Įkraunama...
Įkraunama...

Fotorėmelių programa, free

QUOTE(ra-mune @ 2007 05 31, 09:43)
mano user name M2UR03010AS...aciu jei padesite su registarcija rolleyes.gif


bloga versija tavo ir tau negales atsiusti registracijos Nr, nes numeris is 11 skaiciu. Bandyk parsisiusti is ten kur norodyta pries kelis psl, o ne is pradzios forumo g.gif
Papildyta:
QUOTE(GieNa @ 2007 05 29, 16:33)
parsisiust reikejo is va cia


na va ra-mune siunciu tau nuoroda. Nes tik is cia suintaliavus ta programa ir gausi registracijos Nr bigsmile.gif
Atsakyti
gal ir man magic photo editor serial parasytumet rolleyes.gif mano username N4EE000ECRS
aciukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(perlixike @ 2007 05 31, 13:06)
gal ir man magic photo editor serial parasytumet  rolleyes.gif mano username N4EE000ECRS
aciukas 4u.gif


tavo irgi programos versija netinka kaip ir ra-munes unsure.gif Auksciau nurodziau is kur reikia parsisiuti sia versija g.gif juk turi buti 10 simboliu g.gif tai dabar laukiam kol GieNa atsius mums registracijos nr. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(sherla @ 2007 05 30, 21:39)
na gal dabar pavyko C09BBC86FC notworthy.gif


dar karta noriu priminti blush2.gif na kad nereiktu daug lapu atgal versti ax.gif
Atsakyti
o aš netyčia antrą kartą parsisiunčiau tą pačią programą. numeris jau kitas, tai turbūt ir kodo vėl iš naujo reik: R8TV0005DAS
ačiū
bet visvien nesuprantu jei ta pati programa turėjo neinstaliuoti jos naujai. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Caffe @ 2007 05 09, 19:34)
A cia tik skaityti reik moket smile.gif Archyve yra katalogas kitas "crack". Ji atsidarai ir ten esanti failiuka pertrauki su pele i pacios programos kataloga. Paklaus ar perleisti failiuka, nes toks jau yra. Paspausi Yes ir viskas.

o tai vistiek rašo kad galioja tik 15 dienų? ar veiks toliau?
Papildyta:
QUOTE(zbara @ 2007 05 31, 14:56)
o aš netyčia antrą kartą parsisiunčiau tą pačią programą. numeris jau kitas, tai turbūt ir kodo vėl iš naujo reik: R8TV0005DAS
ačiū
bet visvien nesuprantu jei ta pati programa turėjo neinstaliuoti jos naujai. unsure.gif

ne bet čia kažkokia piget.com atsisiunčiau. bet atvertus magic photo, rodo kita registracijos nr, ar reik iš naujo registruotis?
be reikalo prilindau, dabar išvis nieko nebesuprantu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(sherla @ 2007 05 31, 13:31)
tavo irgi programos versija netinka kaip ir ra-munes  unsure.gif  Auksciau nurodziau is kur reikia parsisiuti sia versija  g.gif  juk turi buti 10 simboliu  g.gif  tai dabar laukiam kol GieNa atsius mums registracijos nr.  ax.gif

merginos visai neskaitote info doh.gif juk rasiau jog GieNa rase jog netinka tos versijos kuriu username is 11 simboliu, reikia kad butu 10 skaiciu schmoll.gif tai pasiskaiciuokit savo numeriuko skaiciuku kieki doh.gif
Papildyta:
si info skirta ir zbarai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sherla: 31 gegužės 2007 - 14:24
taip taip, matau kad man galva susisuko. nestuke.gif prisiinstaliavau ir ko reik ir ko ne tongue.gif
susigražinau buvusią programą ir viskas gerai doh.gif numeriukų nebereik blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zbara: 31 gegužės 2007 - 15:54
QUOTE(sherla @ 2007 05 30, 21:39)
na gal dabar pavyko C09BBC86FC notworthy.gif

\ogafn-U3p

sorry kartais pamirstu cia uzsukt blush2.gif jei ilgai nesulaukiat rasykit i A.Z. taip greiciau pamatysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Ir as magic photo editor serial noreciau, mano username 8AD96C866D
aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(zbara @ 2007 05 28, 18:59)
labai ačiū.  4u.gif

Papildyta:
va čia labai gražūs fonai nuotraukoms.  drinks_cheers.gif http://sheepserver.n...d6/cgi/best.cgi

O cia kaip tais fonais pasinaudot, kompe isisaugot ar kaip kitaip tiesiai i programa galima suinstalint g.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
Ir dar norejau paklaust ar su Magic Photo Editor apipavidalintas nuotraukas bandet pasidaryt fotoateje? Gaunasi?
Su Photo Frame Show darytas nuotraukas bandziau pasidaryt, kai kurias truputi apkarpe, kai kuriu tas remelis biski sone paliko, bet siaip tai thumbup.gif gaunas.
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 06 07, 13:48)
Ir as magic photo editor serial noreciau,  mano username 8AD96C866D
aciu 4u.gif


g_]jsr5daL
Atsakyti
man kazkodel raso "INVALID SERIALNUMBER" g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2007 06 07, 19:25)
man kazkodel raso "INVALID SERIALNUMBER" g.gif  doh.gif

man ir rašė..
teko persisiųst iš naujo-iš duotos nuoruodos tą pačią -programą(Giena buvo įdėjus)...gavau naują username.
kai gausi naują...tada atnešk čia smile.gif
Atsakyti