Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(eveneir @ 2007 08 23, 00:28)

O is kur jus gaunate ir kaip padarote kad tie paveiksleliai arba nuotraukos isikeltu be to "mask "? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dij@n@ @ 2007 08 23, 16:40)
O is kur jus gaunate ir kaip padarote kad tie paveiksleliai arba nuotraukos isikeltu be to "mask "? g.gif

įsikeliant nuotrauką,nebūtina gi spausti-MASK g.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 08 23, 17:43)
įsikeliant nuotrauką,nebūtina gi spausti-MASK g.gif

Man visada isekelia nuotrauka ir jau buna su mask g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dij@n@ @ 2007 08 23, 20:09)
Man visada isekelia nuotrauka ir jau buna su mask g.gif

ta prasme...tu kalbi ne apie patį foną,o apie tas mažytes foto?tai jos ir keliasi tam tikram apskritime...bet tu tuos mask(kauke)-gali pati rinkti pagal save.
Atsakyti
Man reikia pagalbos, nezinau kur ta nr rasti kad cia parsyciau, parsisiunciau ta programele ir kiekviena karta ja atidarant reikia instaliuotis g.gif
Atsakyti
QUOTE(tatedo @ 2007 08 24, 23:38)
Man reikia pagalbos, nezinau kur ta nr rasti kad cia parsyciau, parsisiunciau ta programele ir kiekviena karta ja atidarant reikia instaliuotis g.gif

kažką netaip darai...nereiktų išnaujo kaskart insteliuoti...gal sakau kai parsisiuntei programa nedarei SAVE g.gif

o norint sužinoti numerį-paspausk -GERISTER
Atsakyti
Mano Username CC77CC86AD, labai noriu Serial Number. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labukas,mano username 8AAD8C879B, gal galit pasakyt serial number.Labai aciu! smile.gif



user posted image

Atsakyti
del pagalbos i AZ
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 05 09, 17:38)
Jei kam reikia galiu rakciuka pasakyt "Magic photo editor", ten kur yra Register, susiraskit savo Username parasykit cia o as jums parasysiu Serial number  mirksiukas.gif

parasiau i az mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 08 13, 22:53)
Dziaugiuos likusia vasara kaip ir visi mirtingieji biggrin.gif

Magic photo editor 3.5

del papildomu klausimu i AZ mirksiukas.gif

merginos kas turit skype ir galetumet man atsiusti sia programike? g.gif 4u.gif ax.gif buciau dekinga 4u.gif

mano nikas Linjus ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linjus: 27 rugpjūčio 2007 - 21:34
Magic photo editor 3.5
Atsakyti