Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(GieNa @ 2007 05 09, 17:38)
Jei kam reikia galiu rakciuka pasakyt "Magic photo editor", ten kur yra Register, susiraskit savo Username parasykit cia o as jums parasysiu Serial number  mirksiukas.gif

SVEIKI 4u.gif
noreciau username ax.gif ,mano serial number U8EB0301FLS
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 09 09, 13:34)

Dėkui 4u.gif Bet čia vėlgi rašo, kad versija 3.9, o reikia, kad būtų 3.5 - ta unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mona187: 09 rugsėjo 2007 - 17:11
QUOTE(Mona187 @ 2007 09 09, 18:09)
Dėkui 4u.gif Bet čia vėlgi rašo, kad versija 3.9, o reikia, kad būtų 3.5 - ta unsure.gif

o kuom juos skiriasi?
Atsakyti
maciau buvo ideta remeliu programa Photo Frame Show (pilna versija), taciau as nespejau jos parsisiuti verysad.gif gal dar karteli galite ideti ax.gif
Atsakyti
Mano Username LEST07009ES, gal galetumėt parašyti serial number kokį reikėtų įvesti smile.gif
Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 09 09, 21:02)
o kuom juos skiriasi?

Tuo, kad kodas iš 11 skaičių....
O pagal duotą nuorodą neatidaro schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(milduks* @ 2007 09 10, 21:29)
maciau buvo ideta remeliu programa Photo Frame Show (pilna versija), taciau as nespejau jos parsisiuti verysad.gif gal dar karteli galite ideti ax.gif

Aš taip pat labai šios programos norėčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Cilė @ 2007 09 26, 08:17)
Aš taip pat labai šios programos norėčiau  ax.gif



galite iš čia parsisiūsti, tik aš nemoku nuorodos įdėti blush2.gif bet nukopijuokite nuorodą ir viskas bus thumbup.gif
http://www.frameshow.com/download-next.htm
Atsakyti
Parsisiunčiau "Magic photo editor" (pilną versiją) bet man neleidžia įkelti savo nuotraukų. Meta lentelę "cannot open" verysad.gif . Kame čia problema? g.gif
Atsakyti
QUOTE(milduks* @ 2007 09 10, 21:29)
maciau buvo ideta remeliu programa Photo Frame Show (pilna versija), taciau as nespejau jos parsisiuti verysad.gif gal dar karteli galite ideti ax.gif

Betgi šitą programa yra ribota, tai po 15 dienų nebegali ja naudotis. g.gif
Atsakyti
QUOTE(skaistė @ 2007 09 26, 09:37)
galite iš čia parsisiūsti, tik aš nemoku nuorodos įdėti  blush2.gif bet nukopijuokite nuorodą ir viskas bus  thumbup.gif
http://www.frameshow.com/download-next.htm

Deja, aš jau išnaudojau savo 15 dienų limitą. verysad.gif
Galvojau gal kas jaučia turi nulaužtą versiją. blush2.gif
Atsakyti
joa, as irgi labai pilnos nulauztos versijos noreciau blush2.gif
Atsakyti