Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

tai va ir ash noriu nusinert bikini wub.gif
buvau nuejusi i siulu parduotuve pasitart del siulu kokiu reiktu bikiniui, kad jis sushlapes nesmuktu zhemyn, tai man pasake kad panos yra nerusios ir ish labai plonu siulu vis vien smukdavo ir nepatere nert verysad.gif klausiau apie spec. siulus tai ir ta pati sake... g.gif
tai dabar ir nezhinau nert, nenert, kaip ten ish tikro yra? gal yra daugiau nerusiu ir gali pasakyt ar patogu?
nes nenoriu bikini tik del grozhio schmoll.gif
Atsakyti
as buvau nusinerusi maudimuka smile.gif neriau is irisiniu siulu, ir kai maudziausi man visai tas maudimukas nesmuko... siai vasarai vel koki nors nusinersiu bigsmile.gif
Atsakyti
Kad nesmuktų maudymosi kelnaitės, gal verta pabandyti įmegzti/įnerti tokį siūlą-gumytę (Casa Lana parduotuvėje yra bespalvis), šiek tiek turėtų prilaikyti. Siuvimo reikmenyse būna spalvotų siūliukų su gumyte (suvynioti kaip siuvimo siūlai), gal jie taip pat tiktų, parinkus reikiamas spalvas g.gif
Atsakyti
o tai niekas nebande imegzt tos gumytes? ir kaip ja imegzt bishki itemta ar normaliai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 20 balandžio 2006 - 13:12
user posted image zhurnalas
user posted image zhurnalas
Atsakyti
X-iuke, aciu uz Dupletus mirksiukas.gif , kiek ten grozybiu visokiu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nežinau ar buvo, bet gal kam toks mini bikini tiks :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2006 04 21, 23:30)
Nežinau ar buvo, bet gal kam toks mini bikini tiks :

NU CIA JAU LABIAU MINI NEGALI BUTI TURBUT hihihi.gif
Atsakyti
Noriu paklausti,kaip ten tas gėlytes reikia sujungti?Suprantu,kad reikia prisimegsti gelyčių ir jas sujungti.O kaip?
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2006 04 21, 22:30)
Nežinau ar buvo, bet gal kam toks mini bikini tiks :


Fuuuiiii blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jolitag @ 2006 04 22, 14:47)
Noriu paklausti,kaip ten tas gėlytes reikia sujungti?Suprantu,kad reikia prisimegsti gelyčių ir jas sujungti.O kaip?

Man patogiau ir gražiau kai nerdama paskutinę eilę prineriu prie kitos gėlytės mirksiukas.gif
Atsakyti
saldasinia, nu ir bikini tu cia radai - tikras mini biggrin.gif
Atsakyti