor 3.5? Sėkmės siunčiantis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ycikas555 @ 2007 09 27, 22:37)
parašyk man y skype rytoj po 17 val arba savaitgali.
vaistukų turiu  Photo Frame Show 1.3 build 102 _ Framepacks1-3

P.S.    kyccia    tu ir parašyk atsiusiu  mirksiukas.gif


Man taip pat yra pasibaigęs tos programėlės laikas verysad.gif ir aš labai norėčiau blush2.gif
Atsakyti
Gal kas galetu padeti ax.gif ir parasytumete serial number rolleyes.gif mano USERNAME JFAP05012CS
Atsakyti
QUOTE(ycikas555 @ 2007 09 27, 22:37)
parašyk man y skype rytoj po 17 val arba savaitgali.
vaistukų turiu  Photo Frame Show 1.3 build 102 _ Framepacks1-3

P.S.    kyccia    tu ir parašyk atsiusiu  mirksiukas.gif

Išanksto dėkoju ir lieku skolinga šokoladą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ycikas555 @ 2007 09 28, 00:07)
parašyk man y skype rytoj po 17 val arba savaitgali.
vaistukų turiu  Photo Frame Show 1.3 build 102 _ Framepacks1-3

P.S.    kyccia    tu ir parašyk atsiusiu  mirksiukas.gif


aciu bet jau atrodo nusilauziau thumbup.gif rase kad registration succsesful
Atsakyti
mano username E1RU0DEF2SS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tatedo: 29 rugsėjo 2007 - 21:50

Norėjau paprašyti pagalbos dėl magicfoto programėlės ax.gif kai įvedu serial number rašo kad "serial number invalid", bandžiau parsisiūsti naujai tą programėlę, man vistiek suteikia tą patį username doh.gif Gal galite patarti ką daryti 4u.gif
Atsakyti
as tai , kai man taip parase pabandziau nutrinti po viena simboli ir kelis nutrynus parase registration succsesful lotuliukas.gif
Atsakyti
o is kur gauti ta serial namber g.gif
Atsakyti
QUOTE(kyccia @ 2007 10 02, 12:31)
as tai , kai man taip parase pabandziau nutrinti po viena simboli ir kelis nutrynus parase registration succsesful lotuliukas.gif


AČIŪ KYCCIA wub.gif pabandžiau ir aš nutrinti kelis simbolius ir viskas gavos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

tatedo username turi būti iš 10 skaičių, tavo matyt ne 3.5. versija g.gif pabandyk parsisiūsti iš nuorodos kur šiame puslapyje yra įdėjusi Mona187 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo skaistė: 02 spalio 2007 - 17:41