Įkraunama...
Įkraunama...

Mini-bikini...

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irunia @ 2005 06 21, 16:33)
Tai kad daugelyje modeliukų tik rutuliukai susiūti ir viskas. Net ir pradedančiai kaip tik - prineri daug rutulių, o po to dėlioji juos pagal formą reikiamą. Po to galima apnerti visą "gatavą" dirbinėlį stulpeliu be užmetimo. Po to dar galima nėrinėliu kokiu apnert.  ax.gif


Nors nesu pradedančioji, bet kantrybe didele nepasižymiu ax.gif , tai man šie apatiniai ar maudymukai - kaip pavadinsi, taip nepagadinsi tongue.gif - nuostabi idėja.
Be to pas mane nemaža krūtinė, tai iš tokių rutuliukų aš manyčiau ir formą geriau išgauti būtų galima.
Atsakyti
Na, aš nors ir nepradedančioji, pažengusi, taip sakant, laugh.gif rolleyes.gif bet nusinerti apatinius iš rutuliukų................. nu man čia super kantrybės reiktų unsure.gif Labai labai labai gražu, bet mano C dydžiui hm, ilgokai užtruktų............. O norisi minimum pastangų ir maximum rezultato................ Ir be to, sąžinė užgraužtų krapštinėtis, kai ne už kalnų rudenėlis, reikia mažajam naujų megztinukų ir t.t., kai guli keletas nepabaigtų darbukų.................... Bet gal kada ir pribręsiu tokiam šedevrui rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 06 22, 08:27)
Be to pas mane nemaža krūtinė, tai iš tokių rutuliukų aš manyčiau ir formą geriau išgauti būtų galima.

O aš kaip tik mąstau kaip man tą nemažą krūtinę grąžiai apnerti g.gif Nors modeliukas koks būtų, bet ne visos mažakrūtės - net pavydas ima tongue.gif
Atsakyti
Taigi nusineri du rutuliukus, prisidengi pagrindines detales ir šniūrelius tarp jų padarai tongue.gif
Čia toms, kurioms kantrybės nėr ax.gif
Atsakyti
taigi papai dideli kokie 2 rutuliukai su šniureliais schmoll.gif slap.gif brunette.gif
Atsakyti
čia greičiau reiktų ne "du rutuliukus" o "du maišiukus" megalol.gif brunette.gif dirol.gif
Atsakyti
QUOTE(lysa @ 2005 06 22, 15:49)
čia greičiau reiktų ne "du rutuliukus" o "du maišiukus"  megalol.gif  brunette.gif  dirol.gif

Aga ir kad tuos maišiukus kas nors iš apačios palaikytų, kad einant tarp kojų nesimaišytų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(rima 55 @ 2005 06 22, 17:34)
Aga ir kad tuos maišiukus kas nors iš apačios palaikytų, kad einant tarp kojų nesimaišytų tongue.gif


clap_1.gif
Atsakyti
Tiek to, galima rutuliukų nedaryti. ax.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti
Labas visoms,

Šios savaitės žurnale JI mačiau vienos dalies maudymuką, man atrodo nertas. Bandysiu pirkti siūlų ir pasigaminti. Tada demonstruosiu.
Labai gražūs daiktukai.
Atsakyti