Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

o Magic photo editor, galima daugiau rėmelių parsisiųt? aš bandžiau palandžiot bet tik mokamus radau blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Caffe @ 2007 05 09, 16:16)
Photo Frame Show

Taip atrodo programele

Parsisiusti is cia

Instaliuojam.
Is esancio katalogo Crack perkialiam failiuka FrameShow.exe i programos kataloga, esanti Program Files'uose.
Pacioje programoje nera labai daug remeliu, bet paspaudus Download more frames, atidaro puslapi is kurio tiesiai i programa galima parsisiusti daug daugiau.

nu visur išieškojau to crcko niekur neradau blush2.gif gal kas radot, kur jo ieškot pasakytumėt? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 06 08, 11:00)
nu visur išieškojau to crcko niekur neradau blush2.gif gal kas radot, kur jo ieškot pasakytumėt? blush2.gif  4u.gif


instaliuojant sia programa, jis t.y. crak'as, automatiskai atsiranda ten pat kur uzseivinai instalus
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 06 08, 14:18)
instaliuojant sia programa, jis t.y. crak'as, automatiskai atsiranda ten pat kur uzseivinai instalus

o jis taip ir vadinasi? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 06 08, 15:29)
o jis taip ir vadinasi? blush2.gif


Taip tongue.gif pas mane atsirado atskiras folderiukas pavadinimu "Crak", o ten atsidarius ir yra tas tikrasis
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 06 08, 14:35)
Taip  tongue.gif  pas mane atsirado atskiras folderiukas pavadinimu "Crak", o ten atsidarius ir yra tas tikrasis

na pas mane nėra tokio unsure.gif ar gali taip būt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Caffe @ 2007 05 09, 17:16)
Photo Frame Show

Taip atrodo programele

Parsisiusti is cia

Instaliuojam.
Is esancio katalogo Crack perkialiam failiuka FrameShow.exe i programos kataloga, esanti Program Files'uose.
Pacioje programoje nera labai daug remeliu, bet paspaudus Download more frames, atidaro puslapi is kurio tiesiai i programa galima parsisiusti daug daugiau.


O cia reik prisiregistruot a ne?
Atsakyti
QUOTE(mambu @ 2007 06 10, 01:49)
O cia reik prisiregistruot a ne?

ne nereikia
Atsakyti
QUOTE(ddaivux @ 2007 06 08, 10:20)
o Magic photo editor, galima daugiau rėmelių parsisiųt? aš bandžiau palandžiot bet tik mokamus radau blush2.gif  ax.gif


nesuprantu kaip fonus reik pakeist? verysad.gif verysad.gif verysad.gif uzejau va CIA ir ka toliau tureciau daryt? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sv@jonė @ 2007 06 20, 23:27)
nesuprantu kaip fonus reik pakeist?  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  uzejau va  CIA  ir ka toliau tureciau daryt?  blush2.gif

įsikelk norimus paveikslėlius į kompą .o tada įėjus į pogramą -atsiversi smile.gif
Atsakyti
O sita programa galioja menesi???
Atsakyti
QUOTE(tetuk@s @ 2007 06 21, 01:39)
O sita programa galioja menesi???

taip....bet po to galima įvedus tam tikrą kodą padaryti,kad veiktų ištisai.
Atsakyti