Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(eveneir @ 2007 06 21, 13:26)
taip....bet po to galima įvedus tam tikrą kodą padaryti,kad veiktų ištisai.


o kaip tai padaryti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2007 06 21, 15:26)
o kaip tai padaryti? 4u.gif

reiks parašyti čia programos kodą...ir tokia -Giena-duos naują kodą.ji čia daug kam yra padėjus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eveneir @ 2007 06 22, 13:50)
reiks parašyti čia programos kodą...ir tokia -Giena-duos naują kodą.ji čia daug kam yra padėjus smile.gif

Ar tai nebus skyrelio taisyklių pažeidimas? gal geriau į el. paštą siųsti tokią informaciją??? ph34r.gif
Atsakyti
QUOTE(Padėjėjas @ 2007 06 22, 14:12)
Ar tai nebus skyrelio taisyklių pažeidimas? gal geriau į el. paštą siųsti tokią informaciją???  ph34r.gif

bus, bus...suprantu rolleyes.gif
aišku galima tą reikalą išspręsti ir per AŽ.
Atsakyti
U5RY05018OS
cia mano serial numeris is magicfoto blush2.gif o versija 3.8

gal galit kas padet 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GieNa @ 2007 06 01, 21:59)
\ogafn-U3p

sorry kartais pamirstu cia uzsukt blush2.gif jei ilgai nesulaukiat rasykit i A.Z. taip greiciau pamatysiu mirksiukas.gif

labai aciu uz koda
Atsakyti
Labai būčiau dėkinga, jai parašytumėt Magicphoto editor serijos numerį. toks mano programos user name T6AH0B00AAS. :
Atsakyti
QUOTE(damjanukė @ 2007 07 01, 16:08)
Labai būčiau dėkinga, jai parašytumėt Magicphoto editor serijos numerį. toks mano programos user name T6AH0B00AAS. :

cia ne 3.5 versija schmoll.gif
Atsakyti
aciu uz programele thumbup.gif jau siunciuosi, bandysim, bent trumpai pasidziaugti wub.gif
Atsakyti
Sveiki,
reikia pagalbos blush2.gif norėčiau parsiųsti nuotraukų ir remėlių darymo programą Photoimpact 10 yra nemokama versija, tik nežinau kur rasti verysad.gif man rekomendavo per google ieškoti,bet nerandu verysad.gif Visos ten esančios mokamos verysad.gif
Atsakyti
merginos parsisiunciau vakar ta programele, kur rekomendavote, tai viskas super, tik biski nesupratau: kai padarai fona savo nuotrauka (vaiko) tai isitempia per visa ekrana g.gif kai idedi animacija kokia, ir issaugoji, foto lieka tokia istempta verysad.gif gal yra formatas kazkoks, kaip ji pakeisti?
Atsakyti
Aciu motereles uz tokia nuostabia programele. Senai as tokios ieskojau. Na jus ir saunuoles. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti